Strona główna Dane adresowe Forum dyskusyjne Galeria Składki i opłaty 2015Wrzesień 05 2015 01:06:01 
 
Nawigacja
Start
  Strona główna
  Dane adresowe
  Historia powstania
  Forum dyskusyjne
  Składki i opłaty 2015
  Cennik stanicy wędkarskiej Barkowice Mokre
  Miejsca dokonywania opłat
  Zarybienia w 2014 roku

Władze koła i okręgu
  Zarząd koła
  Sąd koleżeński
  Komisja Rewizyjna
  Zarząd Okręgu Piotrkowskiego PZW
  Zarząd Główny PZW
  Regulamin PZW
  Porozumienia 2015

Sport i rekreacja
  Kalendarz zawodów na rok 2015
  Klasyfikacja na najlepszego wędkarza-sportowca w 2014r.
  Galeria
  Kalendarz zawodów okręgowych na rok 2015
  Zasady organizacji sportu wędkarskiego

Archiwum wyników zawodów z 2009r.

Archiwum wyników zawodów z 2010r.

Archiwum wyników zawodów z 2011r.

Archiwum wyników zawodów z 2012r.

Archiwum wyników zawodów z 2013r.

Zawody Okręgowe 2013

Archiwum wyników zawodów z 2014r.

Zawody Okręgowe 2014

Wyników zawodów z 2015r.

Zawody Okręgowe 2015

Najbliższe zawody
Gruntowe Mistrzostwa Okręgu (drgająca szczytówka)

Zalew Sulejowski - Stara Wieś
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Nasz Button
Umieść Nasz button na swojej stronie internetowej

Kod buttona :
Sukces naszych spinningistów!
ZawodySpinningiści z naszego Koła startujący w barwach sekcji spinningowej WKS CYKADA Tomaszów Maz. odnieśli ogromny sukces zdobywając 4 miejsce na Klubowych Spinningowych Mistrzostwach Polski! Zawody odbywały się w dniach 21-23 sierpnia na jeziorach Dziećkowice oraz Paprocany (woj. śląskie). Drużynę reprezentowali Wojtek Wilanowski (I miejsce w sektorze w 2 dniu z kompletem okoni), Michał Nolbrzak (III miejsce w sektorze w 1 dniu z kompletem okoni) oraz Czarek Kaszuba (V miejsce w sektorze w 3 dniu z kompletem okoni). Trenerem ekipy był Marek Stachecki. Zarówno po pierwszym jak i po drugim dniu zmagań koledzy zajmowali II miejsce i niewiele brakowało do podium, które stracili w ostatnim dniu ale mimo wszystko serdecznie gratulujemy i życzymy jeszcze lepszych wyników w przyszłości!
"Puchar Zalewu Sulejowskiego" w wędkarstwie gruntowym - relacja
Kolejne zawody gruntowe o "Puchar Zalewu Sulejowskiego" przeszły do historii. Niestety nie po raz pierwszy w tym roku zalew okazał się wrednym łowiskiem i to co się działo na betonach nie miało wiele wspólnego ze sportową rywalizacją. Dość powiedzieć, że tylko 8 zawodników z 23 startujących złowiło cokolwiek, a do zwycięstwa wystarczył niecały kilogram ryb (a właściwie ryby, bo zwycięzca złowił 1 sztukę leszcza). Skoro już o zwycięzcy mowa to został nim Mateusz Kujda (850 pkt.), drugi był Piotrek Karaś (720 pkt.), a trzeci Romek Rumiński (405 pkt.). Zestawienie reszty mizernych wyników (w większości zerowych) znajdziecie w poniższej tabeli. Treningi przeprowadzane przez wielu z nas "na tygodniu" napawały optymizmem ale po raz kolejny okazało się, że zawody to jednak zawody. Dopisała przynajmniej pogoda bo przez całe zmagania było słonecznie ale na szczęście nie upalnie co w ostatnich tygodniach było wręcz normą. W kolejnych zawodach organizowanych przez Koło przenosimy się na Pilicę i zmieniamy metodę na spinning ale to dopiero na początku października. Wcześniej, bo pod koniec września znów betony, czyli Okręgowe Zawody "Drgająca Szczytówka". Szczegóły podam w przyszłym tygodniu.

Wyniki zawodów => Tutaj

Galeria => Tutaj
"Puchar Zalewu Sulejowskiego" w wędkarstwie gruntowym - zaproszenie
ZawodySerdecznie zapraszamy na kolejne zawody gruntowe o "Puchar Zalewu Sulejowskiego". Zbiórka na Starej Wsi na tzw. "patelni" czyli tam gdzie w ubiegłych latach w niedzielę 23 sierpnia o 7:00. Łowimy tradycyjnie na 2 wędki, a tura zawodów trwa 5 godzin! Opłata cateringowa wynosi jak zwykle 15 PLN (młodzież zwolniona z opłaty). Zapisy przyjmujemy do piątku 21 sierpnia do godziny 17:00 w stałych miejscach:
- siedziba Koła (ul. Grunwaldzka)
- sklep Wojtka Wilanowskiego (ul. Św. Antoniego)
- sklep Tomka Karolczyka (ul. Piekarska)
Do zobaczenia nad wodą i zapraszamy do licznego udziału!
Aktualizacja rankingu
Po Spławikowych Mistrzostwach Tomaszowa przeprowadziłem aktualizację rankingu na najlepszego wędkarza-sportowca w 2015 roku.

