Strona główna Dane adresowe Forum dyskusyjne Galeria Składki i opłaty 2016Grudzień 05 2016 15:26:22 
 
Nawigacja
Start
  Strona główna
  Dane adresowe
  Historia powstania
  Forum dyskusyjne
  Składki i opłaty 2016
  Cennik stanicy wędkarskiej Barkowice Mokre
  Miejsca dokonywania opłat
  Zarybienia w 2014 roku

Władze koła i okręgu
  Zarząd koła
  Sąd koleżeński
  Komisja Rewizyjna
  Zarząd Okręgu Piotrkowskiego PZW
  Zarząd Główny PZW
  Regulamin PZW
  Porozumienia 2016

Sport i rekreacja
  Kalendarz zawodów na rok 2016
  Klasyfikacja na najlepszego wędkarza-sportowca w 2016r.
  Galeria
  Kalendarz zawodów okręgowych na rok 2016
  Zasady organizacji sportu wędkarskiego
  Regulamin zawodów feederowych (okręgowych)

Archiwum wyników zawodów z 2009r.

Archiwum wyników zawodów z 2010r.

Archiwum wyników zawodów z 2011r.

Archiwum wyników zawodów z 2012r.

Archiwum wyników zawodów z 2013r.

Zawody Okręgowe 2013

Archiwum wyników zawodów z 2014r.

Zawody Okręgowe 2014

Archiwum wyników zawodów z 2015r.

Zawody Okręgowe 2015

Wyników zawodów z 2016r.

Zawody Okręgowe 2016

Najbliższe zawody
Otwarte zawody spinningowe

Rzeka Pilica
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Nasz Button
Umieść Nasz button na swojej stronie internetowej

Kod buttona :
Koniec sezonu 2016
ZawodySezon zawodów organizowanych przez nasze Koło w 2016 roku dobiegł właśnie końca. W tym roku (podobnie jak w latach ubiegłych) udało się zrealizować wszystkie zaplanowane imprezy z wyjątkiem Podlodowych Mistrzostw Koła, które nie odbyły się ze względu na brak odpowiedniej pokrywy lodowej. W zamian zorganizowane zostały wiosenne zawody gruntowe więc ilościowo wszystko się zgodziło. Łącznie odbyło się 8 imprez w których wystartowało 200 zawodników co daje średnią dokładnie 25 osób na jedne zawody. W roku ubiegłym w takiej samej ilości zawodów wystartowało 195 zawodników więc mamy progres happy

W końcowym rankingu sklasyfikowano 69 wędkarzy z naszego Koła z czego dwie osoby wystartowały we wszystkich organizowanych przez nas zawodach. Najlepsza szóstka przedstawia się następująco:

1. Maciński Tomasz 162 pkt
2. Kujda Mateusz 149 pkt
3. Karaś Piotr 132 pkt
4. Grałek Szymon 95 pkt
5. Wilanowski Wojciech 92 pkt
6. Przybył Janusz 88 pkt

Końcowy ranking za sezon 2016 => Tutaj

Klasyfikacje podium w zawodach mistrzowskich w 2016 roku:

Gruntowe Mistrzostwa Koła:
1. Kujda Mateusz
2. Piotrowski Tomasz
3. Maciński Tomasz

Spinningowe Mistrzostwa Koła:
1. Maciński Tomasz
2. Przybył Janusz
3. Kaszuba Cezary

Spławikowe Mistrzostwa Koła:

kategoria senior
1. Angiel Dariusz
2. Maciński Tomasz
3. Grałek Szymon

kategoria U-14
1. Kaczmarek Marcel
2. Koluszka Konrad

kategoria U-18
1. Koluszka Jakub
2. Olejnik Krzysztof

kategoria U-23
1. Kujda Mateusz

kategoria 55+
1. Popiołek Piotr
2. Nowotczyński Ryszard
3. Węgrzynowski Piotr

Najlepszym gratulujemy, a wszystkim bardzo dziękujemy za sportową rywalizację w tym sezonie i zapraszamy do licznego udziału w zawodach w roku 2017!
IV Otwarte Spinningowe Mistrzostwa Tomaszowa Maz. - relacja
Za nami czwarta odsłona Otwartych Spinningowych Mistrzostw Tomaszowa Mazowieckiego, które tradycyjnie odbyły się na rzece Pilicy w okolicach źródełka. Na punkcie zbiórki stawiło się 30 zawodników w tym jak zawsze kilku przyjezdnych. Po ciepłym śniadaniu o 8:00 rozpoczęły się 6-cio godzinne zmagania z błystkami, woblerami i gumkami. Apetyty były duże ale niestety ryba nie współpracowała tak dobrze jak w ubiegłych latach, padły tylko 2 szczupaki oraz 23 okonie. 15 zawodników czyli dokładnie połowa startujących złowiła jakąkolwiek rybę. Zawody wygrał Tomek Maciński, który tym samym zapewnił sobie tytuł "Najlepszego Wędkarza - Sportowca" w Kole numer 30 w 2016 roku. Na wynik 1010 punktów złożył się 1 szczupak i 1 okoń. II miejsce wywalczył Romek Rumiński (1 szczupak - 900 punktów), a III Adam Jabrzyk (3 okonie i 330 punktów). Na koniec trzeba nadmienić, że wszystkie ryby po sprawnym zmierzeniu wróciły w doskonałej kondycji do wody. To już norma we wszystkich zawodach spinningowych w naszym Kole. Dziękujemy wszystkim serdecznie za udział w zawodach i zapraszamy ponownie nad wyjątkowo urokliwą Pilicę za rok!

Wyniki => Tutaj

Galeria => Tutaj
IV Otwarte Spinningowe Mistrzostwa Tomaszowa Maz.
ZawodySerdecznie zapraszamy wszystkich spinningistów na kolejną, czwartą już edycję Otwartych Spinningowych Mistrzostw Tomaszowa Mazowieckiego, które odbędą się w dniu 16 października (niedziela) na rzece Pilicy. Opłata cateringowa dla startujących wynosi 50 PLN, organizator zapewnia ciepły posiłek oraz cenne nagrody rzeczowe. Zbiórka o 7:00 na Utracie przy źródełku. Z uwagi na fakt, że są to ostatnie zawody organizowane przez Koło w tym sezonie liczymy jak co roku na wysoką frekwencję. Zapisy przyjmujemy do piątku 14 października do godziny 17:00 w poniższych miejscach:
- siedziba Koła (ul. Grunwaldzka)
- sklep Wojtka Wilanowskiego (ul. Św. Antoniego)
- sklep Tomka Karolczyka (ul. Piekarska)
Zawody odbędą się na żywej rybie więc prosimy wszystkich o zabranie siatek do przechowywania ryb! Do zobaczenia nad Pilicą!
Aktualizacja rankingu
Przed ostatnimi zawodami nasza klasyfikacja przedstawia się następująco:

Ranking => Tutaj
Puchar Prezesa 2016 - relacja
W słoneczny niedzielny poranek 25 września spotkaliśmy się na Kotlinach by rozegrać ostatnie zawody spławikowe naszego Koła w 2016 roku i powalczyć o Puchar Prezesa. Na zbiórce zjawiło się 24 zawodników czyli tylko o jednego mniej niż wynosi pojemność łowiska do celów zawodów wędkarskich. Po sprawnym losowaniu i tradycyjnym poczęstunku rozeszliśmy się po stanowiskach by punktualnie o godzinie 11:00 rozpocząć zmagania. Już pierwsze minuty potwierdziły przypuszczenia, że jest dużo drobnego leszczyka więc liczyć się będzie szybkość jego odławiania lub ewentualne bonusy. Od początku najlepiej łowił Szymon Grałek więc na pierwszym stopniu podium niespodzianki nie było - wynik Szymka do 5640 punktów - gratulujemy! II miejsce z wynikiem 4630 punktów wracający po dłuższej przerwie do spławika Maciek Worwąg, a tuż za nim z wynikiem 4610 punktów uplasował się Mateusz Kujda. Po tych zawodach stało się jasne, że o zwycięstwo w naszej klasyfikacji generalnej za 2016 rok powalczą w październiku na Pilicy Mateusz Kujda i Tomek Maciński. Piotrek Karaś ma już pewne III miejsce i bardzo małe, teoretyczne szanse na awans na drugą pozycję. Poniżej wyniki zawodów oraz galeria, aktualny ranking pojawi się w ciągu 24 godzin. Za tydzień zapraszamy wszystkich "na betony" gdzie odbędzie się kolejna edycja corocznych zawodów o szósty już "Puchar Centrum Fabryka". Do zobaczenia nad wodą!

