Strona główna Dane adresowe Forum dyskusyjne Galeria Składki i opłaty 2015Styczeń 27 2015 17:49:40 
 
Nawigacja
Start
  Strona główna
  Dane adresowe
  Historia powstania
  Forum dyskusyjne
  Składki i opłaty 2015
  Cennik stanicy wędkarskiej Barkowice Mokre
  Miejsca dokonywania opłat
  Zarybienia w 2014 roku

Władze koła i okręgu
  Zarząd koła
  Sąd koleżeński
  Komisja Rewizyjna
  Zarząd Okręgu Piotrkowskiego PZW
  Zarząd Główny PZW
  Regulamin PZW
  Porozumienia 2015

Sport i rekreacja
  Kalendarz zawodów na rok 2015
  Klasyfikacja na najlepszego wędkarza-sportowca w 2014r.
  Galeria
  Kalendarz zawodów okręgowych na rok 2015
  Zasady organizacji sportu wędkarskiego

Archiwum wyników zawodów z 2009r.

Archiwum wyników zawodów z 2010r.

Archiwum wyników zawodów z 2011r.

Archiwum wyników zawodów z 2012r.

Archiwum wyników zawodów w 2013r.

Zawody Okręgowe 2013

Wyniki zawodów w 2014r.

Zawody Okręgowe 2014

Najbliższe zawody
Zebranie sprawozdawcze

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Nasz Button
Umieść Nasz button na swojej stronie internetowej

Kod buttona :
Nagrody w zawodach organizowanych przez Koło
ZawodyOd bieżącego roku postanowiliśmy zwiększyć atrakcyjność zawodów wędkarskich poprzez podniesienie wartości talonów dla najlepszych. Aktualny system premiowania przedstawia się następująco:

ZAWODY MISTRZOWSKIE
I miejsce - 180 PLN
II miejsce - 150 PLN
III miejsce - 130 PLN
IV miejsce - 60 PLN
V miejsce - 50 PLN
VI miejsce - 40 PLN

ZAWODY TOWARZYSKIE
I miejsce - 150 PLN
II miejsce - 130 PLN
III miejsce - 110 PLN
IV miejsce - 60 PLN
V miejsce - 50 PLN
VI miejsce - 40 PLN

Dodatkowo dla najlepszej szóstki przewidziane są pamiątkowe dyplomy, w zawodach Mistrzowskich puchary za miejsca I,II,III, a w zawodach towarzyskich puchar za I miejsce!
Zawody 2015
Poniżej znajdują się terminarze zawodów na 2015 rok:

Koło => Tutaj
Okręg => Tutaj
Zebranie sprawozdawcze za rok 2014
OgłoszeniaInformujemy, że zebranie sprawozdawcze Koła nr 30 PZW za rok 2014 odbędzie się w dniu 25 stycznia 2015 roku o godz. 9:00 (drugi termin godz. 9:30) w sali konferencyjnej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Jana Pawła II w Tomaszowie Maz. ul. Legionów 47. Porządek zebrania przewiduje m.in: sprawozdanie Zarządu Koła z działalności za rok 2014, omówienie konkursów i imprez wędkarskich na 2015 rok. Zapraszamy!
II Puchar Klubu Spławikowego 2000
ZawodyW imieniu organizatora serdecznie zapraszamy wszystkich spławikowców na II zawody o Puchar Klubu Spławikowego 2000, które odbędą się w dniu 16.11.2014 w Tomaszowie Mazowieckim na rzece Pilicy (Utrata).

Wpisowe 50 PLN w całości ląduje w kopertach!

Gorące posiłki (przed zawodami i po ich zakończeniu) i napoje dla wszystkich oraz puchary dla najlepszych zapewnia organizator. Zbiórka o 8:00, limit miejsc: 30. Zapisy w sklepie u Wojtka Wilanowskiego lub telefonicznie:

Wojtek Wilanowski - 505015590
Tomek Maciński - 608633504

Zapraszamy do równie licznego udziału jak w ubiegłym roku!

