Strona główna Dane adresowe Forum dyskusyjne Galeria Składki i opłaty 2015Październik 09 2015 06:58:50 
 
Nawigacja
Start
  Strona główna
  Dane adresowe
  Historia powstania
  Forum dyskusyjne
  Składki i opłaty 2015
  Cennik stanicy wędkarskiej Barkowice Mokre
  Miejsca dokonywania opłat
  Zarybienia w 2014 roku

Władze koła i okręgu
  Zarząd koła
  Sąd koleżeński
  Komisja Rewizyjna
  Zarząd Okręgu Piotrkowskiego PZW
  Zarząd Główny PZW
  Regulamin PZW
  Porozumienia 2015

Sport i rekreacja
  Kalendarz zawodów na rok 2015
  Klasyfikacja na najlepszego wędkarza-sportowca w 2015r.
  Galeria
  Kalendarz zawodów okręgowych na rok 2015
  Zasady organizacji sportu wędkarskiego

Archiwum wyników zawodów z 2009r.

Archiwum wyników zawodów z 2010r.

Archiwum wyników zawodów z 2011r.

Archiwum wyników zawodów z 2012r.

Archiwum wyników zawodów z 2013r.

Zawody Okręgowe 2013

Archiwum wyników zawodów z 2014r.

Zawody Okręgowe 2014

Wyników zawodów z 2015r.

Zawody Okręgowe 2015

Najbliższe zawody
Puchar Prezesa Koła nr 30 w wędkarstwie spławikowym

Zbiornik Kotliny
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Nasz Button
Umieść Nasz button na swojej stronie internetowej

Kod buttona :
Puchar v-ce Prezesa ds. sportu
ZawodyW niedzielę 25 października na rzece Pilicy odbędą się okręgowe zawody spławikowe o Puchar v-ce Prezesa ds. sportu. Spotykamy się na Utracie o 8:00, opłata startowa 40 PLN, przewidywany ciepły posiłek po zawodach. Pilica o tej porze roku jest łowiskiem niezwykle rybnym co potwierdzają wyniki zawodów organizowanych o tej porze w latach ubiegłych. W tym roku mała zmiana organizacyjna, w zawodach mogą uczestniczyć także zawodnicy z innych Okręgów posiadający opłaty i zezwolenia na wędkowanie w Okręgu PZW Piotrków Tryb. Zapisy prowadzi kolega Wojtek Wilanowski (tel. 505015590). PS Trzy tygodnie później (15.11) zapraszamy na kolejne zawody o Puchar Klubu Spławikowego 2000, szczegóły już wkrótce w oddzielnym komunikacie.
Aktualizacja rankingu
Po Spinningowych Mistrzostwach Tomaszowa przeprowadziłem aktualizację rankingu na najlepszego wędkarza-sportowca w 2015 roku. Rywalizacja o podium w niedzielę na Kotlinach zapowiada się bardzo ciekawie!

