Strona główna Dane adresowe Forum dyskusyjne Galeria Składki i opłaty 2015Lipiec 03 2015 13:03:40 
 
Nawigacja
Start
  Strona główna
  Dane adresowe
  Historia powstania
  Forum dyskusyjne
  Składki i opłaty 2015
  Cennik stanicy wędkarskiej Barkowice Mokre
  Miejsca dokonywania opłat
  Zarybienia w 2014 roku

Władze koła i okręgu
  Zarząd koła
  Sąd koleżeński
  Komisja Rewizyjna
  Zarząd Okręgu Piotrkowskiego PZW
  Zarząd Główny PZW
  Regulamin PZW
  Porozumienia 2015

Sport i rekreacja
  Kalendarz zawodów na rok 2015
  Klasyfikacja na najlepszego wędkarza-sportowca w 2014r.
  Galeria
  Kalendarz zawodów okręgowych na rok 2015
  Zasady organizacji sportu wędkarskiego

Archiwum wyników zawodów z 2009r.

Archiwum wyników zawodów z 2010r.

Archiwum wyników zawodów z 2011r.

Archiwum wyników zawodów z 2012r.

Archiwum wyników zawodów z 2013r.

Zawody Okręgowe 2013

Archiwum wyników zawodów z 2014r.

Zawody Okręgowe 2014

Wyników zawodów z 2015r.

Zawody Okręgowe 2015

Najbliższe zawody
Otwarte Mistrzostwa Tomaszowa Maz. w wędkarstwie spławikowym

Zbiornik Drzewica
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Nasz Button
Umieść Nasz button na swojej stronie internetowej

Kod buttona :
Otwarte Mistrzostwa Tomaszowa Maz. w wędkarstwie spławikowym - zaproszenie
ZawodyLipiec to miesiąc w którym od wielu lat organizujemy na Drzewicy Otwarte Mistrzostwa Tomaszowa Mazowieckiego w wędkarstwie spławikowym. Zapraszamy serdecznie wszystkich sympatyków tej najbardziej prestiżowej dyscypliny wędkarskiej do licznego udziału w imprezie! Zbiórka w niedzielę 26.07 o godzinie 8:00. Zawody zostaną rozegrane w jednej kategorii wiekowej (open) i będą trwały 4 godziny (I tura). Młodzież zwolniona jak zawsze z opłaty cateringowej, pozostali 15 PLN od osoby. Zapisy przyjmujemy do piątku 24 lipca do godziny 17:00 w poniższych miejscach:
- siedziba Koła (ul. Grunwaldzka)
- sklep Wojtka Wilanowskiego (ul. Św. Antoniego)
- sklep Tomka Karolczyka (ul. Piekarska)
Zawody spławikowo-gruntowe
ZawodyInformujemy, że kolega Tomek Karolczyk organizuje na Zalewie Sulejowskim zawody wędkarskie z okazji jubileuszu swojego sklepu wędkarskiego FISH-TOM. Zbiórka w niedzielę 12 lipca o godzinie 6:00 na betonach (patelnia), łowimy na grunt lub spławik wędkami o maksymalnej długości 7m. Dobrowolna opłata startowa wynosi 40 PLN, zapisy w sklepie przy ulicy Piekarskiej. Organizator przewiduje ciepły posiłek dla wszystkich startujących oraz cenne nagrody rzeczowe dla najlepszych. Serdecznie zapraszamy!
Aktualizacja rankingu
Po "Maratonie Nocnym" przeprowadziłem aktualizację rankingu na najlepszego wędkarza-sportowca w 2015 roku.