W związku z dość późnym terminem zastrzegamy sobie możliwość odwołania zawodów w przypadku bardzo złych warunków atmosferycznych (śnieg, ujemne temperatury w dzień). Oczywiście nikt w ostatniej chwili zawodów nie odwoła więc będziemy na bieżąco śledzić prognozy i decyzję podejmiemy w środę 12.11 w porozumieniu z zawodnikami.

Wyniki zawodów oraz galeria zdjęć => Tutaj
Końcowy ranking 2014
Mamy już końcowy ranking na najlepszego wędkarza-sportowca w sezonie 2014. Pierwsza szóstka przedstawia się następująco:

1. Maciński Tomasz 94 pkt
2. Kujda Mateusz 90 pkt
3. Karaś Piotr 84 pkt
4. Porczyk Tomasz 75 pkt
5. Grałek Szymon 71 pkt
6. Henig Rafał 56 pkt

Pełne zestawienie poniżej. Dziękujemy za walkę do samego końca i zapraszamy do licznego udziału w naszych zawodach w przyszłym sezonie!

Ranking => Tutaj
II Otwarte Spinningowe Mistrzostwa Tomaszowa Mazowieckiego - relacja
II Otwarte Spinningowe Mistrzostwa Tomaszowa Mazowieckiego już za nami. Dopisała pogoda, frekwencja i ryba czyli wszystko potrzebne do przeprowadzenia udanych zawodów wędkarskich. 29 zawodników w tym 11 przyjezdnych stawiło się w niedzielny poranek na Utracie by powalczyć o cenne nagrody i trofea. Zwyciężył Tomasz Maciński, który łowiąc 72cm szczupaka i 2 okonie uzyskał 2010 punktów! Drugi był Marek Stachecki (szczupak 64cm i 1450 punktów), a trzeci Czarek Kaszuba (szczupak 56cm, 3 okonie i 1430 punktów). Imprezę trzeba uznać za niezwykle udaną pod względem sportowym (19 zawodników złowiło ryby - 3 szczupaki, jaź, kleń i ponad 30 okoni) jak i organizacyjnym. Dwa ciepłe posiłki oraz cenne nagrody zapewniły rekordową frekwencję jeśli chodzi o spinning w naszym Kole. Serdeczne podziękowania dla całej obsługi sędziowskiej, właścicieli sklepów wędkarskich: Wojtka Wilanowskiego i Tomka Karolczyka oraz kolegów Marka Stacheckiego i Michała Nolbrzaka - którzy dołożyli "coś od siebie" do puli nagród dla najlepszych. Trzeba przyznać, że sezon zawodów organizowanych w tym roku przez nasze Koło zakończyliśmy mocnym akcentem! Dziękujemy wszystkim i zapraszamy za rok na kolejną III już edycję imprezy!

Wyniki zawodów => Tutaj

Galeria => Tutaj
II Otwarte Spinningowe Mistrzostwa Tomaszowa Mazowieckiego
ZawodySerdecznie zapraszamy wszystkich spinningistów na II Otwarte Spinningowe Mistrzostwa Tomaszowa Mazowieckiego, które odbędą się w dniu 19 października (niedziela) na rzece Pilicy. Dobrowolna opłata na rzecz Koła dla startujących wynosi 50 PLN, organizator zapewnia ciepły posiłek oraz cenne nagrody rzeczowe. Zbiórka o 7:00 na Utracie przy źródełku. Zapisy przyjmujemy do piątku 17 października do godziny 17:00 w poniższych miejscach:
- siedziba Koła (ul. Grunwaldzka)
- sklep Wojtka Wilanowskiego (ul. Św. Antoniego)
- sklep Tomka Karolczyka (ul. Piekarska)
ZAPRASZAMY!
Puchar Prezesa 2014 - zaproszenie
ZawodyW niedzielę 12 października wyjątkowo na Drzewicy odbędą się spławikowe zawody o Puchar Prezesa naszego Koła. Planowo impreza miała odbyć się na Kotlinach jednak prace związane z przebudową stanowisk nie zostały jeszcze ukończone. Zawody zapowiadają się bardzo interesująco z uwagi na toczącą się walkę o prym w naszej rocznej klasyfikacji na najlepszego wędkarza-sportowca. 5 najlepszych zawodników dzieli jedynie 8 punktów więc Ci, którzy nie czują się mocno w spinningu - który tydzień później zakończy nasze zmagania - muszą już teraz postarać się o doskonały wynik. Zbiórka jak zwykle o 8:00, czas trwania zawodów 4 godziny (I tura). Młodzież zwolniona z opłaty cateringowej, pozostali 15 PLN od osoby. Zapisy przyjmujemy do piątku 10 października do godziny 17:00 w poniższych miejscach:
- siedziba Koła (ul. Grunwaldzka)
- sklep Wojtka Wilanowskiego (ul. Św. Antoniego)
- sklep Tomka Karolczyka (ul. Piekarska)
Do zobaczenia nad wodą!

