Strona główna Dane adresowe Forum dyskusyjne Galeria Składki i opłaty 2017Styczeń 19 2017 03:21:15 
 
Nawigacja
Start
  Strona główna
  Dane adresowe
  Historia powstania
  Forum dyskusyjne
  Składki i opłaty 2017
  Cennik stanicy wędkarskiej Barkowice Mokre
  Miejsca dokonywania opłat
  Zarybienia w 2014 roku

Władze koła i okręgu
  Zarząd koła
  Sąd koleżeński
  Komisja Rewizyjna
  Zarząd Okręgu Piotrkowskiego PZW
  Zarząd Główny PZW
  Regulamin PZW
  Porozumienia 2017

Sport i rekreacja
  Kalendarz zawodów na rok 2017
  Klasyfikacja na najlepszego wędkarza-sportowca w 2017r.
  Galeria
  Kalendarz zawodów okręgowych na rok 2017
  Zasady organizacji sportu wędkarskiego
  Regulamin zawodów feederowych (okręgowych)

Archiwum wyników zawodów z 2009r.

Archiwum wyników zawodów z 2010r.

Archiwum wyników zawodów z 2011r.

Archiwum wyników zawodów z 2012r.

Archiwum wyników zawodów z 2013r.

Zawody Okręgowe 2013

Archiwum wyników zawodów z 2014r.

Zawody Okręgowe 2014

Archiwum wyników zawodów z 2015r.

Zawody Okręgowe 2015

Archiwum wyników zawodów z 2016r.

Zawody Okręgowe 2016

Wyników zawodów z 2017r.

Najbliższe zawody
Zebranie sprawozdawczo - wyborcze

ZSP nr 3, ul. Legionów 47
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Nasz Button
Umieść Nasz button na swojej stronie internetowej

Kod buttona :
Podlodowe Mistrzostwa Koła - relacja
ZawodyPo 3 sezonach przerwy udało nam się wreszcie doczekać pokrywy lodowej na tyle grubej by zorganizować zawody podlodowe. Od tego sezonu wszystkie zawody Mistrzowskie w naszym Kole rozgrywane będą w 2 turach więc na tegoroczne zmagania mormyszkami zarezerwowaliśmy dwa dni - 14 i 15 stycznia. Co do łowiska postawiliśmy tym razem na zbiornik Bugaj w Piotrkowie Trybunalskim, który słynie z dużej ilości drobnej białej ryby pozwalającej rywalizować w możliwie równych warunkach. W sobotni poranek na zbiórce stawiło się gotowych do walki 14 zawodników, po sprawnej odprawie zmagania zaczęliśmy już o 9:00. Niestety biała ryba nie dopisała i żeby liczyć się w zawodach trzeba było skutecznie odławiać jazgarze. Najlepiej robił to Tomek Maciński (27 sztuk - 310 punktów) ale wystarczyło to tylko na dwójkę sektorową. Jedynkę wywalczył wymiarowym okoniem Marek Stachecki (345 punktów), a trójkę Darek Kubacki (165 punktów). Na drugiej turze w niedzielę stawiło się już tylko 11 zawodników. Wydawało się każdy wiedział co robić ale nic bardziej mylnego - by zdobyć jedynkę trzeba było dobrać się do płotek lub leszczyków. Udało się to Piotrkowi Chojnackiemu z wynikiem 410 punktów. Dwójkę wywalczył Marek Stachecki (315 punktów), a trójkę Bartek Brancewicz (265 punktów). Podium po dwóch dniach przedstawiało się więc następująco:

I - Marek Stachecki - 3 pkt sektorowe
II - Piotrek Chojnacki - 5 pkt sektorowych
III Tomek Maciński - 6 pkt sektorowych

Pełne wyniki poniżej:

Wyniki => Tutaj

W najbliższy weekend nasze Koło na Podlodowych Mistrzostwach Okręgu reprezentwać będą Tomasz Maciński, Bartek Brancewicz i Michał Popiołek. Całej trójce życzymy powodzenia, a wszystkim serdecznie dziękujemy za udział w Mistrzostwach Koła. Podziękowania dla obsługi sędziowskiej w składzie: Mirek Saliński, Piotrek Maciński, Daniel Karaś i Piotrek Siekierski. Większość z nich debiutowała na lodzie, a poradzili sobie bardzo sprawnie.
Podlodowe Mistrzostwa Koła - zaproszenie
ZawodySerdecznie zapraszamy na otwierające bieżący sezon zawody o Mistrzostwo Koła nr 30 w wędkarstwie podlodowym, które w tym roku rozegrane zostaną w dwóch turach. I tura odbędzie się w sobotę 14 stycznia, a II w niedzielę 15 stycznia. Zbiornikiem, który wybraliśmy w tym roku jest Bugaj gdyż mamy tam znacznie większą szansę na lód niż na naszym Zalewie Sulejowskim. Zbiórka o godzinie 8:00 zarówno w sobotę jak i niedzielę. Zawody odbędą się w kategorii wiekowej senior, łowimy przez 3 godziny, a metoda połowu to jak zwykle mormyszka. Po wniesieniu opłaty cateringowej w wysokości 30 PLN (za obie tury) organizator zapewnia ciepły i smaczny posiłek w każdym dniu zawodów. Zapisy przyjmujemy do piątku (13.01) do godziny 17:00 w stałych miejscach:
- siedziba Koła (ul. Grunwaldzka)
- sklep Wojtka Wilanowskiego (ul. Św. Antoniego)
- sklep Tomka Karolczyka (ul. Piekarska)

