Strona główna Dane adresowe Forum dyskusyjne Galeria Składki i opłaty 2014Sierpień 20 2014 16:38:00 
 
Nawigacja
Start
  Strona główna
  Dane adresowe
  Historia powstania
  Forum dyskusyjne
  Składki i opłaty 2014
  Cennik stanicy wędkarskiej Barkowice Mokre
  Miejsca dokonywania opłat
  Zarybienia w 2012 roku

Władze koła i okręgu
  Zarząd koła
  Sąd koleżeński
  Komisja Rewizyjna
  Zarząd Okręgu Piotrkowskiego PZW
  Zarząd Główny PZW
  Regulamin PZW
  Porozumienia 2014

Sport i rekreacja
  Kalendarz zawodów na rok 2014
  Klasyfikacja na najlepszego wędkarza-sportowca w 2014r.
  Galeria
  Kalendarz zawodów okręgowych na rok 2014
  Zasady organizacji sportu wędkarskiego

Archiwum wyników zawodów z 2009r.

Archiwum wyników zawodów z 2010r.

Archiwum wyników zawodów z 2011r.

Archiwum wyników zawodów z 2012r.

Archiwum wyników zawodów w 2013r.

Zawody Okręgowe 2013

Wyniki zawodów w 2014r.

Zawody Okręgowe 2014

Najbliższe zawody
Zawody Gruntowe o Puchar Zalewu Sulejowskiego

Zalew Sulejowski - Stara Wieś "betony"
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Nasz Button
Umieść Nasz button na swojej stronie internetowej

Kod buttona :
"Puchar Zalewu Sulejowskiego" w wędkarstwie gruntowym - zaproszenie
ZawodySerdecznie zapraszamy na kolejne zawody gruntowe o "Puchar Zalewu Sulejowskiego". Zbiórka na Starej Wsi na tzw. "patelni" czyli tam gdzie w ubiegłych latach w niedzielę 24 sierpnia o 7:00. Ryba w ostatnim czasie dopisuje więc liczymy na liczny udział naszych wędkarzy. Łowimy tradycyjnie na 2 wędki, a zmagania trwają 5 godzin! Opłata cateringowa wynosi jak zwykle 15 PLN (młodzież zwolniona z opłaty). Zapisy przyjmujemy do piątku 22 sierpnia do godziny 17:00 w stałych miejscach:
- siedziba Koła (ul. Grunwaldzka)
- sklep Wojtka Wilanowskiego (ul. Św. Antoniego)
- sklep Tomka Karolczyka (ul. Piekarska)
Do zobaczenia nad wodą!
Aktualny ranking
Po ostatnich zawodach przeprowadzona została aktualizacja rankingu na najlepszego wędkarza-sportowca w sezonie 2014.

Ranking => Tutaj
Maraton nocny 2014 - relacja
Tak udanego maratonu nie pamięta chyba żaden z jego tegorocznych uczestników. Wykazać się mogli zarówno spławikowcy jak i gruntowcy! Złowiono mnóstwo leszczy (niestety stanowiskowo), krąpi oraz setki uklei. Najwięcej tych pierwszych bo aż 16 sztuk złowił Mateusz Kujda co pozwoliło mu na pewne zwycięstwo z wynikiem 13530 pkt. Drugie miejsce zajął Edward Dutkiewicz z wynikiem 9625 pkt, a trzecie Szymek Grałek z wynikiem 8960 pkt. Należy wspomnieć również o największej rybie zawodów - leszcz Rafała Heniga ważył 2430g i prezentował się bardzo okazale, a co najważniejsze mimo naszych obaw wrócił w doskonałej kondycji do wody! Zawody odbyły się w koleżeńskiej atmosferze, którą umiliły nam dwa ciepłe posiłki zaserwowane wieczorem oraz wczesnym rankiem. Pogoda również dopisała - początkowo postraszyło burzą jednak chmury się rozeszły i ciepłą noc można było śmiało spędzić w podkoszulkach i spodenkach. Kolejne zawody również na "betonach", spotykamy się w niedzielę 24 sierpnia by powalczyć o gruntowy "Puchar Zalewu Sulejowskiego"!

