Strona główna Dane adresowe Forum dyskusyjne Galeria Składki i opłaty 2016Maj 31 2016 16:02:26 
 
Nawigacja
Start
  Strona główna
  Dane adresowe
  Historia powstania
  Forum dyskusyjne
  Składki i opłaty 2016
  Cennik stanicy wędkarskiej Barkowice Mokre
  Miejsca dokonywania opłat
  Zarybienia w 2014 roku

Władze koła i okręgu
  Zarząd koła
  Sąd koleżeński
  Komisja Rewizyjna
  Zarząd Okręgu Piotrkowskiego PZW
  Zarząd Główny PZW
  Regulamin PZW
  Porozumienia 2016

Sport i rekreacja
  Kalendarz zawodów na rok 2016
  Klasyfikacja na najlepszego wędkarza-sportowca w 2015r.
  Galeria
  Kalendarz zawodów okręgowych na rok 2016
  Zasady organizacji sportu wędkarskiego
  Regulamin zawodów feederowych (okręgowych)

Archiwum wyników zawodów z 2009r.

Archiwum wyników zawodów z 2010r.

Archiwum wyników zawodów z 2011r.

Archiwum wyników zawodów z 2012r.

Archiwum wyników zawodów z 2013r.

Zawody Okręgowe 2013

Archiwum wyników zawodów z 2014r.

Zawody Okręgowe 2014

Archiwum wyników zawodów z 2015r.

Zawody Okręgowe 2015

Wyników zawodów z 2016r.

Zawody Okręgowe 2016

Najbliższe zawody
Konkurs spławikowy z okazji "Dnia Dziecka"

Staw w "Parku Solidarności"
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Nasz Button
Umieść Nasz button na swojej stronie internetowej

Kod buttona :
Gruntowe Mistrzostwa Koła - zaproszenie
ZawodyWszystkich miłośników drgającej szczytówki zapraszamy serdecznie na gruntowe Mistrzostwa Koła, które odbędą się u nas po raz pierwszy i rozegrane zostaną w dwóch turach. Pierwsza odsłona zawodów już w niedzielę 12 czerwca, zbiórka o 7:00 na końcu "betonów". Czas trwania zawodów to 5 godzin. Przypominam, że łowimy na jedną wędkę według nowego regulaminu zawodów feederowych:

Regulamin zawodów feederowych => Tutaj
(pomijamy punkt 1 dotyczący Mistrzostw Polski w których startują również drużyny, na naszych zawodach startujemy indywidualnie)

Regulaminy w wersji papierowej znajdują się również w sklepach oraz siedzibie Koła.

UWAGA
II tura zawodów odbędzie się na "betonach" w niedzielę 21 sierpnia. Zapisujemy się od razu na obie tury więc opłata cateringowa wynosi 30 PLN.

Zapisy na w/w zawody przyjmowane są:
- siedziba Koła (ul. Grunwaldzka)
- sklep wędkarski Wojtka Wilanowskiego (ul. Św. Antoniego)
- sklep wędkarski Tomka Karolczyka (ul. Piekarska)

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
Klasyfikacja generalna Spławikowych MO 2016
ZawodyW dniu wczorajszym na Słoku odbyła się III i ostatnia tura Spławikowych Mistrzostw Okręgu. Niezmiernie miło nam poinformować, że Mistrzem Okręgu został członek naszego Koła Szymon Grałek, a v-ce Mistrzem został Michał Popiołek, który od tego roku zasilił szeregi naszego Koła. Jednym słowem Koło Miejskie rządzi w tym roku w spławiku na szczeblu okręgowym!

Ogólnie na 24 startujących nasi poradzili sobie następująco:

- Szymon Grałek - 1 miejsce
- Michał Popiołek - 2 miejsce
- Tomasz Maciński - 10 miejsce
- Stanisław Worwąg - 14 miejsce
- Piotr Karaś - 17 miejsce
- Tomasz Porczyk - 20 miejsce

Najlepszym serdecznie gratulujemy, a Szymkowi życzymy powodzenia na Mistrzostwach Polski, które odbędą się w miesiącu sierpniu na Warcie w Poznaniu!

Pełne wyniki po III turach => Tutaj
Wędkarski Dzień Dziecka 2016
SportWszystkich najmłodszych wędkarzy i wędkarki w wieku 5-14 lat zapraszamy na coroczne zawody z okazji Dnia Dziecka, które odbędą się w niedzielę 29 maja na stawie na terenie parku Solidarności (Muszla). Zbiórka o godzinie 8:00, zapisy na miejscu, każdy uczestnik zobowiązany jest do przybycia w towarzystwie pełnoletniego opiekuna. Jak zawsze przewidujemy słodki poczęstunek dla wszystkich oraz dla najlepszych dyplomy i upominki w postaci sprzętu wędkarskiego. Serdecznie zapraszamy!
Spławikowe Mistrzostwa Koła - senior - wyniki
W niedzielę 3 maja seniorzy z naszego Koła spotkali się na Kotlinach w celu odbycia 2 tury Mistrzostw Spławikowych. Zapowiadało się burzowo i niestety pod koniec zawodów nieco zagrzmiało oraz ostro popadało jednak nie na tyle by zakłócić sprawne przeprowadzenie imprezy. Turę wygrał Tomek Maciński z wynikiem 3325 punktów, drugi był Darek Matyka z wynikiem 3210 punktów, a trzeci Darek Angiel z wynikiem 3185 punktów. Trzeba przyznać, że różnice były minimalne! Po sprawnym podliczeniu wyników generalka po dwóch turach przedstawia się następująco:

I - Dariusz Angiel - 5 pkt sektorowych
II - Tomasz Maciński - 6 pkt sektorowych
III - Szymon Grałek - 7 pkt sektorowych
IV - Dariusz Matyka - 9 pkt sektorowych
V - Piotr Karaś - 10 pkt sektorowych
VI - Stanisław Worwąg - 12 pkt sektorowych

Najlepszym gratulujemy, wszystkim serdecznie dziękujemy i zapraszamy na kolejne zawody z naszego cyklu - Gruntowe Mistrzostwa Koła (I tura), które odbędą się 12 czerwca na końcu "betonów"

Wyniki zawodów => Tutaj

PS Przepraszam za zwłokę w publikacji wyników jednak związana jest ona z moim kilkudniowym pobytem połączonym z sędziowaniem zawodów GPX Polski na Słoku.
Spławikowe Mistrzostwa Koła - relacja
W niedzielę 24 kwietnia spotkaliśmy się na lubianej Drzewicy by rozpocząć sezon spławikowy zawodami o Mistrzostwo Koła. Na starcie stawiło się 16 seniorów, 3 weteranów, 2 kadetów U14, 2 juniorów U18 i 1 młodzieżowiec U23 - łącznie 24 zawodników. Zapowiadane opady deszczu na szczęście nie nastąpiły jednak łowienie tego dnia nie było łatwe ze względu na porywisty wiatr, który skutecznie utrudniał życie szczególnie łowiącym na bata. Szczegółowe wyniki znajdziecie na dole natomiast poniżej przedstawiam zwycięzców poszczególnych kategorii:

U14 - Kaczmarek Marcel - 1870 pkt
U18 - Koluszka Jakub - 1910 pkt
U23 - Kujda Mateusz - 4435 pkt
55+ - Popiołek Piotr - 7105 pkt
senior - Grałek Szymon 12430 pkt

Powyższe wyniki mogą sugerować bardzo rybne zawody jednak nic bardziej mylnego. Trzeba uczciwie przyznać, że każdy ze zwycięzców zdominował swoją kategorię łowiąc kilkukrotnie więcej niż zdobywca 2 miejsca. GRATULUJEMY!

O ile "młodych" i "weteranów" mamy już rozstrzygniętych to seniorzy spotykają się na II turze na Kotlinach we wtorek 3 maja. Rywalizacja zapowiada się na prawdę bardzo ciekawie!

Wyniki zawodów => Tutaj

Galeria => Tutaj
UWAGA
ZMIANA MIEJSCA II TURY SPŁAWIKOWYCH MISTRZOSTW KOŁA

W porozumieniu z większością zawodników II tura Spławikowych Mistrzostw Koła zostaje przeniesiona na Zbiornik Kotliny. Data i godzina bez zmian czyli wtorek 3 maja - zbiórka o 8:00
Spławikowe Mistrzostwa Koła 2016 - zaproszenie
ZawodySerdecznie zapraszamy wszystkich wędkarzy na Spławikowe Mistrzostwa Koła. Spotykamy się na Drzewicy w niedzielę 24 kwietnia gdzie odbędzie się pierwsza tura we wszystkich kategoriach wiekowych (U14, U18, U23, senior, weteran 55+). Seniorów zapraszamy także na drugą turę na "betony" we wtorek 3 maja (pozostałe kategorie kończą swe zmagania na jednej turze na Drzewicy). W obu przypadkach zbiórka o godzinie 8:00. Opłata cateringowa 15 PLN za turę więc seniorzy wpłacają 30 PLN (młodzież zwolniona z opłaty). Zapisy przyjmujemy do piątku 22 kwietnia do godziny 17:00 w stałych miejscach:
- siedziba Koła (ul. Grunwaldzka)
- sklep Wojtka Wilanowskiego (ul. Św. Antoniego)
- sklep Tomka Karolczyka (ul. Piekarska)
Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia nad wodą!
Spławikowe Mistrzostwa Okręgu - I tura
ZawodyW ubiegłą niedzielę 3 kwietnia na "betonach" odbyła się I tura Spławikowych Mistrzostw Okręgu. Nasze Koło reprezentowali: Szymon Grałek, Michał Popiołek, Tomasz Porczyk, Stanisław Worwąg, Piotr Karaś i Tomasz Maciński. Poniżej znajdują się wyniki oraz zdjęcia z imprezy:

Wyniki zawodów => Tutaj

Galeria => Tutaj
Wiosenne zawody gruntowe 2016 - relacja
W niedzielny poranek 20 marca na betonach otworzyliśmy sezon zawodów rozgrywając po raz drugi w historii "Wiosenne zawody gruntowe". Miłym zaskoczeniem już na początku zawodów była rekordowo wysoka frekwencja - z 41 zapisanych zawodników na liście odhaczyło się aż 40. Po sprawnym losowaniu i gorącym posiłku udaliśmy się na stanowiska by punkt o 9:30 rozpocząć 5 godzinne zmagania. Wieści z treningów napawały optymizmem jednak w najśmielszych oczekiwaniach nie przypuszczaliśmy, że wszystkim uda się tego dnia tak dobrze połowić. 40 zawodników złowiło łącznie 238,7 kg ryb co daje średnią prawie 6 kg na zawodnika - takich wyników na betonach nie pamiętam w swojej 5 letniej historii startów! Zawody wygrał kolega Rafał Czech z wynikiem 11280 g, a wyprzedził Piotra Karasia (11190 g) i Ryszarda Nowotczyńskiego (10980 g). Już wyniki pierwszej trójki pokazują jak niewielkie były różnice między zawodnikami, przez całe zawody nikt nie potrafił jednoznacznie wskazać faworyta i dopiero ważenie ujawniło szczegóły. Pełne wyniki poniżej. Zawody zakończyły się jak zawsze ciepłym i smacznym posiłkiem oraz dekoracją i wręczeniem nagród dla najlepszych. Serdeczne podziękowania dla sędziów za perfekcyjnie zorganizowane zawody oraz za wytrwałość bo trzeb przyznać, że ciepło tego dnia nie było.

Na koniec należy nadmienić, że podobnie jak w ubiegłym roku zawody połączone były z akcją sprzątania stanowisk i trzeba przyznać, że również tak jak w roku temu na większości stanowisk mieliśmy masę roboty. Pragnę w tym miejscu zwrócić uwagę wszystkim wędkującym na betonach, a jest nas dużo - posprzątanie po sobie stanowiska nie wymaga żadnego wysiłku, wystarczy wrzucić opakowania po zanętach i robakach do swojego wiaderka czy torby.

Kolejce zawody organizowane przez Koło już za miesiąc. W dniu 24 kwietnia odbędą się spławikowe Mistrzostwa Koła na Drzewicy. Wcześniej wielu z nas czekają jednak dwie tury Spławikowych Mistrzostw Okręgu oraz tura Feederowych Mistrzostw Okręgu.

Wyniki zawodów => Tutaj

Galeria => Tutaj
Zawody Okręgowe
ZawodyInformujemy, że od dziś przyjmujemy zapisy na zawody okręgowe:

Spławikowe Mistrzostwa Okręgu

I tura - Stara Wieś (betony) 03.04.2016 r. godz.8.00
II tura - Zbiornik Bugaj 17.04.2016 r. godz.8.00
III tura - Zbiornik Słok 22.05.2016 r. godz.8.00

Opłata startowa 40 PLN za turę płatna z góry do 25.03.2016
Organizator przewiduje dwa ciepłe posiłki na każdej turze

Feederowe Mistrzostwa Okręgu

I tura - Stara Wieś (betony) 10.04.2016 r. godz.8.00
II tura - Zbiornik Słok (grobla) 19.06.2016 r. godz.8.00

Opłata startowa 40 PLN za turę płatna z góry do 01.04.2016
Organizator przewiduje dwa ciepłe posiłki na każdej turze
Łowimy na jedną wędkę według nowego regulaminu zawodów feederowych:

Regulamin zawodów feederowych => Tutaj
(pomijamy punkt 1 dotyczący Mistrzostw Polski w których startują również drużyny, na naszych zawodach startujemy indywidualnie)

Zapisy na w/w zawody przyjmowane są:
- siedziba Koła (ul. Grunwaldzka)
- sklep wędkarski Wojtka Wilanowskiego (ul. Św. Antoniego)
- sklep wędkarski Tomka Karolczyka (ul. Piekarska)
Wiosenne zawody gruntowe
ZawodyCzas rozpocząć wreszcie długo wyczekiwany sezon zawodów wędkarskich! W związku z faktem odwołania Podlodowych Mistrzostw Koła postanowiliśmy podobnie jak rok temu zorganizować w ich miejsce wiosenne zawody gruntowe. Zapraszamy na "betony" w niedzielę 20 marca 2016 roku. Spotykamy się tradycyjnie na "patelni" o godzinie 8:00 i łowimy 5 godzin (na 2 wędki, metoda gruntowa). Opłata cateringowa wynosi jak zwykle 15 PLN (młodzież zwolniona z opłaty). Zapisy przyjmujemy do piątku 18 marca do godziny 17:00 w stałych miejscach:
- siedziba Koła (ul. Grunwaldzka)
- sklep Wojtka Wilanowskiego (ul. Św. Antoniego)
- sklep Tomka Karolczyka (ul. Piekarska)
Zapraszamy wszystkich gruntowców do licznego udziału!
Strona 1 z 18 1 2 3 4 > >>
 
Unikalnych wizyt: 763397
Engine PHP-Fusion & EF Design by: Dustin Baccetti Wykonanie Artur Greficz 2009-2013