Strona główna Dane adresowe Forum dyskusyjne Galeria Składki i opłaty 2016Maj 02 2016 01:11:07 
 
Nawigacja
Start
  Strona główna
  Dane adresowe
  Historia powstania
  Forum dyskusyjne
  Składki i opłaty 2016
  Cennik stanicy wędkarskiej Barkowice Mokre
  Miejsca dokonywania opłat
  Zarybienia w 2014 roku

Władze koła i okręgu
  Zarząd koła
  Sąd koleżeński
  Komisja Rewizyjna
  Zarząd Okręgu Piotrkowskiego PZW
  Zarząd Główny PZW
  Regulamin PZW
  Porozumienia 2016

Sport i rekreacja
  Kalendarz zawodów na rok 2016
  Klasyfikacja na najlepszego wędkarza-sportowca w 2015r.
  Galeria
  Kalendarz zawodów okręgowych na rok 2016
  Zasady organizacji sportu wędkarskiego
  Regulamin zawodów feederowych (okręgowych)

Archiwum wyników zawodów z 2009r.

Archiwum wyników zawodów z 2010r.

Archiwum wyników zawodów z 2011r.

Archiwum wyników zawodów z 2012r.

Archiwum wyników zawodów z 2013r.

Zawody Okręgowe 2013

Archiwum wyników zawodów z 2014r.

Zawody Okręgowe 2014

Archiwum wyników zawodów z 2015r.

Zawody Okręgowe 2015

Wyników zawodów z 2016r.

Zawody Okręgowe 2016

Najbliższe zawody
Mistrzostwa Koła w wędkarstwie spławikowym (kat. senior II tura)

Zbiornik Kotliny
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Nasz Button
Umieść Nasz button na swojej stronie internetowej

Kod buttona :
UWAGA
ZMIANA MIEJSCA II TURY SPŁAWIKOWYCH MISTRZOSTW KOŁA

W porozumieniu z większością zawodników II tura Spławikowych Mistrzostw Koła zostaje przeniesiona na Zbiornik Kotliny. Data i godzina bez zmian czyli wtorek 3 maja - zbiórka o 8:00
Spławikowe Mistrzostwa Koła - relacja
W niedzielę 24 kwietnia spotkaliśmy się na lubianej Drzewicy by rozpocząć sezon spławikowy zawodami o Mistrzostwo Koła. Na starcie stawiło się 16 seniorów, 3 weteranów, 2 kadetów U14, 2 juniorów U18 i 1 młodzieżowiec U23 - łącznie 24 zawodników. Zapowiadane opady deszczu na szczęście nie nastąpiły jednak łowienie tego dnia nie było łatwe ze względu na porywisty wiatr, który skutecznie utrudniał życie szczególnie łowiącym na bata. Szczegółowe wyniki znajdziecie na dole natomiast poniżej przedstawiam zwycięzców poszczególnych kategorii:

U14 - Kaczmarek Marcel - 1870 pkt
U18 - Koluszka Jakub - 1910 pkt
U23 - Kujda Mateusz - 4435 pkt
55+ - Popiołek Piotr - 7105 pkt
senior - Grałek Szymon 12430 pkt

Powyższe wyniki mogą sugerować bardzo rybne zawody jednak nic bardziej mylnego. Trzeba uczciwie przyznać, że każdy ze zwycięzców zdominował swoją kategorię łowiąc kilkukrotnie więcej niż zdobywca 2 miejsca. GRATULUJEMY!

O ile "młodych" i "weteranów" mamy już rozstrzygniętych to seniorzy spotykają się na II turze na Kotlinach we wtorek 3 maja. Rywalizacja zapowiada się na prawdę bardzo ciekawie!

Wyniki zawodów => Tutaj

Galeria => Tutaj
Spławikowe Mistrzostwa Koła 2016 - zaproszenie
ZawodySerdecznie zapraszamy wszystkich wędkarzy na Spławikowe Mistrzostwa Koła. Spotykamy się na Drzewicy w niedzielę 24 kwietnia gdzie odbędzie się pierwsza tura we wszystkich kategoriach wiekowych (U14, U18, U23, senior, weteran 55+). Seniorów zapraszamy także na drugą turę na "betony" we wtorek 3 maja (pozostałe kategorie kończą swe zmagania na jednej turze na Drzewicy). W obu przypadkach zbiórka o godzinie 8:00. Opłata cateringowa 15 PLN za turę więc seniorzy wpłacają 30 PLN (młodzież zwolniona z opłaty). Zapisy przyjmujemy do piątku 22 kwietnia do godziny 17:00 w stałych miejscach:
- siedziba Koła (ul. Grunwaldzka)
- sklep Wojtka Wilanowskiego (ul. Św. Antoniego)
- sklep Tomka Karolczyka (ul. Piekarska)
Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia nad wodą!
Spławikowe Mistrzostwa Okręgu - I tura
ZawodyW ubiegłą niedzielę 3 kwietnia na "betonach" odbyła się I tura Spławikowych Mistrzostw Okręgu. Nasze Koło reprezentowali: Szymon Grałek, Michał Popiołek, Tomasz Porczyk, Stanisław Worwąg, Piotr Karaś i Tomasz Maciński. Poniżej znajdują się wyniki oraz zdjęcia z imprezy:

Wyniki zawodów => Tutaj

Galeria => Tutaj
Wiosenne zawody gruntowe 2016 - relacja
W niedzielny poranek 20 marca na betonach otworzyliśmy sezon zawodów rozgrywając po raz drugi w historii "Wiosenne zawody gruntowe". Miłym zaskoczeniem już na początku zawodów była rekordowo wysoka frekwencja - z 41 zapisanych zawodników na liście odhaczyło się aż 40. Po sprawnym losowaniu i gorącym posiłku udaliśmy się na stanowiska by punkt o 9:30 rozpocząć 5 godzinne zmagania. Wieści z treningów napawały optymizmem jednak w najśmielszych oczekiwaniach nie przypuszczaliśmy, że wszystkim uda się tego dnia tak dobrze połowić. 40 zawodników złowiło łącznie 238,7 kg ryb co daje średnią prawie 6 kg na zawodnika - takich wyników na betonach nie pamiętam w swojej 5 letniej historii startów! Zawody wygrał kolega Rafał Czech z wynikiem 11280 g, a wyprzedził Piotra Karasia (11190 g) i Ryszarda Nowotczyńskiego (10980 g). Już wyniki pierwszej trójki pokazują jak niewielkie były różnice między zawodnikami, przez całe zawody nikt nie potrafił jednoznacznie wskazać faworyta i dopiero ważenie ujawniło szczegóły. Pełne wyniki poniżej. Zawody zakończyły się jak zawsze ciepłym i smacznym posiłkiem oraz dekoracją i wręczeniem nagród dla najlepszych. Serdeczne podziękowania dla sędziów za perfekcyjnie zorganizowane zawody oraz za wytrwałość bo trzeb przyznać, że ciepło tego dnia nie było.

Na koniec należy nadmienić, że podobnie jak w ubiegłym roku zawody połączone były z akcją sprzątania stanowisk i trzeba przyznać, że również tak jak w roku temu na większości stanowisk mieliśmy masę roboty. Pragnę w tym miejscu zwrócić uwagę wszystkim wędkującym na betonach, a jest nas dużo - posprzątanie po sobie stanowiska nie wymaga żadnego wysiłku, wystarczy wrzucić opakowania po zanętach i robakach do swojego wiaderka czy torby.

Kolejce zawody organizowane przez Koło już za miesiąc. W dniu 24 kwietnia odbędą się spławikowe Mistrzostwa Koła na Drzewicy. Wcześniej wielu z nas czekają jednak dwie tury Spławikowych Mistrzostw Okręgu oraz tura Feederowych Mistrzostw Okręgu.

Wyniki zawodów => Tutaj

Galeria => Tutaj
Zawody Okręgowe
ZawodyInformujemy, że od dziś przyjmujemy zapisy na zawody okręgowe:

Spławikowe Mistrzostwa Okręgu

I tura - Stara Wieś (betony) 03.04.2016 r. godz.8.00
II tura - Zbiornik Bugaj 17.04.2016 r. godz.8.00
III tura - Zbiornik Słok 22.05.2016 r. godz.8.00

Opłata startowa 40 PLN za turę płatna z góry do 25.03.2016
Organizator przewiduje dwa ciepłe posiłki na każdej turze

Feederowe Mistrzostwa Okręgu

I tura - Stara Wieś (betony) 10.04.2016 r. godz.8.00
II tura - Zbiornik Słok (grobla) 19.06.2016 r. godz.8.00

Opłata startowa 40 PLN za turę płatna z góry do 01.04.2016
Organizator przewiduje dwa ciepłe posiłki na każdej turze
Łowimy na jedną wędkę według nowego regulaminu zawodów feederowych:

Regulamin zawodów feederowych => Tutaj
(pomijamy punkt 1 dotyczący Mistrzostw Polski w których startują również drużyny, na naszych zawodach startujemy indywidualnie)

Zapisy na w/w zawody przyjmowane są:
- siedziba Koła (ul. Grunwaldzka)
- sklep wędkarski Wojtka Wilanowskiego (ul. Św. Antoniego)
- sklep wędkarski Tomka Karolczyka (ul. Piekarska)
Wiosenne zawody gruntowe
ZawodyCzas rozpocząć wreszcie długo wyczekiwany sezon zawodów wędkarskich! W związku z faktem odwołania Podlodowych Mistrzostw Koła postanowiliśmy podobnie jak rok temu zorganizować w ich miejsce wiosenne zawody gruntowe. Zapraszamy na "betony" w niedzielę 20 marca 2016 roku. Spotykamy się tradycyjnie na "patelni" o godzinie 8:00 i łowimy 5 godzin (na 2 wędki, metoda gruntowa). Opłata cateringowa wynosi jak zwykle 15 PLN (młodzież zwolniona z opłaty). Zapisy przyjmujemy do piątku 18 marca do godziny 17:00 w stałych miejscach:
- siedziba Koła (ul. Grunwaldzka)
- sklep Wojtka Wilanowskiego (ul. Św. Antoniego)
- sklep Tomka Karolczyka (ul. Piekarska)
Zapraszamy wszystkich gruntowców do licznego udziału!
Wycieczka wędkarska
OgłoszeniaW odpowiedzi na wniosek wędkarzy obecnych na zebraniu sprawozdawczym rozpoczynamy zapisy na autokarową wycieczkę wędkarską nad rzekę Nidę (miejscowość Chroberz). Wycieczka odbędzie się w niedzielę 17 kwietnia pod warunkiem, że minimum 25 chętnych opłaci wpisowe 30 PLN w terminie do 31.03.2016. Szczegółowy harmonogram zostanie opublikowany na początku kwietnia. Zapraszamy do licznego udziału, kiedyś takie wycieczki były obowiązkowym punktem w naszym kalendarzu!