Zawody odbędą się tylko w przypadku grubości pokrywy lodowej większej niż 15cm, prosimy dowiadywać się w sklepach na bieżąco. W przypadku odwołania zawodów wszystkie wpłaty zostaną zwrócone zawodnikom.
Szczęśliwego Nowego Roku!
Zebranie sprawozdawczo - wyborcze
OgłoszeniaInformujemy, że zebranie sprawozdawczo - wyborcze Koła nr 30 PZW odbędzie się w dniu 29 stycznia 2017 roku o godz. 9:00 (drugi termin godz. 9:30) w sali konferencyjnej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Jana Pawła II w Tomaszowie Maz. ul. Legionów 47. Porządek zebrania przewiduje m.in: sprawozdanie Zarządu Koła z działalności za rok 2016, omówienie konkursów i imprez wędkarskich na 2017 rok oraz wybory nowych władz Koła. Zapraszamy!
Kalendarz zawodów organizowanych przez Koło na 2017 rok
ZawodyNa ostatnim posiedzeniu Kapitanatu Sportowego zaplanowany został wstępnie terminarz zawodów naszego Koła na 2017 rok. Staraliśmy się wzorować na ubiegłorocznym terminarzu, który zdaniem większości zainteresowanych tematem wędkarzy okazał się trafiony. Nowość na ten rok to rozszerzenie do dwóch tur Spinningowych Mistrzostw Koła (sobota - niedziela). Szczegółowe terminy znajdziecie w linku poniżej. Znajduje się tam również tabela zawodów planowanych przez zaprzyjaźnione z naszym Kołem sklepy wędkarskie.

Terminarz nie jest oficjalny i oczekuje na zatwierdzenie przez Okręgowy Kapitanat Sportowy.

Kalendarz zawodów na 2017 rok => Tutaj
Zawody okręgowe 2017
ZawodyW dniu 07.12.2016 odbyło się zebranie Okręgowego Kapitanatu Sportowego, którego celem było zaplanowanie terminarza zawodów wędkarskich na rok 2017. Poniżej znajdują się szczegółowe informacje, a wkrótce ustalony i opublikowany zostanie terminarz zawodów organizowanych przez nasze Koło.

Terminarz nie jest oficjalny i oczekuje na zatwierdzenie przez Prezydium Okręgu.

Terminarz zawodów okręgowych => Tutaj
Koniec sezonu 2016
ZawodySezon zawodów organizowanych przez nasze Koło w 2016 roku dobiegł właśnie końca. W tym roku (podobnie jak w latach ubiegłych) udało się zrealizować wszystkie zaplanowane imprezy z wyjątkiem Podlodowych Mistrzostw Koła, które nie odbyły się ze względu na brak odpowiedniej pokrywy lodowej. W zamian zorganizowane zostały wiosenne zawody gruntowe więc ilościowo wszystko się zgodziło. Łącznie odbyło się 8 imprez w których wystartowało 200 zawodników co daje średnią dokładnie 25 osób na jedne zawody. W roku ubiegłym w takiej samej ilości zawodów wystartowało 195 zawodników więc mamy progres happy

W końcowym rankingu sklasyfikowano 69 wędkarzy z naszego Koła z czego dwie osoby wystartowały we wszystkich organizowanych przez nas zawodach. Najlepsza szóstka przedstawia się następująco:

1. Maciński Tomasz 162 pkt
2. Kujda Mateusz 149 pkt
3. Karaś Piotr 132 pkt
4. Grałek Szymon 95 pkt
5. Wilanowski Wojciech 92 pkt
6. Przybył Janusz 88 pkt

Końcowy ranking za sezon 2016 => Tutaj

Klasyfikacje podium w zawodach mistrzowskich w 2016 roku:

Gruntowe Mistrzostwa Koła:
1. Kujda Mateusz
2. Piotrowski Tomasz
3. Maciński Tomasz

Spinningowe Mistrzostwa Koła:
1. Maciński Tomasz
2. Przybył Janusz
3. Kaszuba Cezary

