Strona główna Dane adresowe Forum dyskusyjne Galeria Składki i opłaty 2015Marzec 31 2015 17:28:09 
 
Nawigacja
Start
  Strona główna
  Dane adresowe
  Historia powstania
  Forum dyskusyjne
  Składki i opłaty 2015
  Cennik stanicy wędkarskiej Barkowice Mokre
  Miejsca dokonywania opłat
  Zarybienia w 2014 roku

Władze koła i okręgu
  Zarząd koła
  Sąd koleżeński
  Komisja Rewizyjna
  Zarząd Okręgu Piotrkowskiego PZW
  Zarząd Główny PZW
  Regulamin PZW
  Porozumienia 2015

Sport i rekreacja
  Kalendarz zawodów na rok 2015
  Klasyfikacja na najlepszego wędkarza-sportowca w 2014r.
  Galeria
  Kalendarz zawodów okręgowych na rok 2015
  Zasady organizacji sportu wędkarskiego

Archiwum wyników zawodów z 2009r.

Archiwum wyników zawodów z 2010r.

Archiwum wyników zawodów z 2011r.

Archiwum wyników zawodów z 2012r.

Archiwum wyników zawodów z 2013r.

Zawody Okręgowe 2013

Archiwum wyników zawodów z 2014r.

Zawody Okręgowe 2014

Wyników zawodów z 2015r.

Najbliższe zawody
Zawody gruntowe

Zalew Sulejowski - "betony"
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Nasz Button
Umieść Nasz button na swojej stronie internetowej

Kod buttona :
Zawody gruntowe
ZawodyW związku z dużym zainteresowaniem ze strony wędkarzy oraz nieźle żerującą nad zalewem rybą postanowiliśmy przeprowadzić dodatkowe zawody wędkarskie. Na piątkowym posiedzeniu Zarząd Koła zdecydował o przesunięciu środków zaplanowanych na Podlodowe Mistrzostwa Koła - które jak doskonale wiemy nie odbyły się ze względu na niekorzystne warunki pogodowe - i zorganizowaniu zawodów gruntowych na "betonach" w niedzielę 29 marca 2015 roku. Spotykamy się tradycyjnie na "patelni" o godzinie 8:00 i łowimy 5 godzin (na 2 wędki, metoda gruntowa). Opłata cateringowa wynosi jak zwykle 15 PLN (młodzież zwolniona z opłaty). Zapisy przyjmujemy do piątku 27 marca do godziny 17:00 w stałych miejscach:
- siedziba Koła (ul. Grunwaldzka)
- sklep Wojtka Wilanowskiego (ul. Św. Antoniego)
- sklep Tomka Karolczyka (ul. Piekarska)
Do zobaczenia nad wodą!
Nabór do szkółki wędkarskiej
Informujemy, że Koło Miejskie numer 30 prowadzi nabór do szkółki wędkarskiej. Zapraszamy wszystkich chętnych w wieku 8-18 lat zainteresowanych doskonaleniem swoich umiejętności w dyscyplinie spławikowej oraz startem w zawodach wędkarskich. Posiadamy nieco sprzętu do dyspozycji dla członków naszej szkółki. Zapisy i szczegółowe informacje u opiekuna do spraw młodzieży kolegi Tomasza Porczyka (tel. 508382366) lub w siedzibie Koła.
Zebranie sprawozdawcze za rok 2014 (relacja)
25 stycznia 2015 roku w sali konferencyjnej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Jana Pawła II w Tomaszowie Maz. (samochodówka) odbyło się zebranie sprawozdawcze Koła za 2014 rok. Porządek zebrania przewidywał jak zwykle sprawozdania z działalności Zarządu, Sądu Koleżeńskiego i Komisji Rewizyjnej, omówienie działalności sportowej oraz zatwierdzenie planu imprez i konkursów na rok 2015. Miłym akcentem było wręczenie przez przedstawiciela Okręgu kol. Jurka Kuligowskiego pucharu dla naszego Koła za zwycięstwo we współzawodnictwie kół za rok ubiegły. Gratulujemy i oby tak dalej! Pucharami i statuetkami wyróżniono najlepszą szóstkę wędkarzy startujących w zawodach organizowanych przez nasze Koło. Były też dyplomy i odznaczenia dla tych, którzy wyróżnili się największym wkładem pracy w ramach naszej społeczności.