Zapisy przyjmujemy w stałych miejscach:
- siedziba Koła (ul. Grunwaldzka)
- sklep Wojtka Wilanowskiego (ul. Św. Antoniego)
- sklep Tomka Karolczyka (ul. Piekarska)

Podczas zapisów prosimy o podawanie swoich numerów telefonów, ułatwi nam to wszystkim komunikację i przekazywanie ważnych informacji w razie potrzeby.
Zebranie sprawozdawcze za rok 2015 (relacja)
31 stycznia 2016 roku w sali konferencyjnej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Jana Pawła II w Tomaszowie Maz. (samochodówka) odbyło się zebranie sprawozdawcze Koła za 2015 rok. Porządek zebrania przewidywał jak zwykle sprawozdania z działalności Zarządu, Sądu Koleżeńskiego i Komisji Rewizyjnej, omówienie działalności sportowej oraz zatwierdzenie planu imprez i konkursów na rok 2016. Pucharami i statuetkami wyróżniono najlepszą szóstkę wędkarzy startujących w zawodach organizowanych przez nasze Koło. Delegat Okręgu Piotrków Tryb. - Prezes Mieczysław Centka - wręczył dyplomy, medale i odznaczenia dla tych, którzy wyróżnili się największym wkładem pracy w ramach naszej społeczności. Kolega Jan Srebrzyński odznaczony został Złotą Odznaką z Wieńcami natomiast Krzysztof ("Dziadek") Kuczerawy - Srebrną Odznaką PZW.

Na wniosek zgromadzonych zatwierdzono również możliwość organizacji wycieczki wędkarskiej nad rzekę Nidę - wkrótce opublikujemy na stronie i w sklepach stosowne ogłoszenia w tej sprawie. Poruszono także temat siejących pustkę na Pilicy Kormoranów i związanymi z nimi stratami w rybostanie na tzw. "Lodowcu".
W przerwie zgodnie z naszą doroczną tradycją zaserwowano dla wszystkich gorące kiełbaski. Dziękujemy wszystkim obecnym za przybycie i zapraszamy w przyszłym roku!

Skromna galeria => Tutaj

Wkrótce dodam większą ilość zdjęć!
Podlodowe Mistrzostwa Koła 2015 - zaproszenie
ZawodyPo kilkumiesięcznej przerwie zapraszamy na otwierające bieżący sezon zawody o Mistrzostwo Koła nr 30 w wędkarstwie podlodowym, które w tym roku rozegrane zostaną w dwóch turach. I tura odbędzie się w sobotę 6 lutego, a II w niedzielę 7 lutego nad Zalewem Sulejowskim. Zbiórka o godzinie 8:00 na końcu "betonów". Zawody odbędą się w kategorii wiekowej senior, łowimy przez 3 godziny, a metoda połowu to jak zwykle mormyszka. Po wniesieniu opłaty cateringowej w wysokości 30 PLN (za obie tury) organizator zapewnia ciepły i smaczny posiłek w każdym dniu zawodów. Zapisy przyjmujemy do czwartku (04.02) do godziny 17:00 w stałych miejscach:
- siedziba Koła (ul. Grunwaldzka)
- sklep Wojtka Wilanowskiego (ul. Św. Antoniego)
- sklep Tomka Karolczyka (ul. Piekarska)

Zgodnie z przewidywaniami ze względu na brak odpowiedniej grubości pokrywy lodowej zawody zostają odwołane.
Mamy jeszcze rezerwowy termin 20-21.02 ale póki co na zimę się nie zanosi więc będzie ciężko.
Usługi ksero
OgłoszeniaPragniemy poinformować, że od kilkunastu tygodni w siedzibie Koła przy Grunwaldzkiej 6 znajduje się kserokopiarka. Usługi ksero do formatu A4 dla członków naszego Koła wykonywane są nieodpłatnie w godzinach "urzędowania" naszego skarbnika. Dotyczy to oczywiście spraw drobnych, a nie całych książek czy kilkudziesięciu stron dokumentów happy

ZAPRASZAMY
Strona 1 z 18 1 2 3 4 > >>
 
Unikalnych wizyt: 728748
Engine PHP-Fusion & EF Design by: Dustin Baccetti Wykonanie Artur Greficz 2009-2013