Strona główna Dane adresowe Forum dyskusyjne Galeria Składki i opłaty 2017Marzec 28 2017 02:20:32 
 
Nawigacja
Start
  Strona główna
  Dane adresowe
  Historia powstania
  Forum dyskusyjne
  Składki i opłaty 2017
  Cennik stanicy wędkarskiej Barkowice Mokre
  Miejsca dokonywania opłat
  Zarybienia w 2014 roku

Władze koła i okręgu
  Zarząd koła
  Sąd koleżeński
  Komisja Rewizyjna
  Zarząd Okręgu Piotrkowskiego PZW
  Zarząd Główny PZW
  Regulamin PZW
  Porozumienia 2017

Sport i rekreacja
  Kalendarz zawodów na rok 2017
  Klasyfikacja na najlepszego wędkarza-sportowca w 2017r.
  Galeria
  Kalendarz zawodów okręgowych na rok 2017
  Zasady organizacji sportu wędkarskiego
  Regulamin zawodów feederowych (okręgowych)

Archiwum wyników zawodów z 2009r.

Archiwum wyników zawodów z 2010r.

Archiwum wyników zawodów z 2011r.

Archiwum wyników zawodów z 2012r.

Archiwum wyników zawodów z 2013r.

Zawody Okręgowe 2013

Archiwum wyników zawodów z 2014r.

Zawody Okręgowe 2014

Archiwum wyników zawodów z 2015r.

Zawody Okręgowe 2015

Archiwum wyników zawodów z 2016r.

Zawody Okręgowe 2016

Wyników zawodów z 2017r.

Najbliższe zawody
Wiosenne zawody gruntowe

Zalew Sulejowski - Stara Wieś
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Nasz Button
Umieść Nasz button na swojej stronie internetowej

Kod buttona :
Odszedł nasz kolega...


Z przykrością informujemy, że w sobotę po ciężkiej chorobie odszedł od nas zdecydowanie przedwcześnie w wieku 46 lat nasz serdeczny kolega Piotrek Krakowiak. Piotrek od ponad 2 lat związany był ze strukturami PZW, piastował funkcję członka Zarządu naszego Koła odpowiedzialnego za kontakt z władzami samorządowymi. Zawdzięczamy mu między innymi przejęcie opieki nad Stawem Miejskim w Parku Solidarności. Wielu z nas zapamięta Piotrka z zawodów wędkarskich, w których często brał udział w ostatnich latach, ze wspólnych kontroli, wypadów na łódkę lub na dorsza...

Nabożeństwo żałobne wraz z pogrzebem odbędzie się w czwartek 23 marca 2017 o godzinie 13:00 na cmentarzu przy ulicy Smutnej.

Odpoczywaj w spokoju kolego, będzie nam Ciebie brakowało!
Wycieczka wędkarska na dorsze - aktualizacja

W związku z dużym zainteresowaniem zorganizowaliśmy 3 kuter i zwiększamy liczbę uczestników wycieczki do 50. Pozostało już tylko 9 wolnych miejsc!

Zapisy przyjmujemy jak zwykle w stałych miejscach:
- siedziba Koła (ul. Grunwaldzka)
- sklep Wojtka Wilanowskiego (ul. Św. Antoniego)
- sklep Tomka Karolczyka (ul. Piekarska)
Wiosenne zawody gruntowe
ZawodySerdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków "drgającej szczytówki" na wiosenne zawody gruntowe, które odbędą się na "betonach" w niedzielę 26 marca 2017 roku. Spotykamy się tradycyjnie na "patelni" o godzinie 8:00 i łowimy 5 godzin (na 2 wędki, metoda gruntowa). W latach ubiegłych dopisywała zarówno frekwencja jak i ryba, mamy nadzieję, że podobnie jak w 2016 roku 10 kg ryb nie wystarczy do zajęcia miejsca na podium. Opłata cateringowa wynosi jak zwykle 15 PLN (młodzież zwolniona z opłaty). Zapisy przyjmujemy do piątku 24 marca do godziny 17:00 w stałych miejscach:
- siedziba Koła (ul. Grunwaldzka)
- sklep Wojtka Wilanowskiego (ul. Św. Antoniego)
- sklep Tomka Karolczyka (ul. Piekarska)
Zapraszamy wszystkich gruntowców do licznego udziału!
Wycieczka wędkarska na dorsze
Miło nam poinformować, że w dniach 6-7 maja 2017 planowana jest wycieczka wędkarska na dorsze dla członków naszego Koła.