W wolnych wnioskach i dyskusjach omówiono sprawę przesunięcia terminu rozpoczęcia połowów z łódek z 15 maja na 1 czerwca, w tym przypadku niepodważalną zasadność powyższego uzasadnił nasz ichtiolog, który omówił również ważne zmiany w zarybieniach które nastąpią od bieżącego roku. Na wniosek zgromadzonych zatwierdzono również możliwość organizacji wycieczek wędkarskich dla seniorów przy wykorzystaniu naszego samochodu służbowego - wycieczki do 7 osób - lub autokaru - powyżej 20 osób. Zainteresowane grupy proszone są o zgłaszanie propozycji do siedziby Koła. Zebraniu przewodniczył najbardziej doświadczony w tej roli kol. Zbyszek Skoneczny i jak zawsze wywiązał się z tej roli doskonale. Należy nadmienić, że dzięki zaangażowaniu kolegi Tadeusza Woźniaka w przerwie zaserwowano dla wszystkich gorące kiełbaski. Dziękujemy wszystkim obecnym za przybycie i zapraszamy w przyszłym roku!

Galeria => Tutaj
Nagrody w zawodach organizowanych przez Koło
ZawodyOd bieżącego roku postanowiliśmy zwiększyć atrakcyjność zawodów wędkarskich poprzez podniesienie wartości talonów dla najlepszych. Aktualny system premiowania przedstawia się następująco:

ZAWODY MISTRZOWSKIE
I miejsce - 180 PLN
II miejsce - 150 PLN
III miejsce - 130 PLN
IV miejsce - 60 PLN
V miejsce - 50 PLN
VI miejsce - 40 PLN

ZAWODY TOWARZYSKIE
I miejsce - 150 PLN
II miejsce - 130 PLN
III miejsce - 110 PLN
IV miejsce - 60 PLN
V miejsce - 50 PLN
VI miejsce - 40 PLN

Dodatkowo dla najlepszej szóstki przewidziane są pamiątkowe dyplomy, w zawodach Mistrzowskich puchary za miejsca I,II,III, a w zawodach towarzyskich puchar za I miejsce!
Zawody 2015
Poniżej znajdują się terminarze zawodów na 2015 rok:

Koło => Tutaj
Okręg => Tutaj
Zebranie sprawozdawcze za rok 2014
OgłoszeniaInformujemy, że zebranie sprawozdawcze Koła nr 30 PZW za rok 2014 odbędzie się w dniu 25 stycznia 2015 roku o godz. 9:00 (drugi termin godz. 9:30) w sali konferencyjnej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Jana Pawła II w Tomaszowie Maz. ul. Legionów 47. Porządek zebrania przewiduje m.in: sprawozdanie Zarządu Koła z działalności za rok 2014, omówienie konkursów i imprez wędkarskich na 2015 rok. Zapraszamy!
II Puchar Klubu Spławikowego 2000
ZawodyW imieniu organizatora serdecznie zapraszamy wszystkich spławikowców na II zawody o Puchar Klubu Spławikowego 2000, które odbędą się w dniu 16.11.2014 w Tomaszowie Mazowieckim na rzece Pilicy (Utrata).

Wpisowe 50 PLN w całości ląduje w kopertach!

Gorące posiłki (przed zawodami i po ich zakończeniu) i napoje dla wszystkich oraz puchary dla najlepszych zapewnia organizator. Zbiórka o 8:00, limit miejsc: 30. Zapisy w sklepie u Wojtka Wilanowskiego lub telefonicznie:

Wojtek Wilanowski - 505015590
Tomek Maciński - 608633504

Zapraszamy do równie licznego udziału jak w ubiegłym roku!

W związku z dość późnym terminem zastrzegamy sobie możliwość odwołania zawodów w przypadku bardzo złych warunków atmosferycznych (śnieg, ujemne temperatury w dzień). Oczywiście nikt w ostatniej chwili zawodów nie odwoła więc będziemy na bieżąco śledzić prognozy i decyzję podejmiemy w środę 12.11 w porozumieniu z zawodnikami.

Wyniki zawodów oraz galeria zdjęć => Tutaj
Końcowy ranking 2014
Mamy już końcowy ranking na najlepszego wędkarza-sportowca w sezonie 2014. Pierwsza szóstka przedstawia się następująco:

1. Maciński Tomasz 94 pkt
2. Kujda Mateusz 90 pkt
3. Karaś Piotr 84 pkt
4. Porczyk Tomasz 75 pkt
5. Grałek Szymon 71 pkt
6. Henig Rafał 56 pkt

Pełne zestawienie poniżej. Dziękujemy za walkę do samego końca i zapraszamy do licznego udziału w naszych zawodach w przyszłym sezonie!

