Strona główna Dane adresowe Forum dyskusyjne Galeria Składki i opłaty 2014Kwiecień 24 2014 07:50:44 
 
Nawigacja
Start
  Strona główna
  Dane adresowe
  Historia powstania
  Forum dyskusyjne
  Składki i opłaty 2014
  Cennik stanicy wędkarskiej Barkowice Mokre
  Miejsca dokonywania opłat
  Zarybienia w 2012 roku

Władze koła i okręgu
  Zarząd koła
  Sąd koleżeński
  Komisja Rewizyjna
  Zarząd Okręgu Piotrkowskiego PZW
  Zarząd Główny PZW
  Regulamin PZW
  Porozumienia 2014

Sport i rekreacja
  Kalendarz zawodów na rok 2014
  Klasyfikacja na najlepszego wędkarza-sportowca w 2013r.
  Galeria
  Kalendarz zawodów okręgowych na rok 2014
  Zasady organizacji sportu wędkarskiego

Archiwum wyników zawodów z 2009r.

Archiwum wyników zawodów z 2010r.

Archiwum wyników zawodów z 2011r.

Archiwum wyników zawodów z 2012r.

Archiwum wyników zawodów w 2013r.

Zawody Okręgowe 2013

Wyniki zawodów w 2014r.

Najbliższe zawody
Konkurs spławikowy z okazji "Dnia Dziecka"

Staw w "Parku Solidarności"
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Nasz Button
Umieść Nasz button na swojej stronie internetowej

Kod buttona :
Życzenia Wielkanocne

Najlepsze życzenia składa Zarząd Koła numer 30 PZW

Mistrzostwa Koła w wędkarstwie spławikowym - relacja
Wystarczy zerknąć na tabelę wyników niedzielnych Mistrzostw Koła by wywnioskować, że 13.04.2014 na Kotlinach ryba żerowała wręcz fatalnie. W przeciwieństwie do ubiegłorocznych zawodów gdzie najlepsi łowili w okolicach 10 kg tym razem do zwycięstwa w najliczniejszej kategorii senior wystarczyło dokładnie 1875 g, do II miejsca 430 g, a do III - 275 g. Powyższe wyniki należą odpowiednio do kolegów Tomka Porczyka, Piotra Karasia i Piotra Chojnackiego. Należy jeszcze wymienić wyniki mistrzów kategorii U23 (Mateusz Kujda - 350 g) oraz weteran 55+ (Ryszard Nowotczyński - 795 g). O pozostałych wynikach nie wspominam, bo nikt nie przekroczył 200 g, a w najmłodszej kategorii zwycięzcę wylosowano "na zachętę" bo nikt z dwójki uczestników nie złowił żadnej ryby. Płotki praktycznie nie było, łowił ją jedynie Tomek Porczyk. Pozostali "budowali wynik" na jazgarzach, nielicznych pojedynczych płotkach i dwóch bonusowych jaziach. Serdeczne podziękowania dla kolegi Tomka Karolczyka za ufundowanie wędek dla najmłodszych oraz dla całego składu sędziowskiego za sprawne przeprowadzenie zawodów. Spławikowcy spotykają się dopiero w lipcu na Mistrzostwach Tomaszowa, wcześniej zmagania spinningistów z łódek (15.06) i konkurs z okazji Dnia Dziecka dla najmłodszych. Serdecznie zapraszamy mając nadzieję, że wraz z ociepleniem ryba zacznie współpracować!

Wyniki zawodów => Tutaj

Galeria => Tutaj
Mistrzostwa Koła w wędkarstwie spławikowym
ZawodyPo odwołanych zawodach podlodowych miło nam poinformować, że niedzielę 13 kwietnia rozpoczynamy wreszcie długo wyczekiwany sezon zawodów! Zapraszamy serdecznie wszystkich spławikowców do udziału w Mistrzostwach Koła, które odbędą się podobnie jak w ubiegłym roku na zbiorniku Kotliny. Zbiórka tradycyjnie o godzinie 8:00. Zawody zostaną rozegrane w następujących kategoriach wiekowych: U14, U18, U23, senior, weteran 55+. Młodzież zwolniona jak zawsze z opłaty cateringowej, pozostali 15 PLN od osoby. Zapisy przyjmujemy do piątku 11 kwietnia do godziny 17:00 w stałych miejscach:
- siedziba Koła (ul. Grunwaldzka)
- sklep Wojtka Wilanowskiego (ul. Św. Antoniego)
- sklep Tomka Karolczyka (ul. Piekarska)
Do zobaczenia na Kotlinach w jak najliczniejszym składzie!
Zebranie sprawozdawcze za rok 2013 (relacja)
OgłoszeniaZa nami kolejce zebranie sprawozdawcze, które odbyło się tradycyjnie w ostatnią niedzielę stycznia w sali konferencyjnej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Jana Pawła II w Tomaszowie Maz. (samochodówka). Po odczytaniu sprawozdań z działalności Zarządu, Sądu Koleżeńskiego i Komisji Rewizyjnej omówiliśmy działalność sportową oraz zatwierdziliśmy plan imprez i konkursów na rok 2014. Pucharami i statuetkami wyróżniono najlepszą szóstkę wędkarzy startujących w zawodach organizowanych przez nasze Koło. Były też dyplomy i odznaczenia dla tych, którzy wyróżnili się największym wkładem pracy w ramach naszej społeczności oraz dla tych, którzy są z nami najdłużej. W wolnych wnioskach i dyskusjach omówiono sytuację zbiornika w Spale oraz kilka problemów dotyczących naszego największego akwenu czyli Zalewu Sulejowskiego. Głos zabrał również Prezes Zarządu Okręgu Piotrkowskiego PZW kol. Mieczysław Centka informując nas o ubiegłorocznych zarybieniach oraz odpowiadając na nurtujące nas pytania. Nad sprawnym przebiegiem zebrania czuwał najbardziej doświadczony w roli prowadzącego kol. Zbyszek Skoneczny i jak zawsze wywiązał się z tej roli znakomicie. Dziękujemy wszystkim obecnym za przybycie i zapraszamy w przyszłym roku!

