Strona główna Dane adresowe Forum dyskusyjne Galeria Składki i opłaty 2022Lipiec 03 2022 10:17:33 
 
Nawigacja
Start
  Strona główna
  Dane adresowe
  Historia powstania
  Forum dyskusyjne
  Składki i opłaty 2022
  Miejsca dokonywania opłat
  Zarybienia w 2020 roku

Władze koła i okręgu
  Zarząd Koła
  Sąd Koleżeński
  Komisja Rewizyjna
  Zarząd Okręgu Piotrkowskiego PZW
  Zarząd Główny PZW
  Regulamin PZW
  Porozumienia 2022

Sport i rekreacja
  Kalendarz zawodów na rok 2022
  Klasyfikacja na najlepszego wędkarza-sportowca w 2019 roku
  Galeria
  Kalendarz zawodów okręgowych na rok 2022
  Zasady organizacji sportu wędkarskiego
  Regulamin zawodów feederowych (okręgowych)

Archiwum wynikw zawodw z 2009r.

Archiwum wynikw zawodw z 2010r.

Archiwum wynikw zawodw z 2011r.

Archiwum wynikw zawodw z 2012r.

Archiwum wynikw zawodw z 2013r.

Zawody Okrgowe 2013

Archiwum wynikw zawodw z 2014r.

Zawody Okrgowe 2014

Archiwum wynikw zawodw z 2015r.

Zawody Okrgowe 2015

Archiwum wynikw zawodw z 2016r.

Zawody Okrgowe 2016

Archiwum wynikw zawodw z 2017r.

Archiwum wynikw 2018

Wyniki zawodw 2019

Najblisze zawody
Mistrzostwa Koła w wędkarstwie gruntowym

Zalew Sulejowski - Stara Wieś
Logowanie
Nazwa Uytkownika

Haso

Zapamitaj mnieRejestracja
Zapomniane haso?
Nasz Button
Umie Nasz button na swojej stronie internetowej

Kod buttona :
Maraton nocny - zaproszenie
ZawodyZaczęły się wakacje, a to oznacza, że zbliżamy się do obowiązkowego punktu w naszym kalendarzu czyli Maratonu Nocnego nad Zalewem Sulejowskim! Zawody odbędą się w nocy z soboty na niedzielę (8-9 lipca), zbiórka o 17:00 na "końcu betonów". Dopuszczalna jest dowolna metoda gruntowa oraz spławikowa, łowimy na 2 wędki. Ze względu na planowane 2 posiłki opłata cateringowa wynosi 40 PLN (młodzież tradycyjnie zwolniona z opłaty). Zapisy przyjmujemy do piątku 8 lipca do godziny 17:00 w stałych miejscach:
- siedziba Koła (ul. Grunwaldzka)
- sklep Wojtka Wilanowskiego (ul. Św. Antoniego)
- sklep Tomka Karolczyka (ul. Piekarska)
- sklep Patryka Perki (ul. Jana Pawła II)
Zapraszamy do licznego udziału w zawodach!
Spławikowe Mistrzostwa Koła 2022 - wyniki
ZawodyW niedzielę 12 czerwca na Kotlinach odbyły się długo wyczekiwane Spławikowe Mistrzostwa Koła. Zawodnicy walczyli o tytuł najlepszego spławikowca w 4 kategoriach wiekowych. Pogoda dopisała, ryby już niestety trochę mniej, jak na tą porę roku wyniki nie powalały na kolana. Poniżej przedstawiamy najlepszych w poszczególnych kategoriach wiekowych, wagę ryb i szczegółowe wyniki podam na dniach gdy wpadnie w moje ręce protokół z zawodów happy

Zdjęcia z zawodów znajdują się jak zwykle na naszym profilu Facebook.