Ranking => Tutaj
III Otwarte Spinningowe Mistrzostwa Tomaszowa Mazowieckiego - relacja
W niedzielny poranek 28 głodnych sukcesu zawodników stawiło się na Utracie by powalczyć o tytuł Spinningowego Mistrzostwa Tomaszowa Mazowieckiego w trzeciej już odsłonie tych zawodów. W tym roku aż 13 zawodników reprezentowało inne Koła PZW, a byli to koledzy z Piotrkowa Trybunalskiego, Drzewicy, Płocka oraz Koła nr 32 Tomaszów Maz. 6-godzinne zmagania rozpoczęły się o godzinie 7:45 i już po kilkudziesięciu minutach koledzy donosili o pierwszych okoniach czy szczupakach. Łącznie złowiono 32 ryb z czego aż 7 to szczupaki, resztę stanowiły wszędobylskie okonie. Wędkarze z Koła miejskiego nie byli w tym roku gościnni i obstawili 6 pierwszych miejsc łowiąc wszystkie 7 szczupaków. Najlepszy był Janusz Przybył z dwoma szczupakami (71 i 74 cm) i jednym okoniem, II był Czarek Kaszuba z dwoma szczupakami (51 i 55 cm), III Marcin Sęk z jednym szczupakiem (59 cm) i trzema okoniami, IV Tomek Maciński z jednym szczupakiem (54 cm) i okoniem, V Piotrek Krakowiak z jednym szczupakiem (52 cm) i VI Wojtek Wilanowski z 5 okoniami. Zawody odbyły się w koleżeńskiej atmosferze, którą umiliła piękna pogoda oraz dwa ciepłe posiłki zapewnione przez organizatorów. Serdeczne podziękowania dla całej ekipy sędziowskiej oraz sponsorów: Janusza Przybyła, Wojtka Wilanowskiego, Marka Stacheckiego i Michała Nolbrzaka którzy do okazałej puli nagród dołożyli coś "od siebie". Miłym akcentem kończącym zmagania była nagroda niespodzianka ufundowana przez kol. Tomka Karolczyka - wędzisko spinningowe o wartości 500 PLN. Do końca nie było wiadomo komu przypadnie bonusowa nagroda i dopiero po odpieczętowaniu koperty okazało się, że przypada ona Rafałowi Henigowi, który został sklasyfikowany na 11 miejscu, a właśnie przypada 11 rocznica otwarcia sklepu wędkarskiego kolegi Karolczyka. Dziękujemy wszystkim za udział i zapraszamy tym razem spławikowców, na kończące tegoroczne zmagania zawody o Puchar Prezesa w najbliższą niedzielę na Kotlinach!

Wyniki zawodów => Tutaj

Skromna galeria => Tutaj
Puchar Prezesa 2015 - zaproszenie
ZawodyW niedzielę 11 października wracamy po dłuższej przerwie na zbiornik Kotliny by zakończyć sezon zawodów organizowanych przez nasze Koło i powalczyć o Puchar Prezesa w wędkarstwie spławikowym. Kilku zawodników ma jeszcze realną szansę na stanięcie na podium naszej corocznej klasyfikacji na najlepszego wędkarza - sportowca, ostateczne rozstrzygnięcia zapadną właśnie na Kotlinach! Zbiórka jak zwykle o 8:00, czas trwania zawodów 4 godziny (I tura). Młodzież zwolniona z opłaty cateringowej, pozostali 15 PLN od osoby. Zapisy przyjmujemy do piątku 9 października do godziny 17:00 w poniższych miejscach:
- siedziba Koła (ul. Grunwaldzka)
- sklep Wojtka Wilanowskiego (ul. Św. Antoniego)
- sklep Tomka Karolczyka (ul. Piekarska)
Pragnę przypomnieć, że w ubiegłym roku zawody zostały odwołane z powodu braku wystarczającej ilości chętnych co w skali ostatnich lat było prawdziwym ewenementem i dużym zaskoczeniem. Zachęcam wszystkich do mobilizacji, to wstyd by w Kole liczącym niemal 1500 członków nie znalazło się 15 chętnych do sportowej rywalizacji.
Zawody gruntowe o Puchar sklepu Wojtka Wilanowskiego
ZawodyW imieniu kol. Wojtka Wilanowskiego zapraszamy na zawody wędkarskie o Puchar jego sklepu wędkarskiego, które odbędą się w niedzielę 18 października na "betonach". Łowimy tylko i wyłącznie na grunt na dwie wędki. Ilość miejsc ograniczona do 60 z uwagi na roślinność występującą na końcu betonów (te stanowiska będą wyłączone). Zbiórka o godzinie 7:00 na "patelni", czas trwania zawodów 5 godzin. Wpisowe 40 PLN obejmuje poranny ciepły posiłek, zapisy oczywiście w sklepie. Za pierwsze miejsce przewidziany jest rower o wartości ponad 1000 PLN, kolejne miejsca będą premiowane wartościowymi nagrodami w postaci sprzętu wędkarskiego związanego z metodą gruntową! Serdecznie zapraszamy, to już prawdopodobnie ostatnia okazja by zmierzyć się na "betonach" w tym roku!
Odszedł nasz kolega!


