Strona główna Dane adresowe Forum dyskusyjne Galeria Składki i opłaty 2017Luty 25 2017 17:02:03 
 
Nawigacja
Start
  Strona główna
  Dane adresowe
  Historia powstania
  Forum dyskusyjne
  Składki i opłaty 2017
  Cennik stanicy wędkarskiej Barkowice Mokre
  Miejsca dokonywania opłat
  Zarybienia w 2014 roku

Władze koła i okręgu
  Zarząd koła
  Sąd koleżeński
  Komisja Rewizyjna
  Zarząd Okręgu Piotrkowskiego PZW
  Zarząd Główny PZW
  Regulamin PZW
  Porozumienia 2017

Sport i rekreacja
  Kalendarz zawodów na rok 2017
  Klasyfikacja na najlepszego wędkarza-sportowca w 2017r.
  Galeria
  Kalendarz zawodów okręgowych na rok 2017
  Zasady organizacji sportu wędkarskiego
  Regulamin zawodów feederowych (okręgowych)

Archiwum wyników zawodów z 2009r.

Archiwum wyników zawodów z 2010r.

Archiwum wyników zawodów z 2011r.

Archiwum wyników zawodów z 2012r.

Archiwum wyników zawodów z 2013r.

Zawody Okręgowe 2013

Archiwum wyników zawodów z 2014r.

Zawody Okręgowe 2014

Archiwum wyników zawodów z 2015r.

Zawody Okręgowe 2015

Archiwum wyników zawodów z 2016r.

Zawody Okręgowe 2016

Wyników zawodów z 2017r.

Najbliższe zawody
Wiosenne zawody gruntowe

Zalew Sulejowski - Stara Wieś
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Nasz Button
Umieść Nasz button na swojej stronie internetowej

Kod buttona :
Wycieczka wędkarska na dorsze
Miło nam poinformować, że w dniach 6-7 maja 2017 planowana jest wycieczka wędkarska na dorsze dla członków naszego Koła.

- wyjazd w sobotę wieczorem 06.05.2017 autokarem opłaconym przez Koło
- uczestnik opłaca jedynie łowienie na kutrze (160 PLN / os. + ewentualne 10 PLN jeśli chcemy wypożyczyć sprzęt wędkarski)
- wypływamy z Darłowa dwoma 18-osobowymi kutrami
- wypływamy w niedzielę 07.05 około 5:30, powrót do portu około 16:00
- bezpośrednio po zejściu z kutra wyjeżdżamy w drogę powrotną, planowany przyjazd do Tomaszowa Maz. to niedziela 07.05 przed północą
- zapisy prowadzimy do piątku 07.04
- limit miejsc 36, decyduje kolejność zapisów
- w momencie zapisu uczestnik dokonuje wpłaty 160 PLN za kuter

Zapisy przyjmujemy jak zwykle w stałych miejscach:
- siedziba Koła (ul. Grunwaldzka)
- sklep Wojtka Wilanowskiego (ul. Św. Antoniego)
- sklep Tomka Karolczyka (ul. Piekarska)

Serdecznie zapraszamy!
Zebranie sprawozdawczo - wyborcze 2017 (relacja)
29 stycznia 2017 roku w sali konferencyjnej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Jana Pawła II w Tomaszowie Maz. (samochodówka) odbyło się zebranie sprawozdawczo - wyborcze Koła. Porządek zebrania przewidywał jak zwykle sprawozdania z działalności Zarządu, Sądu Koleżeńskiego i Komisji Rewizyjnej, omówienie działalności sportowej oraz zatwierdzenie planu imprez i konkursów na rok 2017. Pucharami i statuetkami wyróżniono najlepszą szóstkę wędkarzy startujących w zawodach organizowanych przez nasze Koło. Delegat Okręgu Piotrków Tryb. - Prezes Mieczysław Centka - wręczył dyplomy, medale i odznaczenia dla tych, którzy wyróżnili się największym wkładem pracy w ramach naszej społeczności. Koledzy Roman Rumiński i Andrzej Szczurtek odznaczeni zostali Złotymi Oznakami PZW z wieńcami, kolega Grzegorz Grałek - Złotą Odznaką PZW natomiast kolega Tomasz Porczyk - Srebrną Odznaką PZW. Na zebraniu zgromadziło się 66 członków naszego Koła, a także zaproszeni goście (przedstawiciel Policji, lokalnej prasy, oraz Koła nr 6 PZW).

Najważniejszym punktem zebrania było wybranie władz Koła na kolejną kadencję. Nie było dużych zmian ale i chętnych do społecznej pracy brakuje, bo Zarząd Koła będzie pracował w 14 osobowym składzie mimo przysługujących regulaminowo 15 miejsc. Prezesem został wybrany po raz drugi z rzędu kolega Andrzej Szczurtek, a szczegółowy skład Zarządu, Sądu Koleżeńskiego i Komisji rewizyjnej znajdziecie poniżej:

Zarząd Koła => Tutaj
Sąd Koleżeński => Tutaj
Komisja Rewizyjna => Tutaj

Na koniec pragnę nadmienić, że w piątek 3 lutego odbyły się posiedzenia wszystkich organów władz Koła oraz ich ukonstytuowanie. Życzymy wytrwałości i owocnej pracy!
Podlodowe Mistrzostwa Okręgu 2017
Mamy Mistrza Okręgu w Wędkarstwie Podlodowym!