Wyniki => Tutaj

Galeria => Tutaj

Puchar Prezesa 2016 - zaproszenie
ZawodyW niedzielę 25 września spotykamy się na lubianym zbiorniku Kotliny by rozegrać przedostanie zawody w tym roku czyli Puchar Prezesa Koła nr 30 w wędkarstwie spławikowym. Trzech zawodników ma jeszcze realną szansę na zwycięstwo naszej corocznej klasyfikacji na najlepszego wędkarza - sportowca więc zapowiada się bardzo ciekawa walka! Zbiórka jak zwykle o 8:00, czas trwania zawodów 4 godziny (I tura). Młodzież zwolniona z opłaty cateringowej, pozostali 15 PLN od osoby. Zapisy przyjmujemy do piątku 23 września do godziny 17:00 w poniższych miejscach:
- siedziba Koła (ul. Grunwaldzka)
- sklep Wojtka Wilanowskiego (ul. Św. Antoniego)
- sklep Tomka Karolczyka (ul. Piekarska)
Gruntowe Mistrzostwa Koła - klasyfikacja generalna
Z małym opóźnieniem wstawiam wyniki II tury Gruntowych Mistrzostw Koła oraz klasyfikację generalną. Mistrzem Koła został Mateusz Kujda, II miejsce zdobył Tomek Piotrowski, a III Tomek Maciński. W przyszłym tygodniu zaktualizuję klasyfikację naszego rankingu.

Wyniki => Tutaj

Galeria => Tutaj
Zawody spławikowe o Puchar o Puchar Burmistrza Drzewicy
ZawodyW niedzielę 18 września odbędą się po raz pierwszy zawody okręgowe o Puchar o Puchar Burmistrza Drzewicy. Zapraszamy wszystkich do licznego udziału w imprezie. Wpisowe w wysokości 40 PLN obejmuje dwa ciepłe posiłki. Zbiórka o 8:00 we wskazanym wyżej terminie - oczywiście na zbiorniku Drzewica. Łowimy na jedną wędkę metodą spławikową, czas trwania zawodów 4 godziny. Zapisy przyjmuje w swoim sklepie kolega Wojtek Wilanowski.
Zawody o VI Puchar Centrum Fabryka
ZawodyW imieniu kol. Wojtka Wilanowskiego zapraszamy na VI edycję zawodów wędkarskich o puchar Centrum Fabryka które odbędą się w niedzielę 2 października na "betonach". Impreza pojawia się w kalendarzu cyklicznie od wielu lat więc nikomu nie trzeba nawet wspominać, że jak zawsze możemy spodziewać się bardzo cennych nagród oraz dużej ilości startujących zawodników. Już za same miejsca 1-6 przewidziano nagrody o wartości około 6000 PLN. Łowimy na grunt lub spławik, dwie wędki jednocześnie, maksymalna dopuszczalna długość wędki to 7 metrów. Zbiórka o godzinie 7:00 na "patelni", czas trwania zawodów 5 godzin. Wpisowe 70 PLN obejmuje dwa posiłki - zapisy jak zawsze w sklepie wędkarskim Wojtka Wilanowskiego.

Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia nad wodą!
Gruntowe Mistrzostwa Koła - II tura
ZawodyW niedzielę 21 sierpnia na betonach odbędzie się II tura Gruntowych Mistrzostw Koła. Zbiórka "na patelni" o 7:00 - łowimy 5 godzin na jedną wędkę według nowego regulaminu zawodów feederowych. Zapisów nie prowadzimy gdyż w zawodach mogą wziąć udział jedynie osoby, które zapisały się w czerwcu na obie tury.

Regulamin zawodów feederowych => Tutaj
(pomijamy punkt 1 dotyczący Mistrzostw Polski w których startują również drużyny, na naszych zawodach startujemy indywidualnie)

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
Spławikowe Mistrzostwa Tomaszowa Mazowieckiego 2016 - relacja
W słoneczną niedzielę 24 lipca spotkaliśmy się na Drzewicy by jak co roku powalczyć o tytuł spławikowego Mistrza Tomaszowa Mazowieckiego. Frekwencja niestety nie rzuciła na kolana - tylko 16 zawodników - sezon urlopowy w pełni ale rok temu o tej samej porze było nas znacznie więcej. Zawody wygrał faworyt - Szymon Grałek - który bezwzględnie wykorzystał pomyślne losowanie i z "jedynki" uzyskał 4130 pkt. Drugie miejsce na sąsiednim stanowisku zajął nasz coroczny gość z Koła numer 32 - Andrzej Wojtala - 2530 pkt. Trzecie miejsce na podium wywalczył Stanisław Worwąg z wynikiem 2465 pkt. Wyniki dość słabe ale rybka była bardzo drobna, najważniejsze że nie było zer i każdy sobie połowił. Dziękujemy wszystkim za udział i zapraszamy ponownie! Kolejne zawody pod koniec sierpnia na betonach - II tura Gruntowych Mistrzostw Koła.

Wyniki zawodów => Tutaj

Galeria => Tutaj
Strona 1 z 20 1 2 3 4 > >>
 
Unikalnych wizyt: 967852
Engine PHP-Fusion & EF Design by: Dustin Baccetti Wykonanie Artur Greficz 2009-2013