Z przykrością informujemy, że w dniu dzisiejszym po długiej i ciężkiej chorobie zmarł nasz kolega Stanisław Niebieszczański. Wieloletni działacz w strukturach PZW, były Prezes naszego Koła, czy Członek Honorowy PZW to tylko niektóre z zasług i dokonań nieodżałowanego kolegi Stanisława, który odszedł w wieku 94 lat. Niemal do końca oddawał się swojej największej pasji, jeszcze w ubiegłym roku można było zobaczyć jego nazwisko na listach startowych zawodów organizowanych przez Koło nr 30! Nabożeństwo żałobne wraz z pogrzebem odbędzie się w sobotę 26 września 2015 o godzinie 12:00 na cmentarzu przy ulicy Dąbrowskiej.

Spoczywaj w spokoju kolego!
III Otwarte Spinningowe Mistrzostwa Tomaszowa Mazowieckiego
ZawodySerdecznie zapraszamy wszystkich spinningistów na kolejną, trzecią już edycję Otwartych Spinningowych Mistrzostw Tomaszowa Mazowieckiego, które odbędą się w dniu 4 października (niedziela) na rzece Pilicy. Dobrowolna opłata na rzecz Koła dla startujących wynosi 50 PLN, organizator zapewnia ciepły posiłek oraz cenne nagrody rzeczowe. Zbiórka o 7:00 na Utracie przy źródełku. Ubiegłoroczna edycja spotkała się z dużym zainteresowaniem szczególnie przyjezdnych wędkarzy więc liczymy na wysoką frekwencję również w tym roku. Zapisy przyjmujemy do piątku 2 października do godziny 17:00 w poniższych miejscach:
- siedziba Koła (ul. Grunwaldzka)
- sklep Wojtka Wilanowskiego (ul. Św. Antoniego)
- sklep Tomka Karolczyka (ul. Piekarska)
Zawody odbędą się na żywej rybie więc prosimy wszystkich o zabranie siatek do przechowywania ryb! Do zobaczenia nad Pilicą!
Okręgowe Zawody – Drgająca Szczytówka
Zawody27 września na Zalewie Sulejowskim (betony) odbędą się okręgowe zawody gruntowe. Zbiórka na Starej Wsi "na patelni" o godzinie 8:00. W ramach startowego które wynosi 40 PLN przewidziano dwa ciepłe posiłki (na zbiórce oraz tuż po zawodach). Zapraszamy wszystkich do licznego udziału - łowimy na swojej dobrze znanej nam wodzie choć w ostatnim czasie bardzo kapryśnej i nieprzewidywalnej. Na koniec przypominamy, że na zawodach okręgowych łowimy tylko na jedną wędkę! Zapisy w siedzibie Koła oraz w sklepie u Wojtka Wilanowskiego maksymalnie do środy 23 września.