W dwudniowych zmaganiach na zbiorniku Bugaj w Piotrkowie Trybunalskim najlepszy okazał się Tomek Maciński, który wygrywając sobotnią turę i zajmując II miejsce w niedzielę uzyskał 3 punkty sektorowe. Doskonale spisali się róznież pozostali zawodnicy z naszego Koła, Bartek Brancewicz i Michał Popiołek zajęli odpowiednio trzecie oraz czwarte miejsce w zawodach. Serdecznie gratulujemy, Koło Miejskie nr 30 górą happy

Pełne wyniki poniżej:

Wyniki => Tutaj
Nasi wędkarze w TV Piotrków
Podczas pierwszej tury podlodowych Mistrzostw Koła odwiedziła nas ekipa TV Piotrków. Zapraszamy do obejrzenia poniższego materiału, prosimy o przewinięcie do minuty 8:50

Materiał TV Piotrków
Podlodowe Mistrzostwa Koła - relacja
Po 3 sezonach przerwy udało nam się wreszcie doczekać pokrywy lodowej na tyle grubej by zorganizować zawody podlodowe. Od tego sezonu wszystkie zawody Mistrzowskie w naszym Kole rozgrywane będą w 2 turach więc na tegoroczne zmagania mormyszkami zarezerwowaliśmy dwa dni - 14 i 15 stycznia. Co do łowiska postawiliśmy tym razem na zbiornik Bugaj w Piotrkowie Trybunalskim, który słynie z dużej ilości drobnej białej ryby pozwalającej rywalizować w możliwie równych warunkach. W sobotni poranek na zbiórce stawiło się gotowych do walki 14 zawodników, po sprawnej odprawie zmagania zaczęliśmy już o 9:00. Niestety biała ryba nie dopisała i żeby liczyć się w zawodach trzeba było skutecznie odławiać jazgarze. Najlepiej robił to Tomek Maciński (27 sztuk - 310 punktów) ale wystarczyło to tylko na dwójkę sektorową. Jedynkę wywalczył wymiarowym okoniem Marek Stachecki (345 punktów), a trójkę Darek Kubacki (165 punktów). Na drugiej turze w niedzielę stawiło się już tylko 11 zawodników. Wydawało się każdy wiedział co robić ale nic bardziej mylnego - by zdobyć jedynkę trzeba było dobrać się do płotek lub leszczyków. Udało się to Piotrkowi Chojnackiemu z wynikiem 410 punktów. Dwójkę wywalczył Marek Stachecki (315 punktów), a trójkę Bartek Brancewicz (265 punktów). Podium po dwóch dniach przedstawiało się więc następująco:

I - Marek Stachecki - 3 pkt sektorowe
II - Piotrek Chojnacki - 5 pkt sektorowych
III Tomek Maciński - 6 pkt sektorowych

Pełne wyniki poniżej:

Wyniki => Tutaj

Galeria => Tutaj

W najbliższy weekend nasze Koło na Podlodowych Mistrzostwach Okręgu reprezentwać będą Tomasz Maciński, Bartek Brancewicz i Michał Popiołek. Całej trójce życzymy powodzenia, a wszystkim serdecznie dziękujemy za udział w Mistrzostwach Koła. Podziękowania dla obsługi sędziowskiej w składzie: Mirek Saliński, Piotrek Maciński, Daniel Karaś i Piotrek Siekierski. Większość z nich debiutowała na lodzie, a poradzili sobie bardzo sprawnie.
Podlodowe Mistrzostwa Koła - zaproszenie
ZawodySerdecznie zapraszamy na otwierające bieżący sezon zawody o Mistrzostwo Koła nr 30 w wędkarstwie podlodowym, które w tym roku rozegrane zostaną w dwóch turach. I tura odbędzie się w sobotę 14 stycznia, a II w niedzielę 15 stycznia. Zbiornikiem, który wybraliśmy w tym roku jest Bugaj gdyż mamy tam znacznie większą szansę na lód niż na naszym Zalewie Sulejowskim. Zbiórka o godzinie 8:00 zarówno w sobotę jak i niedzielę. Zawody odbędą się w kategorii wiekowej senior, łowimy przez 3 godziny, a metoda połowu to jak zwykle mormyszka. Po wniesieniu opłaty cateringowej w wysokości 30 PLN (za obie tury) organizator zapewnia ciepły i smaczny posiłek w każdym dniu zawodów. Zapisy przyjmujemy do piątku (13.01) do godziny 17:00 w stałych miejscach:
- siedziba Koła (ul. Grunwaldzka)
- sklep Wojtka Wilanowskiego (ul. Św. Antoniego)
- sklep Tomka Karolczyka (ul. Piekarska)