Spławikowe Mistrzostwa Koła:

kategoria senior
1. Angiel Dariusz
2. Maciński Tomasz
3. Grałek Szymon

kategoria U-14
1. Kaczmarek Marcel
2. Koluszka Konrad

kategoria U-18
1. Koluszka Jakub
2. Olejnik Krzysztof

kategoria U-23
1. Kujda Mateusz

kategoria 55+
1. Popiołek Piotr
2. Nowotczyński Ryszard
3. Węgrzynowski Piotr

Najlepszym gratulujemy, a wszystkim bardzo dziękujemy za sportową rywalizację w tym sezonie i zapraszamy do licznego udziału w zawodach w roku 2017!
IV Otwarte Spinningowe Mistrzostwa Tomaszowa Maz. - relacja
Za nami czwarta odsłona Otwartych Spinningowych Mistrzostw Tomaszowa Mazowieckiego, które tradycyjnie odbyły się na rzece Pilicy w okolicach źródełka. Na punkcie zbiórki stawiło się 30 zawodników w tym jak zawsze kilku przyjezdnych. Po ciepłym śniadaniu o 8:00 rozpoczęły się 6-cio godzinne zmagania z błystkami, woblerami i gumkami. Apetyty były duże ale niestety ryba nie współpracowała tak dobrze jak w ubiegłych latach, padły tylko 2 szczupaki oraz 23 okonie. 15 zawodników czyli dokładnie połowa startujących złowiła jakąkolwiek rybę. Zawody wygrał Tomek Maciński, który tym samym zapewnił sobie tytuł "Najlepszego Wędkarza - Sportowca" w Kole numer 30 w 2016 roku. Na wynik 1010 punktów złożył się 1 szczupak i 1 okoń. II miejsce wywalczył Romek Rumiński (1 szczupak - 900 punktów), a III Adam Jabrzyk (3 okonie i 330 punktów). Na koniec trzeba nadmienić, że wszystkie ryby po sprawnym zmierzeniu wróciły w doskonałej kondycji do wody. To już norma we wszystkich zawodach spinningowych w naszym Kole. Dziękujemy wszystkim serdecznie za udział w zawodach i zapraszamy ponownie nad wyjątkowo urokliwą Pilicę za rok!

Wyniki => Tutaj

Galeria => Tutaj
IV Otwarte Spinningowe Mistrzostwa Tomaszowa Maz.
ZawodySerdecznie zapraszamy wszystkich spinningistów na kolejną, czwartą już edycję Otwartych Spinningowych Mistrzostw Tomaszowa Mazowieckiego, które odbędą się w dniu 16 października (niedziela) na rzece Pilicy. Opłata cateringowa dla startujących wynosi 50 PLN, organizator zapewnia ciepły posiłek oraz cenne nagrody rzeczowe. Zbiórka o 7:00 na Utracie przy źródełku. Z uwagi na fakt, że są to ostatnie zawody organizowane przez Koło w tym sezonie liczymy jak co roku na wysoką frekwencję. Zapisy przyjmujemy do piątku 14 października do godziny 17:00 w poniższych miejscach:
- siedziba Koła (ul. Grunwaldzka)
- sklep Wojtka Wilanowskiego (ul. Św. Antoniego)
- sklep Tomka Karolczyka (ul. Piekarska)
Zawody odbędą się na żywej rybie więc prosimy wszystkich o zabranie siatek do przechowywania ryb! Do zobaczenia nad Pilicą!
Aktualizacja rankingu
Przed ostatnimi zawodami nasza klasyfikacja przedstawia się następująco:

Ranking => Tutaj
Puchar Prezesa 2016 - relacja
W słoneczny niedzielny poranek 25 września spotkaliśmy się na Kotlinach by rozegrać ostatnie zawody spławikowe naszego Koła w 2016 roku i powalczyć o Puchar Prezesa. Na zbiórce zjawiło się 24 zawodników czyli tylko o jednego mniej niż wynosi pojemność łowiska do celów zawodów wędkarskich. Po sprawnym losowaniu i tradycyjnym poczęstunku rozeszliśmy się po stanowiskach by punktualnie o godzinie 11:00 rozpocząć zmagania. Już pierwsze minuty potwierdziły przypuszczenia, że jest dużo drobnego leszczyka więc liczyć się będzie szybkość jego odławiania lub ewentualne bonusy. Od początku najlepiej łowił Szymon Grałek więc na pierwszym stopniu podium niespodzianki nie było - wynik Szymka do 5640 punktów - gratulujemy! II miejsce z wynikiem 4630 punktów wracający po dłuższej przerwie do spławika Maciek Worwąg, a tuż za nim z wynikiem 4610 punktów uplasował się Mateusz Kujda. Po tych zawodach stało się jasne, że o zwycięstwo w naszej klasyfikacji generalnej za 2016 rok powalczą w październiku na Pilicy Mateusz Kujda i Tomek Maciński. Piotrek Karaś ma już pewne III miejsce i bardzo małe, teoretyczne szanse na awans na drugą pozycję. Poniżej wyniki zawodów oraz galeria, aktualny ranking pojawi się w ciągu 24 godzin. Za tydzień zapraszamy wszystkich "na betony" gdzie odbędzie się kolejna edycja corocznych zawodów o szósty już "Puchar Centrum Fabryka". Do zobaczenia nad wodą!

Wyniki => Tutaj

Galeria => Tutaj

Strona 1 z 20 1 2 3 4 > >>
 
Unikalnych wizyt: 1008909
Engine PHP-Fusion & EF Design by: Dustin Baccetti Wykonanie Artur Greficz 2009-2013