Ranking => Tutaj
Zawody o Puchar Centrum Fabryka
ZawodyW imieniu kol. Wojtka Wilanowskiego zapraszamy na kolejne zawody wędkarskie o puchar Centrum Fabryka które odbędą się w niedzielę 16 sierpnia na "betonach". Impreza pojawia się w kalendarzu cyklicznie od wielu lat więc nikomu nie trzeba nawet wspominać, że jak zawsze możemy spodziewać się bardzo cennych nagród oraz 80-90 startujących zawodników. Łowimy na grunt lub spławik, dwie wędki jednocześnie, maksymalna dopuszczalna długość wędki to 8 metrów. Zbiórka o godzinie 6:00 na "patelni", czas trwania zawodów 5 godzin. Wpisowe 40 PLN obejmuje dwa posiłki, a można je wpłacać jak zawsze w sklepie wędkarskim Wojtka Wilanowskiego. W tym roku nowość, każdy startujący otrzyma bon na zakupy w w/w sklepie uprawniający do jednorazowych zakupów ze zniżką 10%. Bon dotyczy całego asortymentu jednak należy go zrealizować do końca sierpnia 2015. Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia nad wodą! Tydzień później nasze Koło przeprowadza w tym samym miejscu zawody o Puchar Zalewu Sulejowskiego więc przy okazji mamy świetną okazję do treningu!
Otwarte Mistrzostwa Tomaszowa Maz. w wędkarstwie spławikowym - relacja
Aż 28 spławikowców - w tym 12 zaproszonych gości z innych Kół PZW - zebrało się w niedzielny poranek na Drzewicy by powalczyć o tytuł Mistrza Tomaszowa Mazowieckiego w wędkarstwie spławikowym. Przyszło nam walczyć w bardzo ciężkich warunkach gdyż praktycznie przez całe zawody wiało jak nad morzem przez co łowiący batami byli praktycznie bez szans. Wielu próbowało ratować wynik odległościówką jednak pogoda bardzo to utrudniała - wręcz uniemożliwiała. Wyniki również nie powalały na kolana (tylko 8 osób przekroczyło 1000g, a 7 osób wyzerowało) na i jak to na Drzewicy by powalczyć o podium trzeba było mieć nieco szczęścia w losowaniu. Po kilku latch kolejnych zwycięstw spławikowców z Koła nr 30 w tym roku byliśmy bardziej gościnni i pierwsze miejsce "oddaliśmy" w ręce przyjezdnych, a konkretnie kolegi Romana Mirosława z zaprzyjaźnionego Koła nur 6 PZW Nowy Glinnik. Wynik 5410 pkt. w rakich warynkach budzi uznanie, gratulujemy! Drugi był nasz faworyt Szymon Grałek (4935 pkt.), a trzeci Andrzej Wojtala (3890 pkt.). W tym miejscu pragniemy serdecznie podziękować zaproszonym gościom za tak liczne przybycie mając nadzieję, że zobaczymy się ponownie za rok. Dziękujemy również wędkarzom z naszego Koła oraz całej obsłudze sędziowskiej za perfekcyjne przygotowanie i przeprowadzenie zawodów! Kolejne zawody za niespełna miesiąc, odkładamy spławikówki i widzimy się na "betonach" by powalczyć z dużymi leszczami metodą gruntową. Szczegóły w komunikacie w przyszłym tygodniu.