Ranking => Tutaj
Maraton Nocny 2015 - relacja
Kolejna edycja niezwykle popularnych zawodów "Maraton Nocny" przeszła do historii. Uczciwie trzeba przyznać, że zarówno pogoda jak i ryby nie rozpieszczały nas w tym roku. Niedługo po startowej syrenie, która zabrzmiała punktualnie o 18:00 rozpoczęły się opady deszczu, którym towarzyszyły uderzające w oddali pioruny. Przez kilka godzin warunki nie sprzyjały łowieniu ryb ale na szczęście gdy deszcz już ustał to do końca zawodów do nas nie powrócił. Leszcze nie żerowały w tym roku tak jak zwykle więc wielu zawodników, którzy nastawili się "na grubo" zakończyło zawody z wynikiem zerowym. Niektórzy ratowali wynik odławiając drobne ukleje, co w kilku przypadkach okazało się bardzo trafną taktyką. Pierwsze miejsce zdobył zaliczany do grona faworytów Szymon Grałek któremu kilka leszczy i płoci złowionych z gruntu dało 2725 pkt. Drugi był łowiący ukleje Darek Kubacki (2645 pkt), jeszcze kilka srebrnych rybek i wygrałby zawody! Kolejne miejsce to łowiący z gruntu Janusz Przybył (2420 pkt), Piotr Chojnacki (1915 pkt), Piotr Karaś (1830 pkt) i Wojciech Wilanowski (1755 pkt). Na 32 zawodników aż 13 zakończyło 14 godzinne zmagania nie przedstawiając żadnej ryby do wagi. Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział, gratulujemy wytrwałości i zapraszamy po ponad miesięcznej przerwie na Drzewicę, gdzie odbędą się Otwarte Spławikowe Mistrzostwa Tomaszowa Maz.

Wyniki zawodów => Tutaj

Galeria => Tutaj
Spinningowe Mistrzostwa Koła - relacja
W niedzielny pochmurny poranek 15 spinningistów zebrało się na Barkowicach Mokrych by powalczyć o tytuł tegorocznego Mistrza Koła. Pamiętne 5 okoni z ubiegłego roku nie napawało optymizmem jednak wszyscy mieliśmy nadzieję, że tak mizerny wynik uda się łatwo poprawić. Niestety ryby zweryfikowały nasze oczekiwania i było znacznie gorzej niż komukolwiek mogło się wydawać. Rezultat 6 godzin biczowania wody to 2 okonie złowione przez kol. Cezarego Kaszubę (22,7 cm) oraz kol. Jacka Iwanickiego (18,8 cm), którzy tym samym zostali odpowiednio mistrzem i v-ce mistrzem Koła. Pozostali w większości zakończyli zmagania bez jakiegokolwiek kontaktu z rybą, padło też kilka niewymiarowych okonków. Trudno powiedzieć, co było przyczyną tak słabych wyników, być może ryby nie żerowały w związku z ostatnimi wahaniami pogody? Za rok spotkamy się na lepiej znanych nam terenach Zalewu Sulejowskiego (Tresta, Borki) i rozpoczniemy godzinę wcześniej, być może to przyniesie poprawę... Tymczasem zapraszamy wszystkich już w najbliższą sobotę na Maraton Nocny, mając nadzieję, że odbijemy sobie niedzielne bezrybie z nawiązką!

Wyniki zawodów => Tutaj

Galeria => Tutaj
Maraton nocny 2015
ZawodyPrzed nami kolejna edycja jednych z najpopularniejszych zawodów organizowanych przez nasze Koło - "Maraton nocny". Wszystkich miłośników nocnych połowów zapraszamy serdecznie na "koniec betonów", zbiórka w sobotę 20 czerwca o godzinie 17:00. Łowimy jak zwykle z gruntu lub na spławik, na dwie wędki jednocześnie. Zawody będą trwały 14 godzin (18:00-8:00). Młodzież tradycyjnie zwolniona z opłaty cateringowej, pozostali 20 PLN od osoby (zapewniamy dwa posiłki - wieczorem i rano). Zapisy przyjmujemy do piątku 19 czerwca do godziny 17:00 w stałych miejscach:
- siedziba Koła (ul. Grunwaldzka)
- sklep Wojtka Wilanowskiego (ul. Św. Antoniego)
- sklep Tomka Karolczyka (ul. Piekarska)
Spinningowe Mistrzostwa Koła
ZawodyUWAGA!!!
INFORMUJEMY, ŻE W ZWIĄZKU Z KONIECZNOŚCIĄ WCZEŚNIEJSZEJ REZERWACJI ODPOWIEDNIEJ ILOŚCI ŁÓDEK ZAPISY NA ZAWODY PROWADZONE BĘDĄ JEDYNIE DO ŚRODY 10 CZERWCA DO GODZINY 18:00