Ranking => Tutaj
II Otwarte Spinningowe Mistrzostwa Tomaszowa Mazowieckiego - relacja
II Otwarte Spinningowe Mistrzostwa Tomaszowa Mazowieckiego już za nami. Dopisała pogoda, frekwencja i ryba czyli wszystko potrzebne do przeprowadzenia udanych zawodów wędkarskich. 29 zawodników w tym 11 przyjezdnych stawiło się w niedzielny poranek na Utracie by powalczyć o cenne nagrody i trofea. Zwyciężył Tomasz Maciński, który łowiąc 72cm szczupaka i 2 okonie uzyskał 2010 punktów! Drugi był Marek Stachecki (szczupak 64cm i 1450 punktów), a trzeci Czarek Kaszuba (szczupak 56cm, 3 okonie i 1430 punktów). Imprezę trzeba uznać za niezwykle udaną pod względem sportowym (19 zawodników złowiło ryby - 3 szczupaki, jaź, kleń i ponad 30 okoni) jak i organizacyjnym. Dwa ciepłe posiłki oraz cenne nagrody zapewniły rekordową frekwencję jeśli chodzi o spinning w naszym Kole. Serdeczne podziękowania dla całej obsługi sędziowskiej, właścicieli sklepów wędkarskich: Wojtka Wilanowskiego i Tomka Karolczyka oraz kolegów Marka Stacheckiego i Michała Nolbrzaka - którzy dołożyli "coś od siebie" do puli nagród dla najlepszych. Trzeba przyznać, że sezon zawodów organizowanych w tym roku przez nasze Koło zakończyliśmy mocnym akcentem! Dziękujemy wszystkim i zapraszamy za rok na kolejną III już edycję imprezy!

Wyniki zawodów => Tutaj

Galeria => Tutaj
II Otwarte Spinningowe Mistrzostwa Tomaszowa Mazowieckiego
ZawodySerdecznie zapraszamy wszystkich spinningistów na II Otwarte Spinningowe Mistrzostwa Tomaszowa Mazowieckiego, które odbędą się w dniu 19 października (niedziela) na rzece Pilicy. Dobrowolna opłata na rzecz Koła dla startujących wynosi 50 PLN, organizator zapewnia ciepły posiłek oraz cenne nagrody rzeczowe. Zbiórka o 7:00 na Utracie przy źródełku. Zapisy przyjmujemy do piątku 17 października do godziny 17:00 w poniższych miejscach:
- siedziba Koła (ul. Grunwaldzka)
- sklep Wojtka Wilanowskiego (ul. Św. Antoniego)
- sklep Tomka Karolczyka (ul. Piekarska)
ZAPRASZAMY!
Puchar Prezesa 2014 - zaproszenie
ZawodyW niedzielę 12 października wyjątkowo na Drzewicy odbędą się spławikowe zawody o Puchar Prezesa naszego Koła. Planowo impreza miała odbyć się na Kotlinach jednak prace związane z przebudową stanowisk nie zostały jeszcze ukończone. Zawody zapowiadają się bardzo interesująco z uwagi na toczącą się walkę o prym w naszej rocznej klasyfikacji na najlepszego wędkarza-sportowca. 5 najlepszych zawodników dzieli jedynie 8 punktów więc Ci, którzy nie czują się mocno w spinningu - który tydzień później zakończy nasze zmagania - muszą już teraz postarać się o doskonały wynik. Zbiórka jak zwykle o 8:00, czas trwania zawodów 4 godziny (I tura). Młodzież zwolniona z opłaty cateringowej, pozostali 15 PLN od osoby. Zapisy przyjmujemy do piątku 10 października do godziny 17:00 w poniższych miejscach:
- siedziba Koła (ul. Grunwaldzka)
- sklep Wojtka Wilanowskiego (ul. Św. Antoniego)
- sklep Tomka Karolczyka (ul. Piekarska)
Do zobaczenia nad wodą!

Z przykrością informujemy, że zawody zostały odwołane w związku z brakiem odpowiedniej ilości chętnych!
Strona 1 z 14 1 2 3 4 > >>
 
Unikalnych wizyt: 398633
Engine PHP-Fusion & EF Design by: Dustin Baccetti Wykonanie Artur Greficz 2009-2013