Wyniki zawodów => Tutaj

Skromna galeria => Tutaj
Otwarte Mistrzostwa Tomaszowa Maz. w wędkarstwie spławikowym - zaproszenie
ZawodyLipiec to miesiąc w którym od wielu lat organizujemy na Drzewicy Otwarte Mistrzostwa Tomaszowa Mazowieckiego w wędkarstwie spławikowym. Zapraszamy serdecznie wszystkich sympatyków tej najbardziej prestiżowej dyscypliny wędkarskiej do licznego udziału w imprezie! Zbiórka w niedzielę 26.07 o godzinie 7:00. Zawody zostaną rozegrane w jednej kategorii wiekowej (open) i będą trwały 4 godziny (I tura). Młodzież zwolniona jak zawsze z opłaty cateringowej, pozostali 15 PLN od osoby. Zapisy przyjmujemy do piątku 24 lipca do godziny 17:00 w poniższych miejscach:
- siedziba Koła (ul. Grunwaldzka)
- sklep Wojtka Wilanowskiego (ul. Św. Antoniego)
- sklep Tomka Karolczyka (ul. Piekarska)
Zawody spławikowo-gruntowe
ZawodyInformujemy, że kolega Tomek Karolczyk organizuje na Zalewie Sulejowskim zawody wędkarskie z okazji jubileuszu swojego sklepu wędkarskiego FISH-TOM. Zbiórka w niedzielę 12 lipca o godzinie 6:00 na betonach (patelnia), łowimy na grunt lub spławik wędkami o maksymalnej długości 7m. Dobrowolna opłata startowa wynosi 40 PLN, zapisy w sklepie przy ulicy Piekarskiej. Organizator przewiduje ciepły posiłek dla wszystkich startujących oraz cenne nagrody rzeczowe dla najlepszych. Serdecznie zapraszamy!
Maraton Nocny 2015 - relacja
Kolejna edycja niezwykle popularnych zawodów "Maraton Nocny" przeszła do historii. Uczciwie trzeba przyznać, że zarówno pogoda jak i ryby nie rozpieszczały nas w tym roku. Niedługo po startowej syrenie, która zabrzmiała punktualnie o 18:00 rozpoczęły się opady deszczu, którym towarzyszyły uderzające w oddali pioruny. Przez kilka godzin warunki nie sprzyjały łowieniu ryb ale na szczęście gdy deszcz już ustał to do końca zawodów do nas nie powrócił. Leszcze nie żerowały w tym roku tak jak zwykle więc wielu zawodników, którzy nastawili się "na grubo" zakończyło zawody z wynikiem zerowym. Niektórzy ratowali wynik odławiając drobne ukleje, co w kilku przypadkach okazało się bardzo trafną taktyką. Pierwsze miejsce zdobył zaliczany do grona faworytów Szymon Grałek któremu kilka leszczy i płoci złowionych z gruntu dało 2725 pkt. Drugi był łowiący ukleje Darek Kubacki (2645 pkt), jeszcze kilka srebrnych rybek i wygrałby zawody! Kolejne miejsce to łowiący z gruntu Janusz Przybył (2420 pkt), Piotr Chojnacki (1915 pkt), Piotr Karaś (1830 pkt) i Wojciech Wilanowski (1755 pkt). Na 32 zawodników aż 13 zakończyło 14 godzinne zmagania nie przedstawiając żadnej ryby do wagi. Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział, gratulujemy wytrwałości i zapraszamy po ponad miesięcznej przerwie na Drzewicę, gdzie odbędą się Otwarte Spławikowe Mistrzostwa Tomaszowa Maz.

Wyniki zawodów => Tutaj

Galeria => Tutaj
Spinningowe Mistrzostwa Koła - relacja
W niedzielny pochmurny poranek 15 spinningistów zebrało się na Barkowicach Mokrych by powalczyć o tytuł tegorocznego Mistrza Koła. Pamiętne 5 okoni z ubiegłego roku nie napawało optymizmem jednak wszyscy mieliśmy nadzieję, że tak mizerny wynik uda się łatwo poprawić. Niestety ryby zweryfikowały nasze oczekiwania i było znacznie gorzej niż komukolwiek mogło się wydawać. Rezultat 6 godzin biczowania wody to 2 okonie złowione przez kol. Cezarego Kaszubę (22,7 cm) oraz kol. Jacka Iwanickiego (18,8 cm), którzy tym samym zostali odpowiednio mistrzem i v-ce mistrzem Koła. Pozostali w większości zakończyli zmagania bez jakiegokolwiek kontaktu z rybą, padło też kilka niewymiarowych okonków. Trudno powiedzieć, co było przyczyną tak słabych wyników, być może ryby nie żerowały w związku z ostatnimi wahaniami pogody? Za rok spotkamy się na lepiej znanych nam terenach Zalewu Sulejowskiego (Tresta, Borki) i rozpoczniemy godzinę wcześniej, być może to przyniesie poprawę... Tymczasem zapraszamy wszystkich już w najbliższą sobotę na Maraton Nocny, mając nadzieję, że odbijemy sobie niedzielne bezrybie z nawiązką!

Wyniki zawodów => Tutaj

Galeria => Tutaj
Maraton nocny 2015
ZawodyPrzed nami kolejna edycja jednych z najpopularniejszych zawodów organizowanych przez nasze Koło - "Maraton nocny". Wszystkich miłośników nocnych połowów zapraszamy serdecznie na "koniec betonów", zbiórka w sobotę 20 czerwca o godzinie 17:00. Łowimy jak zwykle z gruntu lub na spławik, na dwie wędki jednocześnie. Zawody będą trwały 14 godzin (18:00-8:00). Młodzież tradycyjnie zwolniona z opłaty cateringowej, pozostali 20 PLN od osoby (zapewniamy dwa posiłki - wieczorem i rano). Zapisy przyjmujemy do piątku 19 czerwca do godziny 17:00 w stałych miejscach:
- siedziba Koła (ul. Grunwaldzka)
- sklep Wojtka Wilanowskiego (ul. Św. Antoniego)
- sklep Tomka Karolczyka (ul. Piekarska)
Strona 1 z 15 1 2 3 4 > >>
 
Unikalnych wizyt: 500684
Engine PHP-Fusion & EF Design by: Dustin Baccetti Wykonanie Artur Greficz 2009-2013