Kategoria senior:
1. Paweł Szczurtek
2. Sebastian Plesiak
3. Piotr Chojnacki

Kategoria 55+:
1. Dariusz Kubacki
2. Grzegorz Grałek
3. Andrzej Walicki

Kategoria U15:
1. Maksymilian Frankiewicz
2. Filip Siekierski

Kategoria U25:
1. Maciej Milczarek

Wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy za wytrwałość bo było na prawdę gorąco. Widzimy się już 26 czerwca na "betonach" na Pucharze Sklepu Tomka Karolczyka, a kolejne zawody organizowane przez Koło to Maraton Nocny na końcu "betonów" w dniach 9-10 lipca.
Do zobaczenia nad wodą!
Sukces Naszych zawodników
Zawody3 kwietnia na "betonach" oraz 29 maja na łowisku Okoń-Wodociągi w Częstochowie odbyły się dwie tury Feederowych Mistrzostw Okręgu, w których wystartowało 48 zawodników. Pragniemy się pochwalić, że w pierwszej piątce zawodów znalazło się aż 3 zawodników z naszego Koła! Feederowym Mistrzem Okręgu został Patryk Perka (3 punkty sektorowe, waga ryb 19255), III miejsce wywalczył Grzegorz Grałek (5 punktów sektorowych, waga ryb 16455), a V był Szymon Grałek (5 punktów sektorowych, waga ryb 11305). Serdecznie gratulujemy Panowie i oby tak dalej, a Patrykowi życzymy powodzenia na Mistrzostwach Polski!
WAŻNE
ZawodyZ przykrością informujemy, że planowane na 5 czerwca Spinningowe Mistrzostwa Koła z łódek zostaną rozegrane w innym terminie. Sytuacja w porcie na Treście wciąż nie jest wyjaśniona i w związku z tym nie mamy gdzie zacumować naszych łódek. Szczegóły odnośnie nowego terminu podamy wkrótce.
Gruntowy Puchar Zalewu Sulejowskiego - wyniki
ZawodyW niedzielę 22 maja spotkaliśmy się na "betonach" by powalczyć o Gruntowy Puchar Zalewu Sulejowskiego. Na zbiórce stawiło się zaledwie 25 wędkarzy, niestety mamy "sezon komunijny" to po pierwsze, a po drugie wiadomo było, że z rybą na "betonach" nie jest ostatnio zbyt ciekawie. Miało to niestety odzwierciedlenie w wynikach, tylko kilku wędkarzy złowiło po dużym leszczu i zajęło najwyższe lokaty. Większość była skazana na jazgarze i dłubała je z lepszym lub gorszym skutkiem. Trzeba jednak przyznać, że na podium nie znalazły się osoby przypadkowe lecz zawodnicy, którzy zwykle na zawodach zajmują wysokie lokaty więc nie ma mowy o przypadku.

Zawody wygrał Kacper Szafrański z wynikiem 1665 punktów, drugi był Grzegorz Grałek (1515 punktów), a trzeci Dominik Mazurek (1480 punktów). Serdecznie gratulujemy! Poniżej przedstawiamy najlepszą dziesiątkę zawodów:

1. Szafrański Kacper - 1665
2. Grałek Grzegorz - 1515
3. Mazurek Dominik - 1480
4. Kujda Mateusz - 1430
5. Warczyk Tomasz - 755
6. Karaś Piotr - 740
7. Owczarek Krzysztof - 190
8. Makowski Wojciech - 185
9. Kołodziejczyk Łukasz - 170
10. Borowski Rafał - 130

Serdecznie podziękowania dla naszych sędziów za obsługę zawodów!

Pragniemy nadmienić, że 13 zawodników zostało nagrodzonych talonami o wartości 60-280 PLN. Dodatkowo rozlosowaliśmy 4 nagrody niespodzianki ufundowane przez Pat-Fish Sklep wędkarski u Patryka, serdecznie dziękujemy!

Widzimy się 12 czerwca na Kotlinach, gdzie zostały przeniesione Spławikowe Mistrzostwa Koła, szczegóły już jutro w osobnym komunikacie. Do zobaczenia nad wodą!
Wędkarski Dzień Dziecka 2022
ZawodyPo dwóch latach przerwy wracamy wreszcie do organizacji Wędkarskiego Dnia Dziecka Koła nr 30 PZW. Wszystkich najmłodszych wędkarzy i wędkarki w wieku 5-14 lat zapraszamy na staw na terenie parku Solidarności (dawna Muszla).
Spotykamy się w niedzielę 29 maja o godzinie 8:00, każdy uczestnik zobowiązany jest do przybycia w towarzystwie pełnoletniego opiekuna. Jak zawsze przewidujemy słodki poczęstunek dla wszystkich oraz dla najlepszych dyplomy i upominki w postaci sprzętu wędkarskiego.

Zapisy w sklepach lub telefonicznie u Wojtka Wilanowskiego tel. 505015590

- siedziba Koła (ul. Grunwaldzka)
- sklep Wojtka Wilanowskiego (ul. Św. Antoniego)
- sklep Tomka Karolczyka (ul. Piekarska)
- sklep Patryka Perki (ul. Jana Pawła II).

Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia nad wodą!
Gruntowy Puchar Zalewu Sulejowskiego
ZawodyWszystkich entuzjastów "drgającej szczytówki" z Koła nr 30 serdecznie zapraszamy na zawody o Gruntowy Puchar Zalewu Sulejowskiego. Spotykamy się w niedzielę 22 maja, zbiórka tradycyjnie "na patelni" o godzinie 7:00. Zawody klasyfikujemy jako towarzyskie więc zostaną rozegrane w kategorii OPEN. Czas trwania zawodów to 5 godzin. Łowimy na 2 wędki, metoda gruntowa.

Opłata cateringowa wynosi 30 PLN (juniorzy do lat 20 zwolnieni z opłaty).

