Strona główna Dane adresowe Forum dyskusyjne Galeria Składki i opłaty 2016Luty 10 2016 22:51:56 
 
Nawigacja
Start
  Strona główna
  Dane adresowe
  Historia powstania
  Forum dyskusyjne
  Składki i opłaty 2016
  Cennik stanicy wędkarskiej Barkowice Mokre
  Miejsca dokonywania opłat
  Zarybienia w 2014 roku

Władze koła i okręgu
  Zarząd koła
  Sąd koleżeński
  Komisja Rewizyjna
  Zarząd Okręgu Piotrkowskiego PZW
  Zarząd Główny PZW
  Regulamin PZW
  Porozumienia 2016

Sport i rekreacja
  Kalendarz zawodów na rok 2016
  Klasyfikacja na najlepszego wędkarza-sportowca w 2015r.
  Galeria
  Kalendarz zawodów okręgowych na rok 2016
  Zasady organizacji sportu wędkarskiego

Archiwum wyników zawodów z 2009r.

Archiwum wyników zawodów z 2010r.

Archiwum wyników zawodów z 2011r.

Archiwum wyników zawodów z 2012r.

Archiwum wyników zawodów z 2013r.

Zawody Okręgowe 2013

Archiwum wyników zawodów z 2014r.

Zawody Okręgowe 2014

Wyników zawodów z 2015r.

Zawody Okręgowe 2015

Najbliższe zawody
Zebranie sprawozdawcze

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Nasz Button
Umieść Nasz button na swojej stronie internetowej

Kod buttona :
Wycieczka wędkarska
OgłoszeniaW odpowiedzi na wniosek wędkarzy obecnych na zebraniu sprawozdawczym rozpoczynamy zapisy na autokarową wycieczkę wędkarską nad rzekę Nidę (miejscowość Chroberz). Wycieczka odbędzie się w niedzielę 17 kwietnia pod warunkiem, że minimum 25 chętnych opłaci wpisowe 30 PLN w terminie do 31.03.2016. Szczegółowy harmonogram zostanie opublikowany na początku kwietnia. Zapraszamy do licznego udziału, kiedyś takie wycieczki były obowiązkowym punktem w naszym kalendarzu!

Zapisy przyjmujemy w stałych miejscach:
- siedziba Koła (ul. Grunwaldzka)
- sklep Wojtka Wilanowskiego (ul. Św. Antoniego)
- sklep Tomka Karolczyka (ul. Piekarska)
Zebranie sprawozdawcze za rok 2015 (relacja)
31 stycznia 2016 roku w sali konferencyjnej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Jana Pawła II w Tomaszowie Maz. (samochodówka) odbyło się zebranie sprawozdawcze Koła za 2015 rok. Porządek zebrania przewidywał jak zwykle sprawozdania z działalności Zarządu, Sądu Koleżeńskiego i Komisji Rewizyjnej, omówienie działalności sportowej oraz zatwierdzenie planu imprez i konkursów na rok 2016. Pucharami i statuetkami wyróżniono najlepszą szóstkę wędkarzy startujących w zawodach organizowanych przez nasze Koło. Delegat Okręgu Piotrków Tryb. - Prezes Mieczysław Centka - wręczył dyplomy, medale i odznaczenia dla tych, którzy wyróżnili się największym wkładem pracy w ramach naszej społeczności. Kolega Jan Srebrzyński odznaczony został Złotą Odznaką z Wieńcami natomiast Krzysztof ("Dziadek") Kuczerawy - Srebrną Odznaką PZW.

Na wniosek zgromadzonych zatwierdzono również możliwość organizacji wycieczki wędkarskiej nad rzekę Nidę - wkrótce opublikujemy na stronie i w sklepach stosowne ogłoszenia w tej sprawie. Poruszono także temat siejących pustkę na Pilicy Kormoranów i związanymi z nimi stratami w rybostanie na tzw. "Lodowcu".
W przerwie zgodnie z naszą doroczną tradycją zaserwowano dla wszystkich gorące kiełbaski. Dziękujemy wszystkim obecnym za przybycie i zapraszamy w przyszłym roku!

Skromna galeria => Tutaj

Wkrótce dodam większą ilość zdjęć!
Podlodowe Mistrzostwa Koła 2015 - zaproszenie
ZawodyPo kilkumiesięcznej przerwie zapraszamy na otwierające bieżący sezon zawody o Mistrzostwo Koła nr 30 w wędkarstwie podlodowym, które w tym roku rozegrane zostaną w dwóch turach. I tura odbędzie się w sobotę 6 lutego, a II w niedzielę 7 lutego nad Zalewem Sulejowskim. Zbiórka o godzinie 8:00 na końcu "betonów". Zawody odbędą się w kategorii wiekowej senior, łowimy przez 3 godziny, a metoda połowu to jak zwykle mormyszka. Po wniesieniu opłaty cateringowej w wysokości 30 PLN (za obie tury) organizator zapewnia ciepły i smaczny posiłek w każdym dniu zawodów. Zapisy przyjmujemy do czwartku (04.02) do godziny 17:00 w stałych miejscach:
- siedziba Koła (ul. Grunwaldzka)
- sklep Wojtka Wilanowskiego (ul. Św. Antoniego)
- sklep Tomka Karolczyka (ul. Piekarska)