Z przykrością informujemy, że zawody zostały odwołane w związku z brakiem odpowiedniej ilości chętnych!
Okręgowe Zawody – Drgająca Szczytówka
Sport21 września na Zalewie Sulejowskim (betony) odbędą się okręgowe zawody gruntowe. Zbiórka na Starej Wsi "na patelni" o godzinie 8:00. W ramach startowego które wynosi 40 PLN przewidziano dwa ciepłe posiłki (na zbiórce oraz tuż po zawodach). Zapraszamy wszystkich do licznego udziału - łowimy na swojej dobrze znanej nam wodzie. Na koniec przypominamy, że na zawodach okręgowych łowimy tylko na jedną wędkę! Zapisy w siedzibie Koła oraz w sklepie u Wojtka Wilanowskiego maksymalnie do środy 17 września.

Zawody wygrał Piotr Karaś reprezentujący nasze Koło, szczegółowe wyniki podam wkrótce!
"Puchar Zalewu Sulejowskiego" w wędkarstwie gruntowym - wyniki
Doskonała frekwencja i jeszcze lepsze wyniki - tak w kilku słowach można podsumować niedzielne zawody na "betonach". Mimo niesprzyjającej pogody do walki o puchar stanęło aż 41 wędkarzy co jest najlepszym wynikiem jeśli chodzi o frekwencję w ostatnich latach. Zawody zdominował jak to często bywa Grałek lecz tym razem senior czyli Grzesiek, który łowiąc po mojej prawej stronie 18 leszczy ważących w sumie 12680g doprowadził mnie niemal do palpitacji serca happy. Gratulujemy doskonałego wyniku! II miejsce wywalczył Janusz przybył (8620g), a III Tomasz Porczyk (6745g). 29 zawodników złowiło ryby, 12 zeszło "na zero". Łączna waga złowionych ryb to ponad 76kg! 5 godzinnym zmaganiom towarzyszył przez prawie cały czas padający deszcz jednak wyniki wynagrodziły większości z nas kiepską pogodę. Kolejne zawody dopiero 12 października - wszystkich spławikowców zapraszamy na "Puchar Prezesa" który odbędzie się na nowych stanowiskach przygotowywanych właśnie na Zbiorniku Kotliny!

Wyniki zawodów => Tutaj

Galeria => Tutaj
"Puchar Zalewu Sulejowskiego" w wędkarstwie gruntowym - zaproszenie
ZawodySerdecznie zapraszamy na kolejne zawody gruntowe o "Puchar Zalewu Sulejowskiego". Zbiórka na Starej Wsi na tzw. "patelni" czyli tam gdzie w ubiegłych latach w niedzielę 24 sierpnia o 7:00. Ryba w ostatnim czasie dopisuje więc liczymy na liczny udział naszych wędkarzy. Łowimy tradycyjnie na 2 wędki, a zmagania trwają 5 godzin! Opłata cateringowa wynosi jak zwykle 15 PLN (młodzież zwolniona z opłaty). Zapisy przyjmujemy do piątku 22 sierpnia do godziny 17:00 w stałych miejscach:
- siedziba Koła (ul. Grunwaldzka)
- sklep Wojtka Wilanowskiego (ul. Św. Antoniego)
- sklep Tomka Karolczyka (ul. Piekarska)
Do zobaczenia nad wodą!
Strona 1 z 14 1 2 3 4 > >>
 
Unikalnych wizyt: 381331
Engine PHP-Fusion & EF Design by: Dustin Baccetti Wykonanie Artur Greficz 2009-2013