Zapisy na w/w zawody przyjmowane są do piątku 20 maja do godziny 17:00 w poniższych miejscach:
- siedziba Koła (ul. Grunwaldzka)
- sklep wędkarski Wojtka Wilanowskiego (ul. św. Antoniego)
- sklep wędkarski Tomka Karolczyka (ul. Piekarska)
- sklep wędkarski Patryka Perki (ul. Jana Pawła II)

Do zobaczenia nad wodą!
Spławikowe Mistrzostwa Koła 2022
ZawodyInformujemy, że udało się ustalić nowy termin oraz łowisko do rozegrania Spławikowych Mistrzostw Koła. Zawody odbędą się w niedzielę 12 czerwca na zbiorniku Kotliny i zostaną rozegrane w kategoriach wiekowych senior, U15, U20, U25 oraz weteran 55+. Zbiórka o godzinie 7:00, opłata cateringowa wynosi 30 PLN (kategorie U15 oraz U20 zwolnione z opłaty). Zapisy przyjmujemy do czwartku 9 czerwca do godziny 18:00 w stałych miejscach:

- siedziba Koła (ul. Grunwaldzka)
- sklep Wojtka Wilanowskiego (ul. Św. Antoniego)
- sklep Tomka Karolczyka (ul. Piekarska)
- sklep Patryka Perki (ul. Jana Pawła II).

Łowisko ma ograniczoną pojemność więc decyduje kolejność zgłoszeń. Po raz kolejny proszę, by nie zwlekać z zapisami do ostatniego dnia gdyż bardzo utrudnia nam to prace organizacyjne.
Serdecznie zapraszamy do licznego udziału!
Wesołych Świąt Wielkanocnych
Sprzątanie Zalewu Sulejowskiego
JournalPragniemy poinformować, że w sobotę 9 kwietnia planowane jest sprzątanie brzegów Zalewu Sulejowskiego w najbardziej uczęszczanym miejscu czyli na całej długości tzw. betonów. Akcja organizowana jest wspólnie z Kołami nr 31 Starzyce, 32 Wistom i 6 Nowy Glinnik. Zbiórka na patelni o godzinie 15:00. Zapraszamy wszystkich mając nadzieję, na wysoką frekwencję. Im będzie nas więcej, tym sprawniej pójdą prace. Organizatorzy zapewniają worki i rękawice ochronne także wystarczą dobre chęci i trochę wolnego czasu happy
Mistrzostwa Koła w wędkarstwie gruntowym 2022 - relacja
ZawodyW niedzielę 27 marca na Zalewie Sulejowskim odbyła się inauguracja sezonu zawodów organizowanych przez Koło Miejskie nr 30 w Tomaszowie Maz. Liczna grupa 46 wędkarzy stawiła się na zbiórce na betonach by o godzinie 9:00 rozpocząć pięciogodzinne zmagania o tytuł Mistrza Koła w wędkarstwie feederowym. Zawodnicy zostali podzieleni na 2 równe, 23-osobowe sektory, sektor A to stanowiska 5-27 i sektor B stanowiska 28-50. Lepszych wyników spodziewano się w sektorze B jednak jak to często bywa życie zweryfikowało oczekiwania i bardziej rybny okazał się sektor A. Niemniej jednak ryba dopisała wszystkim, a i na pogodę nie można narzekać bo mimo ochłodzenia było słonecznie i co najważniejsze bez opadów.

Mistrzem Koła na rok 2022 został Szymon Grałek, który zdominował - nie po raz pierwszy z resztą - całą konkurencję wynikiem 17415 punktów! II miejsce wywalczył Bartłomiej Karczemski (10285 punktów), a III - Kacper Szafrański (12260 punktów). Serdecznie gratulujemy! Poniżej przedstawiamy najlepszą dziesiątkę zawodów, szczegółowe wyniki podamy wkrótce bo liczenia było sporo. Serdecznie podziękowania dla naszych weteranów za obsługę sędziowską zawodów oraz dla zawodników za liczny udział!

1. Grałek Szymon - 17415
2. Karczemski Bartłomiej - 10285
3. Szafrański Kacper - 12260
4. Płeska Wiktor - 8340
5. Perka Patryk - 11645
6. Mazurek Dominik - 6340
7. Grałek Grzegorz - 10270
8. Warczyk Tomasz - 4530
9. Maciński Tomasz - 6280
10. Stańdo Dawid - 4245

Pragniemy nadmienić, że najlepsza trójka została nagrodzona talonami o wartości odpowiednio 280, 240, 200 PLN oraz pucharami. Zawodnicy z miejsc 4-23 otrzymali nagrody rzeczowe o łącznej wartości 2070 PLN. Nagrodziliśmy łącznie 23 zawodników czyli dokładnie połowę startujących.

Następne zawody już w najbliższą niedzielę ale to już na szczeblu okręgowym, na betonach odbędzie się pierwsza tura Feederowych Mistrzostw Okręgu. Najbliższe zawody organizowane przez Koło to Spławikowe Mistrzostwa Koła, które odbędą się w dniu 8 maja na zbiorniku Drzewica. Do zobaczenia nad wodą!
Strona 1 z 35 1 2 3 4 > >>
Unikalnych wizyt: 2799958
Engine PHP-Fusion & EF Design by: Dustin Baccetti