Wyniki zawodów => Tutaj

Galeria => Tutaj
Mistrzostwa Tomaszowa Maz. w wędkarstwie spławikowym - relacja
W upalną niedzielę 20 lipca spotkaliśmy się na Drzewicy by rozegrać kolejne Otwarte Mistrzostwa Tomaszowa Maz. w wędkarstwie spławikowym. Podium zostało obstawione przez zawodników "Klubu Spławikowego 2000". Niespodzianki nie było i zawody wygrał Szymon Grałek z wynikiem 6435 pkt, drugi był Andrzej Wojtala z wynikiem 5050 pkt, a trzeci Piotr Karaś - 4860 pkt. Większość wyników oscylowało w granicach 2-3 kg także jak na tę porę roku szału nie było ale generalnie prawie każdy coś połowił. Jak co roku znacznie łatwiej o dobry rezultat było na płytkiej wodzie więc szczęśliwa ręka również miała jakieś znaczenie ale musiało to być poparte dobrymi umiejętnościami. Kolejne zawody już w najbliższą sobotę - "Maraton nocny" czyli 14 godzin zmagań na Zalewie Sulejowskim. Serdecznie zapraszamy!

Wyniki zawodów => Tutaj

Galeria => Tutaj
Maraton nocny 2014
ZawodyWszystkich miłośników nocnych połowów zapraszamy serdecznie na "Maraton nocny" - coroczne zawody spławikowo-gruntowe cieszące się dużą popularnością wśród wędkarzy. Spotykamy się w sobotę 26 lipca o godzinie 17:00 na betonach (na środku, okolice stanowisk 34-35). Łowimy jak zwykle z gruntu lub na spławik, na dwie wędki jednocześnie. Zawody będą trwały 14 godzin (18:00-8:00). Młodzież tradycyjnie zwolniona z opłaty cateringowej, pozostali 20 PLN od osoby (zapewniamy dwa posiłki - wieczorem i rano). Zapisy przyjmujemy do piątku 25 lipca do godziny 17:00 w stałych miejscach:
- siedziba Koła (ul. Grunwaldzka)
- sklep Wojtka Wilanowskiego (ul. Św. Antoniego)
- sklep Tomka Karolczyka (ul. Piekarska)
Otwarte Mistrzostwa Tomaszowa Maz. w wędkarstwie spławikowym - zaproszenie
ZawodyW niedzielę 20 lipca na zbiorniku Drzewica odbędą się kolejne Otwarte Mistrzostwa Tomaszowa Maz. w wędkarstwie spławikowym. Zapraszamy serdecznie wszystkich członków tomaszowskich Kół PZW do licznego startu w imprezie! Zbiórka tradycyjnie o godzinie 8:00. Zawody zostaną rozegrane w jednej kategorii wiekowej (open) i będą trwały 4 godziny (I tura). Młodzież zwolniona jak zawsze z opłaty cateringowej, pozostali 15 PLN od osoby. Zapisy przyjmujemy do piątku 18 lipca do godziny 17:00 w poniższych miejscach:
- siedziba Koła (ul. Grunwaldzka)
- sklep Wojtka Wilanowskiego (ul. Św. Antoniego)
- sklep Tomka Karolczyka (ul. Piekarska)
Spinningowe Mistrzostwa Koła 2014 - relacja
ZawodyW pochmurny niedzielny poranek 15 czerwca spotkaliśmy się na stanicy wędkarskiej "Barkowice Mokre" w celu odbycia Spinningowych Mistrzostw Koła, które po raz pierwszy odbyły się ze środków pływających. Punktualnie o godzinie 8:00 piętnastu zawodników na ośmiu łódkach wyruszyło "na zalew" w poszukiwaniu drapieżników. Niestety ryba tego dnia nie dopisała i trafiały się jedynie okonki z przypadku. 4 zawodników złowiło 5 sztuk, pozostali spłynęli bez ryby. Najlepszy okazał się Marcin Prożek, któremu ponad 30cm okoń dał 290 punktów i tytuł Mistrza Koła. Kolejne miejsca to odpowiednio: Krzysztof Buczyński (130 pkt - 2 miejsce), Daniel Grzywacz (50 pkt - 3 miejsce), Tomasz Maciński (50 pkt - 4 miejsce). Mimo słabych wyników trzeba nadmienić, że formuła zawodów ze środków pływających sprawdziła się i będziemy chcieli kontynuować ją w przyszłych latach. Kolejne zawody organizowane przez Koło to Otwarte Mistrzostwa Tomaszowa Maz. w wędkarstwie spławikowym, które odbędą się 20.07 na Drzewicy. Już teraz serdecznie wszystkich zapraszamy!