W zawodach wystartowało 36 zawodników z całego Okręgu. Zwyciężył Krzysztof Lasota (Koło 32) z wynikiem 2855 pkt., II był Grzesiek Grałek (Koło 30) z wynikiem 2735 pkt., III był Jakub Olczyk (Koło 27) z wynikiem 2445 pkt. Wyniki może nie powalają na kolana ale aż 28 zawodników złowiło rybę co w porównaniu do kilku ostatnich zawodów odbywających się na betonach jest na prawdę niezłym rezultatem. Mamy nadzieję, że na kończących sezon zawodach u Wojtka Wilanowskiego będzie jeszcze lepiej. Dziękujemy za liczny udział i do zobaczenia nad wodą!
Sukces naszych spinningistów!
ZawodySpinningiści z naszego Koła startujący w barwach sekcji spinningowej WKS CYKADA Tomaszów Maz. odnieśli ogromny sukces zdobywając 4 miejsce na Klubowych Spinningowych Mistrzostwach Polski! Zawody odbywały się w dniach 21-23 sierpnia na jeziorach Dziećkowice oraz Paprocany (woj. śląskie). Drużynę reprezentowali Wojtek Wilanowski (I miejsce w sektorze w 2 dniu z kompletem okoni), Michał Nolbrzak (III miejsce w sektorze w 1 dniu z kompletem okoni) oraz Czarek Kaszuba (V miejsce w sektorze w 3 dniu z kompletem okoni). Trenerem ekipy był Marek Stachecki. Zarówno po pierwszym jak i po drugim dniu zmagań koledzy zajmowali II miejsce i niewiele brakowało do podium, które stracili w ostatnim dniu ale mimo wszystko serdecznie gratulujemy i życzymy jeszcze lepszych wyników w przyszłości!
"Puchar Zalewu Sulejowskiego" w wędkarstwie gruntowym - relacja
Kolejne zawody gruntowe o "Puchar Zalewu Sulejowskiego" przeszły do historii. Niestety nie po raz pierwszy w tym roku zalew okazał się wrednym łowiskiem i to co się działo na betonach nie miało wiele wspólnego ze sportową rywalizacją. Dość powiedzieć, że tylko 8 zawodników z 23 startujących złowiło cokolwiek, a do zwycięstwa wystarczył niecały kilogram ryb (a właściwie ryby, bo zwycięzca złowił 1 sztukę leszcza). Skoro już o zwycięzcy mowa to został nim Mateusz Kujda (850 pkt.), drugi był Piotrek Karaś (720 pkt.), a trzeci Romek Rumiński (405 pkt.). Zestawienie reszty mizernych wyników (w większości zerowych) znajdziecie w poniższej tabeli. Treningi przeprowadzane przez wielu z nas "na tygodniu" napawały optymizmem ale po raz kolejny okazało się, że zawody to jednak zawody. Dopisała przynajmniej pogoda bo przez całe zmagania było słonecznie ale na szczęście nie upalnie co w ostatnich tygodniach było wręcz normą. W kolejnych zawodach organizowanych przez Koło przenosimy się na Pilicę i zmieniamy metodę na spinning ale to dopiero na początku października. Wcześniej, bo pod koniec września znów betony, czyli Okręgowe Zawody "Drgająca Szczytówka". Szczegóły podam w przyszłym tygodniu.

Wyniki zawodów => Tutaj

Galeria => Tutaj
"Puchar Zalewu Sulejowskiego" w wędkarstwie gruntowym - zaproszenie
ZawodySerdecznie zapraszamy na kolejne zawody gruntowe o "Puchar Zalewu Sulejowskiego". Zbiórka na Starej Wsi na tzw. "patelni" czyli tam gdzie w ubiegłych latach w niedzielę 23 sierpnia o 7:00. Łowimy tradycyjnie na 2 wędki, a tura zawodów trwa 5 godzin! Opłata cateringowa wynosi jak zwykle 15 PLN (młodzież zwolniona z opłaty). Zapisy przyjmujemy do piątku 21 sierpnia do godziny 17:00 w stałych miejscach:
- siedziba Koła (ul. Grunwaldzka)
- sklep Wojtka Wilanowskiego (ul. Św. Antoniego)
- sklep Tomka Karolczyka (ul. Piekarska)
Do zobaczenia nad wodą i zapraszamy do licznego udziału!
Strona 1 z 16 1 2 3 4 > >>
 
Unikalnych wizyt: 532709
Engine PHP-Fusion & EF Design by: Dustin Baccetti Wykonanie Artur Greficz 2009-2013