- wyjazd w sobotę wieczorem 06.05.2017 autokarem opłaconym przez Koło
- uczestnik opłaca jedynie łowienie na kutrze (160 PLN / os. + ewentualne 10 PLN jeśli chcemy wypożyczyć sprzęt wędkarski)
- wypływamy z Darłowa dwoma 18-osobowymi kutrami
- wypływamy w niedzielę 07.05 około 5:30, powrót do portu około 16:00
- bezpośrednio po zejściu z kutra wyjeżdżamy w drogę powrotną, planowany przyjazd do Tomaszowa Maz. to niedziela 07.05 przed północą
- zapisy prowadzimy do piątku 07.04
- limit miejsc 36, decyduje kolejność zapisów
- w momencie zapisu uczestnik dokonuje wpłaty 160 PLN za kuter

Zapisy przyjmujemy jak zwykle w stałych miejscach:
- siedziba Koła (ul. Grunwaldzka)
- sklep Wojtka Wilanowskiego (ul. Św. Antoniego)
- sklep Tomka Karolczyka (ul. Piekarska)

Serdecznie zapraszamy!
Zebranie sprawozdawczo - wyborcze 2017 (relacja)
29 stycznia 2017 roku w sali konferencyjnej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Jana Pawła II w Tomaszowie Maz. (samochodówka) odbyło się zebranie sprawozdawczo - wyborcze Koła. Porządek zebrania przewidywał jak zwykle sprawozdania z działalności Zarządu, Sądu Koleżeńskiego i Komisji Rewizyjnej, omówienie działalności sportowej oraz zatwierdzenie planu imprez i konkursów na rok 2017. Pucharami i statuetkami wyróżniono najlepszą szóstkę wędkarzy startujących w zawodach organizowanych przez nasze Koło. Delegat Okręgu Piotrków Tryb. - Prezes Mieczysław Centka - wręczył dyplomy, medale i odznaczenia dla tych, którzy wyróżnili się największym wkładem pracy w ramach naszej społeczności. Koledzy Roman Rumiński i Andrzej Szczurtek odznaczeni zostali Złotymi Oznakami PZW z wieńcami, kolega Grzegorz Grałek - Złotą Odznaką PZW natomiast kolega Tomasz Porczyk - Srebrną Odznaką PZW. Na zebraniu zgromadziło się 66 członków naszego Koła, a także zaproszeni goście (przedstawiciel Policji, lokalnej prasy, oraz Koła nr 6 PZW).

Najważniejszym punktem zebrania było wybranie władz Koła na kolejną kadencję. Nie było dużych zmian ale i chętnych do społecznej pracy brakuje, bo Zarząd Koła będzie pracował w 14 osobowym składzie mimo przysługujących regulaminowo 15 miejsc. Prezesem został wybrany po raz drugi z rzędu kolega Andrzej Szczurtek, a szczegółowy skład Zarządu, Sądu Koleżeńskiego i Komisji rewizyjnej znajdziecie poniżej:

Zarząd Koła => Tutaj
Sąd Koleżeński => Tutaj
Komisja Rewizyjna => Tutaj

Na koniec pragnę nadmienić, że w piątek 3 lutego odbyły się posiedzenia wszystkich organów władz Koła oraz ich ukonstytuowanie. Życzymy wytrwałości i owocnej pracy!
Podlodowe Mistrzostwa Okręgu 2017
Mamy Mistrza Okręgu w Wędkarstwie Podlodowym!

W dwudniowych zmaganiach na zbiorniku Bugaj w Piotrkowie Trybunalskim najlepszy okazał się Tomek Maciński, który wygrywając sobotnią turę i zajmując II miejsce w niedzielę uzyskał 3 punkty sektorowe. Doskonale spisali się róznież pozostali zawodnicy z naszego Koła, Bartek Brancewicz i Michał Popiołek zajęli odpowiednio trzecie oraz czwarte miejsce w zawodach. Serdecznie gratulujemy, Koło Miejskie nr 30 górą happy

Pełne wyniki poniżej:

Wyniki => Tutaj
Nasi wędkarze w TV Piotrków
Podczas pierwszej tury podlodowych Mistrzostw Koła odwiedziła nas ekipa TV Piotrków. Zapraszamy do obejrzenia poniższego materiału, prosimy o przewinięcie do minuty 8:50