Zgodnie z przewidywaniami ze względu na brak odpowiedniej grubości pokrywy lodowej zawody zostają odwołane.
Mamy jeszcze rezerwowy termin 20-21.02 ale póki co na zimę się nie zanosi więc będzie ciężko.
Usługi ksero
OgłoszeniaPragniemy poinformować, że od kilkunastu tygodni w siedzibie Koła przy Grunwaldzkiej 6 znajduje się kserokopiarka. Usługi ksero do formatu A4 dla członków naszego Koła wykonywane są nieodpłatnie w godzinach "urzędowania" naszego skarbnika. Dotyczy to oczywiście spraw drobnych, a nie całych książek czy kilkudziesięciu stron dokumentów happy

ZAPRASZAMY
Zawody 2016
Na wczorajszym zebraniu Zarządu Koła zatwierdzono terminarz zawodów na 2016 rok. Mistrzostwa Koła w spławiku planujemy ponownie w dwóch turach (kategoria senior). Wszystkie kategorie wiekowe spotykają się 24 kwietnia na Drzewicy natomiast seniorzy II turę rozegrają na "betonach" 3 maja. Nowością w tym roku są rozgrywane również w dwóch turach Gruntowe Mistrzostwa Koła. Łącznie w tym roku planujemy przeprowadzić 12 zawodów wędkarskich, szczegóły znajdziecie poniżej. Zapraszamy do licznego udziału!

Terminarz zawodów 2016 => Tutaj
Zawody Okręgowe 2016
ZawodyW dniu 05.01.2016 odbyło się zebranie Okręgowego Kapitanatu Sportowego, którego celem było zaplanowanie terminarza zawodów wędkarskich na rok 2016. Nowością w tym roku są II-turowe Feederowe Mistrzostwa Okręgu, regulamin tych zawodów pojawi się wkrótce na naszej stronie. Mamy też kilka zmian w spławiku - jedna z tur zawodów zostanie rozegrana na zbiorniku Bugaj, a nowa pozycja w terminarzu to jesienne Zawody o Puchar Burmistrza Drzewicy. Poniżej znajdują się szczegółowe informacje, a wkrótce ustalony i opublikowany zostanie terminarz zawodów organizowanych przez nasze Koło. Poniższy terminarz nie jest oficjalny i oczekuje na zatwierdzenie przez Prezydium Okręgu.

Terminarz zawodów okręgowych => Tutaj
Zebranie sprawozdawcze za rok 2015
OgłoszeniaInformujemy, że zebranie sprawozdawcze Koła nr 30 PZW za rok 2015 odbędzie się w dniu 31 stycznia 2016 roku o godz. 9:00 (drugi termin godz. 9:30) w sali konferencyjnej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Jana Pawła II w Tomaszowie Maz. ul. Legionów 47. Porządek zebrania przewiduje m.in: sprawozdanie Zarządu Koła z działalności za rok 2015, omówienie konkursów i imprez wędkarskich na 2016 rok. Zapraszamy!
Szczęśliwego Nowego Roku!
Życzenia Świąteczne
III Puchar Klubu Spławikowego 2000
ZawodyW imieniu organizatora serdecznie zapraszamy wszystkich spławikowców na III zawody o Puchar Klubu Spławikowego 2000, które odbędą się w dniu 15.11.2015 w Tomaszowie Mazowieckim na rzece Pilicy (Utrata).

Wpisowe 50 PLN w całości ląduje w kopertach!

Posiłki (przed zawodami i po ich zakończeniu) oraz puchary dla najlepszych zapewnia organizator, limit miejsc: 30. Zbiórka o 7:30.

Sprawy organizacyjne:
Tomek Maciński - 608633504
Wojtek Wilanowski - 505015590

W związku z dość późnym terminem zastrzegamy sobie możliwość odwołania zawodów w przypadku bardzo złych warunków atmosferycznych (śnieg, ujemne temperatury w dzień). Oczywiście nikt w ostatniej chwili zawodów nie odwoła więc będziemy na bieżąco śledzić prognozy i decyzję podejmiemy w środę 11.11 w porozumieniu z zawodnikami.

Lista zawodników, wyniki i zdjęcia => Tutaj
Egzaminy sędziowskie - sesja jesienna
OgłoszeniaOkręgowe Kolegium Sędziowskie informuje. że w dniu 17.11.2015r. o godzinie 16.00 w siedzibie Biura Okręgu, Piotrków Tryb. ul. Karolinowska 19 odbędą się egzaminy z aktualnych przepisów dyscyplin wędkarskich:
- dla osób, które nie posiadają licencji sędziego - klasa podstawowa
- dla osób posiadających licencję sędziego klasy podstawowej, które chcą podwyższyć uprawnienia na klasę okręgową (po co najmniej dwóch latach od uzyskania klasy podstawowej)
Imienne zgłoszenia przyjmujemy w Biurze Okręgu. tel. 44 646 43 45 , fax 44 646 57 93.
e-mail : pzw-m.czerwinski@o2.pl
Zapraszamy!
Strona 1 z 17 1 2 3 4 > >>
 
Unikalnych wizyt: 638122
Engine PHP-Fusion & EF Design by: Dustin Baccetti Wykonanie Artur Greficz 2009-2013