Galeria => Tutaj
Podlodowe Mistrzostwa Koła 2014 - zaproszenie
ZawodyZ przykrością informujemy, że ze względu na zbyt cienką pokrywę lodową zawody zostały odwołane! Jeśli aura pozwoli ustalimy wkrótce nowy termin ale póki co nic tego nie zapowiada...

Po kilkumiesięcznej przerwie zapraszamy na otwierające bieżący sezon zawody o Mistrzostwo Koła nr 30 w wędkarstwie podlodowym, które w tym roku rozegrane zostaną w dwóch turach. I tura odbędzie się w sobotę 15 lutego, a II w niedzielę 16 lutego nad Zalewem Sulejowskim. Zbiórka o godzinie 8:00 na końcu "betonów". Zawody odbędą się w kategorii wiekowej senior, łowimy przez 3 godziny, a metoda połowu to jak zwykle mormyszka. Po wniesieniu opłaty cateringowej w wysokości 30 PLN (za obie tury) organizator zapewnia ciepły i smaczny posiłek w każdym dniu zawodów. Zapisy przyjmujemy do piątku (14.02) do godziny 17:00 w stałych miejscach:
- siedziba Koła (ul. Grunwaldzka)
- sklep Wojtka Wilanowskiego (ul. Św. Antoniego)
- sklep Tomka Karolczyka (ul. Piekarska)
Do zobaczenia na lodzie!
Kalendarz imprez sportowych na 2014 rok
Podczas niedzielnego zebrania sprawozdawczego zatwierdzono kalendarz imprez sportowych organizowanych przez nasze Koło w 2014 roku

Kalendarz => Tutaj

Krótka relacja z zebrania wraz ze zdjęciami pojawi się w przyszłym tygodniu ze względu na nasz start w podlodowym GPX Polski i brak czasu w związku z przygotowaniami do w/w imprezy.
Porozumienia 2014
OgłoszeniaW związku z rozpoczętym nowym sezonem zamieszczamy na stronie wykaz zawartych przez Okręg PZW w Piotrkowie Tryb. porozumień międzyokręgowych na 2014 r. Szczegóły znajdują się tutaj.

Jednocześnie informujemy, że porozumienie z Okręgiem Skierniewice jest w trakcie negocjacji i jest duża szansa, że od tego roku będziemy łowić na wodach w/w Okręgu bez dopłat. Szczegóły będziemy podawać na bieżąco.
Składki i opłaty 2014
JournalWszystkich aktualnych oraz przyszłych członków Koła Miejskiego nr 30 PZW informujemy, że sklep wędkarski Wojciecha Belicy przy ulicy Strzeleckiej zakończył od 1 stycznia 2014 współpracę z naszym Kołem. W związku z tym miejsca w których dokonujemy opłaty przedstawiają się następująco:

- siedziba Koła (ul. Grunwaldzka)
- sklep Wojtka Wilanowskiego (ul. Św. Antoniego)
- sklep Tomka Karolczyka (ul. Piekarska)
Zebranie sprawozdawcze za rok 2013
OgłoszeniaInformujemy, że zebranie sprawozdawcze Koła nr 30 PZW za rok 2013 odbędzie się w dniu 26 stycznia 2014 roku o godz. 9:00 (drugi termin godz. 9:30) w sali konferencyjnej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Jana Pawła II w Tomaszowie Maz. ul. Legionów 47. Porządek zebrania przewiduje m.in: sprawozdanie Zarządu Koła z działalności za rok 2013, omówienie konkursów i imprez wędkarskich na 2014 rok. Zapraszamy!
Nabór do szkółki wędkarskiej dla młodzieży
SportInformujemy, że Koło Miejskie numer 30 prowadzi nabór do szkółki wędkarskiej w kategoriach Kadet U14 oraz Junior U18 w dyscyplinie spławikowej. Jeśli pasjonuje Cię wędkarstwo wyczynowe i chcesz spróbować swoich sił w zawodach wędkarskich na szczeblu okręgowym serdecznie zapraszamy. Posiadamy nieco sprzętu do dyspozycji dla członków naszej szkółki. Zapisy i szczegółowe informacje u opiekuna do spraw młodzieży kolegi Patryka Perki (602681295).
Aktualizacja rankingu
Mamy już aktualny ranking na najlepszego wędkarza-sportowca w sezonie 2013. Pierwsza szóstka przedstawia się następująco:

1. Karaś Piotr 110 pkt
2. Stachecki Marek 106 pkt
3. Kuczerawy Krzysztof 103 pkt
4. Grałek Szymon 99 pkt
5. Maciński Tomasz 93 pkt
6. Grałek Grzegorz 90 pkt

Pełne zestawienie poniżej. Dziękujemy za walkę do samego końca i zapraszamy do licznego udziału w naszych zawodach w przyszłym sezonie!

Ranking => Tutaj
Strona 1 z 12 1 2 3 4 > >>
 
Unikalnych wizyt: 279157
Engine PHP-Fusion & EF Design by: Dustin Baccetti Wykonanie Artur Greficz 2009-2013