Zawody odbędą się tylko w przypadku grubości pokrywy lodowej większej niż 15cm, prosimy dowiadywać się w sklepach na bieżąco. W przypadku odwołania zawodów wszystkie wpłaty zostaną zwrócone zawodnikom.
Szczęśliwego Nowego Roku!
Zebranie sprawozdawczo - wyborcze
OgłoszeniaInformujemy, że zebranie sprawozdawczo - wyborcze Koła nr 30 PZW odbędzie się w dniu 29 stycznia 2017 roku o godz. 9:00 (drugi termin godz. 9:30) w sali konferencyjnej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Jana Pawła II w Tomaszowie Maz. ul. Legionów 47. Porządek zebrania przewiduje m.in: sprawozdanie Zarządu Koła z działalności za rok 2016, omówienie konkursów i imprez wędkarskich na 2017 rok oraz wybory nowych władz Koła. Zapraszamy!
Kalendarz zawodów organizowanych przez Koło na 2017 rok
ZawodyNa ostatnim posiedzeniu Kapitanatu Sportowego zaplanowany został wstępnie terminarz zawodów naszego Koła na 2017 rok. Staraliśmy się wzorować na ubiegłorocznym terminarzu, który zdaniem większości zainteresowanych tematem wędkarzy okazał się trafiony. Nowość na ten rok to rozszerzenie do dwóch tur Spinningowych Mistrzostw Koła (sobota - niedziela). Szczegółowe terminy znajdziecie w linku poniżej. Znajduje się tam również tabela zawodów planowanych przez zaprzyjaźnione z naszym Kołem sklepy wędkarskie.

Terminarz nie jest oficjalny i oczekuje na zatwierdzenie przez Okręgowy Kapitanat Sportowy.

Kalendarz zawodów na 2017 rok => Tutaj
Zawody okręgowe 2017
ZawodyW dniu 07.12.2016 odbyło się zebranie Okręgowego Kapitanatu Sportowego, którego celem było zaplanowanie terminarza zawodów wędkarskich na rok 2017. Poniżej znajdują się szczegółowe informacje, a wkrótce ustalony i opublikowany zostanie terminarz zawodów organizowanych przez nasze Koło.

Terminarz nie jest oficjalny i oczekuje na zatwierdzenie przez Prezydium Okręgu.

Terminarz zawodów okręgowych => Tutaj
Koniec sezonu 2016
ZawodySezon zawodów organizowanych przez nasze Koło w 2016 roku dobiegł właśnie końca. W tym roku (podobnie jak w latach ubiegłych) udało się zrealizować wszystkie zaplanowane imprezy z wyjątkiem Podlodowych Mistrzostw Koła, które nie odbyły się ze względu na brak odpowiedniej pokrywy lodowej. W zamian zorganizowane zostały wiosenne zawody gruntowe więc ilościowo wszystko się zgodziło. Łącznie odbyło się 8 imprez w których wystartowało 200 zawodników co daje średnią dokładnie 25 osób na jedne zawody. W roku ubiegłym w takiej samej ilości zawodów wystartowało 195 zawodników więc mamy progres happy

W końcowym rankingu sklasyfikowano 69 wędkarzy z naszego Koła z czego dwie osoby wystartowały we wszystkich organizowanych przez nas zawodach. Najlepsza szóstka przedstawia się następująco:

1. Maciński Tomasz 162 pkt
2. Kujda Mateusz 149 pkt
3. Karaś Piotr 132 pkt
4. Grałek Szymon 95 pkt
5. Wilanowski Wojciech 92 pkt
6. Przybył Janusz 88 pkt

Końcowy ranking za sezon 2016 => Tutaj

Klasyfikacje podium w zawodach mistrzowskich w 2016 roku:

Gruntowe Mistrzostwa Koła:
1. Kujda Mateusz
2. Piotrowski Tomasz
3. Maciński Tomasz

Spinningowe Mistrzostwa Koła:
1. Maciński Tomasz
2. Przybył Janusz
3. Kaszuba Cezary

Spławikowe Mistrzostwa Koła:

kategoria senior
1. Angiel Dariusz
2. Maciński Tomasz
3. Grałek Szymon

kategoria U-14
1. Kaczmarek Marcel
2. Koluszka Konrad

kategoria U-18
1. Koluszka Jakub
2. Olejnik Krzysztof

kategoria U-23
1. Kujda Mateusz

kategoria 55+
1. Popiołek Piotr
2. Nowotczyński Ryszard
3. Węgrzynowski Piotr

Najlepszym gratulujemy, a wszystkim bardzo dziękujemy za sportową rywalizację w tym sezonie i zapraszamy do licznego udziału w zawodach w roku 2017!
Strona 1 z 21 1 2 3 4 > >>
 
Unikalnych wizyt: 1035541
Engine PHP-Fusion & EF Design by: Dustin Baccetti Wykonanie Artur Greficz 2009-2013