Wyniki zawodów => Tutaj
Końcowe wyniki Spławikowych Mistrzostw Okręgu
ZawodyZa nami udane dla zawodników z Koła numer 30 Spławikowe Mistrzostwa Okręgu. W seniorach pierwsze miejsce w imponującym stylu (trzy jedynki sektorowe) wywalczył Patryk Perka - członek naszego Koła reprezentujący "BKWS Raczek Sensas". W U14 zwyciężył Mateusz Wójciak, w U23 Konrad Kubacki, a w U18 Olaf Łuczak wywalczył 3 miejsce. Wszystkim serdecznie gratulujemy i oby tak dalej!

Końcowe wyniki zawodów po III turach:

Senior
U14
U18
U23
WAŻNY KOMUNIKAT
OgłoszeniaW związku z prowadzonymi pracami remontowymi i nadmiernie obniżonym stanem wody na zbiorniku wodnym „Kotliny" w m. Kotliny, Zarząd Okręgu PZW w Piotrkowie Tryb. wprowadza zakaz amatorskiego połowu ryb wędką na całej powierzchni w/w akwenu. Zakaz amatorskiego połowu ryb wędką obowiązuje od dnia 10 czerwca 2014 roku do odwołania!
Wędkarski Dzień Dziecka - relacja
Zawody1 czerwca w "parku Solidarności" przy sprzyjającej pogodzie odbyły się kolejne zawody dla najmłodszych z okazji Dnia Dziecka. Impreza bardzo udana ze względu na wysoką frekwencję (28 uczestników) spośród których 23 osoby złowiły ryby. Najlepsze "trójki" w poszczególnych kategoriach przedstawiały się następująco:

4-7 lat
1. Woźniak Szymon (1000 pkt)
2. Galiński Krystian (205 pkt)
3. Wrzosek Natalia (80 pkt)
8-12 lat
1. Kaczmarek Marcel (410 pkt)
2. Łukomski Kacper (285 pkt)
3. Cybulski Jakub (210 pkt)
13-14 lat
1. Lasota Krystian (405 pkt)
2. Przybył Jarosław (330 pkt)
3. Koselnik Błażej (225 pkt)

Serdecznie podziękowania dla kolegi Michała Nolbrzaka, który ufundował sprzęt wędkarski dla najlepszych oraz dla kolegi Marka Stacheckiego, który przekazał statuetkę za największą rybę zawodów. Dziękujemy również całej obsłudze zawodów, która poświęciła swój wolny czas najmłodszym sympatykom wędkarstwa. Do zobaczenia za rok!
Spinningowe Mistrzostwa Koła
ZawodySerdecznie zapraszamy wszystkich spinningistów na Mistrzostwa Koła, które w tym roku rozegrane zostaną na Zalewie Sulejowskim. Wędkować będziemy ze środków pływających - łódki, wiosła i kapoki zapewnia organizator. Opcjonalnie możemy zabrać własne silniki elektryczne, akumulatory oraz echosondy. Zbiórka w niedzielę 15.06 na stanicy wędkarskiej "Barkowice Mokre" o 7:00. Wypływamy o 8:00 i łowimy 7 godzin. Zawody zostaną rozegrane w kategoriach wiekowych junior (16-18 lat) oraz senior. Serdecznie zapraszamy do licznego udziału mając nadzieję, że taka formuła zawodów sprawdzi się i będzie kontynuowana w kolejnych latach!

Młodzież zwolniona z opłaty cateringowej, pozostali 15 PLN od osoby. Zapisy przyjmujemy do piątku 13.06 do godziny 17:00 w stałych miejscach:
- siedziba Koła (ul. Grunwaldzka)
- sklep Wojtka Wilanowskiego (ul. Św. Antoniego)
- sklep Tomka Karolczyka (ul. Piekarska)
Strona 1 z 13 1 2 3 4 > >>
 
Unikalnych wizyt: 331773
Engine PHP-Fusion & EF Design by: Dustin Baccetti Wykonanie Artur Greficz 2009-2013