Serdecznie zapraszamy wszystkich spinningistów na Mistrzostwa Koła, które rozegrane zostaną na Zalewie Sulejowskim. Drugi rok z rzędu wędkować będziemy ze środków pływających - łódki, wiosła i kapoki zapewnia organizator. Opcjonalnie możemy zabrać własne silniki elektryczne, akumulatory oraz echosondy. Zbiórka w niedzielę 14.06 na stanicy wędkarskiej "Barkowice Mokre" o 7:00. Wypływamy o 8:00 i łowimy 7 godzin. Zawody zostaną rozegrane w kategoriach wiekowych junior (16-18 lat) oraz senior. Serdecznie zapraszamy do licznego udziału mając nadzieję na obfite połowy!

Młodzież zwolniona z opłaty cateringowej, pozostali 15 PLN od osoby. Zapisy przyjmujemy do piątku 12.06 do godziny 17:00 w stałych miejscach:
- siedziba Koła (ul. Grunwaldzka)
- sklep Wojtka Wilanowskiego (ul. Św. Antoniego)
- sklep Tomka Karolczyka (ul. Piekarska)
Wędkarski Dzień Dziecka 2015
Wszystkich najmłodszych wędkarzy i wędkarki w wieku 5-14 lat zapraszamy na coroczne zawody z okazji Dnia Dziecka, które odbędą się w niedzielę 31 maja na stawie na terenie parku Solidarności (Muszla). Zbiórka o godzinie 8:00, zapisy na miejscu, każdy uczestnik zobowiązany jest do przybycia w towarzystwie pełnoletniego opiekuna. Jak zawsze przewidujemy słodki poczęstunek dla wszystkich oraz dla najlepszych dyplomy i upominki w postaci sprzętu wędkarskiego. Serdecznie zapraszamy!

Dopisała pogoda, frekwencja i ryby więc zawody można uznać za bardzo udane. Większość z 28 młodych uczestników niedzielnych zmagań przedstawiła ryby do wagi, a słońce świeciło przez cały czas. Podziękowania należą się kolegom z władz Koła, którzy poświęcili nie tylko niedzielny poranek ale także środowe i czwartkowe popołudnie by oczyścić zbiornik z olbrzymiej ilości roślinności.

Na koniec w imieniu dzieci serdecznie dziękujemy v-ce Prezydentowi Miasta Panu Tomaszowi Jurkowi za udostępnienie łowiska i pomoc w jego posprzątaniu. Mamy nadzieję, że nasza współpraca w przyszłości, której celem jest promocja wędkarstwa wśród najmłodszych, będzie równie owocna!