Materiał TV Piotrków
Podlodowe Mistrzostwa Koła - relacja
Po 3 sezonach przerwy udało nam się wreszcie doczekać pokrywy lodowej na tyle grubej by zorganizować zawody podlodowe. Od tego sezonu wszystkie zawody Mistrzowskie w naszym Kole rozgrywane będą w 2 turach więc na tegoroczne zmagania mormyszkami zarezerwowaliśmy dwa dni - 14 i 15 stycznia. Co do łowiska postawiliśmy tym razem na zbiornik Bugaj w Piotrkowie Trybunalskim, który słynie z dużej ilości drobnej białej ryby pozwalającej rywalizować w możliwie równych warunkach. W sobotni poranek na zbiórce stawiło się gotowych do walki 14 zawodników, po sprawnej odprawie zmagania zaczęliśmy już o 9:00. Niestety biała ryba nie dopisała i żeby liczyć się w zawodach trzeba było skutecznie odławiać jazgarze. Najlepiej robił to Tomek Maciński (27 sztuk - 310 punktów) ale wystarczyło to tylko na dwójkę sektorową. Jedynkę wywalczył wymiarowym okoniem Marek Stachecki (345 punktów), a trójkę Darek Kubacki (165 punktów). Na drugiej turze w niedzielę stawiło się już tylko 11 zawodników. Wydawało się każdy wiedział co robić ale nic bardziej mylnego - by zdobyć jedynkę trzeba było dobrać się do płotek lub leszczyków. Udało się to Piotrkowi Chojnackiemu z wynikiem 410 punktów. Dwójkę wywalczył Marek Stachecki (315 punktów), a trójkę Bartek Brancewicz (265 punktów). Podium po dwóch dniach przedstawiało się więc następująco:

I - Marek Stachecki - 3 pkt sektorowe
II - Piotrek Chojnacki - 5 pkt sektorowych
III Tomek Maciński - 6 pkt sektorowych

Pełne wyniki poniżej:

Wyniki => Tutaj

Galeria => Tutaj

W najbliższy weekend nasze Koło na Podlodowych Mistrzostwach Okręgu reprezentwać będą Tomasz Maciński, Bartek Brancewicz i Michał Popiołek. Całej trójce życzymy powodzenia, a wszystkim serdecznie dziękujemy za udział w Mistrzostwach Koła. Podziękowania dla obsługi sędziowskiej w składzie: Mirek Saliński, Piotrek Maciński, Daniel Karaś i Piotrek Siekierski. Większość z nich debiutowała na lodzie, a poradzili sobie bardzo sprawnie.
Podlodowe Mistrzostwa Koła - zaproszenie
ZawodySerdecznie zapraszamy na otwierające bieżący sezon zawody o Mistrzostwo Koła nr 30 w wędkarstwie podlodowym, które w tym roku rozegrane zostaną w dwóch turach. I tura odbędzie się w sobotę 14 stycznia, a II w niedzielę 15 stycznia. Zbiornikiem, który wybraliśmy w tym roku jest Bugaj gdyż mamy tam znacznie większą szansę na lód niż na naszym Zalewie Sulejowskim. Zbiórka o godzinie 8:00 zarówno w sobotę jak i niedzielę. Zawody odbędą się w kategorii wiekowej senior, łowimy przez 3 godziny, a metoda połowu to jak zwykle mormyszka. Po wniesieniu opłaty cateringowej w wysokości 30 PLN (za obie tury) organizator zapewnia ciepły i smaczny posiłek w każdym dniu zawodów. Zapisy przyjmujemy do piątku (13.01) do godziny 17:00 w stałych miejscach:
- siedziba Koła (ul. Grunwaldzka)
- sklep Wojtka Wilanowskiego (ul. Św. Antoniego)
- sklep Tomka Karolczyka (ul. Piekarska)

Zawody odbędą się tylko w przypadku grubości pokrywy lodowej większej niż 15cm, prosimy dowiadywać się w sklepach na bieżąco. W przypadku odwołania zawodów wszystkie wpłaty zostaną zwrócone zawodnikom.
Szczęśliwego Nowego Roku!
Zebranie sprawozdawczo - wyborcze
OgłoszeniaInformujemy, że zebranie sprawozdawczo - wyborcze Koła nr 30 PZW odbędzie się w dniu 29 stycznia 2017 roku o godz. 9:00 (drugi termin godz. 9:30) w sali konferencyjnej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Jana Pawła II w Tomaszowie Maz. ul. Legionów 47. Porządek zebrania przewiduje m.in: sprawozdanie Zarządu Koła z działalności za rok 2016, omówienie konkursów i imprez wędkarskich na 2017 rok oraz wybory nowych władz Koła. Zapraszamy!
Strona 1 z 21 1 2 3 4 > >>
 
Unikalnych wizyt: 1066020
Engine PHP-Fusion & EF Design by: Dustin Baccetti Wykonanie Artur Greficz 2009-2013