Galeria zdjęć => Tutaj
Spławikowe GPx Polski - Słok
ZawodyW dniach 8-10 maja na Zbiorniku Słok k. Bełchatowa odbyły się spławikowe zawody z cyklu Grand Prix Polski. Pragniemy nadmienić, że zdecydowanie największa grupa sędziów obsługujących imprezę to członkowie naszego Koła. Byli to koledzy Grzegorz Grałek, Zbigniew Szymański, Zbigniew Kaźmierczak, Tadeusz Woźniak, Kazimierz Nowakowski, Tomasz Porczyk, Tomasz Maciński, Piotr Karaś, Michał Nolbrzak, Marek Stachecki, Daniel Karaś, Piotr Siekierski oraz Prezes Andrzej Szczurtek, który odpowiadał za organizację całego przedsięwzięcia. Dzięki zaangażowaniu kolegów zawody odbyły się bardzo sprawnie, a organizacja stała na najwyższym poziomie co potwierdzały opinie startujących zawodników i członków ich ekip. Oby tak dalej!
II tura Spławikowych Mistrzostw Okręgu
ZawodyWczoraj na zbiorniku Przedbórz odbyła się II tura Spławikowych MO. Po swojej pierwszej wizycie na zbiorniku muszę przyznać, że to idealna woda na tego typu imprezy w której losowanie nie ma wpływu na końcowy wynik jak to bywa na wielu akwenach w naszym Okręgu. Przez całe 4 godziny trzeba było regularnie odławiać drobne płotki i ewentualnie liczyć na bonusa, który mógł znacznie wywindować zawodnika w klasyfikacji. Wyniki sektora A pokazują, jak niewielkie różnice dzieliły zawodników (miejsca II i VI dzieliło tylko 120 pkt.). Sektor wygrał Tomek Przybylski z wynikiem 3490 pkt. i z dwoma punktami sektorowymi w generalce powalczy na Słoku ze Zbyszkiem Kępińskim, który wygrał sektor B i do ostatecznej rozgrywki przystąpi również z dwiema jedynkami na koncie. Szanse na podium ma jeszcze nasz kolega Szymek Grałek, który zaliczył trójkę sektorową i z pięcioma punktami na koncie zajmuje III miejsce ex aequo z Radkiem Dylczykiem. Rywalizacja w ostatniej turze zapowiada się pasjonująco, do zobaczenia na Słoku!

Wyniki zawodów => Tutaj
Mistrzostwa Koła w wędkarstwie spławikowym - relacja
Za nami kolejne Mistrzostwa Koła w wędkarstwie spławikowym. Pierwsza tura zawodów ze względu na napięty grafik musiała odbyć się w sobotę, co w połączeniu z trudnym łowiskiem jakim jest Pilica oraz niesprzyjającą pogodą sprawiło, że do zawodów przystąpiło tylko 6 zawodników w kategorii senior. Ryba żerowała znacznie lepiej w górze rzeki co pozwoliło łowiącemu 13m wędką na otwierającym stanowisku Tomkowi Macińskiemu wygrać sektor z wynikiem 7025 pkt. Drugi był łowiący tuż obok Piotrek Chojnacki (6590 pkt) ale kolejne wyniki były już znacznie niższe (III Szymon Grałek - 2835 pkt, IV Piotrek Karaś - 1195 pkt). Sprawa Mistrzostwa wydawała się drugiego dnia otwarta jednak Tomkowi Macińskiemu łowiącemu znów na otworku udało się dobrać do leszczy i łowiąc 8 sztuk zdecydowanie wygrał sektor z wynikiem 4750 pkt i z 2 punktami w klasyfikacji łącznej został tegorocznym Mistrzem Koła. Walka o kolejne miejsca była niezwykle zażarta i na miejscach II,III,IV uplasowali się kolejno Piotrek Karaś, Szymon Grałek i Piotrek Chojnacki z wynikami w przedziale 1400-1900 pkt. Taki układ powodował, że każdy z nich zgromadził w generalce 6 punktów sektorowych i o miejscach na podium decydowała łączna waga złowionych ryb. Po szybkim podliczeniu okazało się, że v-ce Mistrzem Koła został Piotrek Chojnacki, a III miejsce przypadło Szymonowi Grałkowi. W kategorii Weteran 55+ najlepszy okazał się Kazimierz Nowakowski (1000 pkt), w U 14 Kuba Koluszko (95 pkt), a w U23 Olaf Łuczak (565 pkt). Wszystkim serdecznie gratulujemy i zapraszamy na kolejne zawody!

Wyniki zawodów => Tutaj

Galeria => Tutaj
Strona 1 z 15 1 2 3 4 > >>
 
Unikalnych wizyt: 453396
Engine PHP-Fusion & EF Design by: Dustin Baccetti Wykonanie Artur Greficz 2009-2013