Strona główna Dane adresowe Forum dyskusyjne Galeria Składki i opłaty 2016Wrzesień 25 2016 10:46:46 
 
Nawigacja
Start
  Strona główna
  Dane adresowe
  Historia powstania
  Forum dyskusyjne
  Składki i opłaty 2016
  Cennik stanicy wędkarskiej Barkowice Mokre
  Miejsca dokonywania opłat
  Zarybienia w 2014 roku

Władze koła i okręgu
  Zarząd koła
  Sąd koleżeński
  Komisja Rewizyjna
  Zarząd Okręgu Piotrkowskiego PZW
  Zarząd Główny PZW
  Regulamin PZW
  Porozumienia 2016

Sport i rekreacja
  Kalendarz zawodów na rok 2016
  Klasyfikacja na najlepszego wędkarza-sportowca w 2016r.
  Galeria
  Kalendarz zawodów okręgowych na rok 2016
  Zasady organizacji sportu wędkarskiego
  Regulamin zawodów feederowych (okręgowych)

Archiwum wyników zawodów z 2009r.

Archiwum wyników zawodów z 2010r.

Archiwum wyników zawodów z 2011r.

Archiwum wyników zawodów z 2012r.

Archiwum wyników zawodów z 2013r.

Zawody Okręgowe 2013

Archiwum wyników zawodów z 2014r.

Zawody Okręgowe 2014

Archiwum wyników zawodów z 2015r.

Zawody Okręgowe 2015

Wyników zawodów z 2016r.

Zawody Okręgowe 2016

Najbliższe zawody
Puchar Prezesa Koła nr 30 w wędkarstwie spławikowym

Zbiornik Kotliny
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Nasz Button
Umieść Nasz button na swojej stronie internetowej

Kod buttona :
Puchar Prezesa 2016 - zaproszenie
ZawodyW niedzielę 25 września spotykamy się na lubianym zbiorniku Kotliny by rozegrać przedostanie zawody w tym roku czyli Puchar Prezesa Koła nr 30 w wędkarstwie spławikowym. Trzech zawodników ma jeszcze realną szansę na zwycięstwo naszej corocznej klasyfikacji na najlepszego wędkarza - sportowca więc zapowiada się bardzo ciekawa walka! Zbiórka jak zwykle o 8:00, czas trwania zawodów 4 godziny (I tura). Młodzież zwolniona z opłaty cateringowej, pozostali 15 PLN od osoby. Zapisy przyjmujemy do piątku 23 września do godziny 17:00 w poniższych miejscach:
- siedziba Koła (ul. Grunwaldzka)
- sklep Wojtka Wilanowskiego (ul. Św. Antoniego)
- sklep Tomka Karolczyka (ul. Piekarska)
Gruntowe Mistrzostwa Koła - klasyfikacja generalna
Z małym opóźnieniem wstawiam wyniki II tury Gruntowych Mistrzostw Koła oraz klasyfikację generalną. Mistrzem Koła został Mateusz Kujda, II miejsce zdobył Tomek Piotrowski, a III Tomek Maciński. W przyszłym tygodniu zaktualizuję klasyfikację naszego rankingu.

Wyniki => Tutaj

Galeria => Tutaj
Zawody spławikowe o Puchar o Puchar Burmistrza Drzewicy
ZawodyW niedzielę 18 września odbędą się po raz pierwszy zawody okręgowe o Puchar o Puchar Burmistrza Drzewicy. Zapraszamy wszystkich do licznego udziału w imprezie. Wpisowe w wysokości 40 PLN obejmuje dwa ciepłe posiłki. Zbiórka o 8:00 we wskazanym wyżej terminie - oczywiście na zbiorniku Drzewica. Łowimy na jedną wędkę metodą spławikową, czas trwania zawodów 4 godziny. Zapisy przyjmuje w swoim sklepie kolega Wojtek Wilanowski.
Zawody o VI Puchar Centrum Fabryka
ZawodyW imieniu kol. Wojtka Wilanowskiego zapraszamy na VI edycję zawodów wędkarskich o puchar Centrum Fabryka które odbędą się w niedzielę 2 października na "betonach". Impreza pojawia się w kalendarzu cyklicznie od wielu lat więc nikomu nie trzeba nawet wspominać, że jak zawsze możemy spodziewać się bardzo cennych nagród oraz dużej ilości startujących zawodników. Już za same miejsca 1-6 przewidziano nagrody o wartości około 6000 PLN. Łowimy na grunt lub spławik, dwie wędki jednocześnie, maksymalna dopuszczalna długość wędki to 7 metrów. Zbiórka o godzinie 7:00 na "patelni", czas trwania zawodów 5 godzin. Wpisowe 70 PLN obejmuje dwa posiłki - zapisy jak zawsze w sklepie wędkarskim Wojtka Wilanowskiego.

Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia nad wodą!
Gruntowe Mistrzostwa Koła - II tura
ZawodyW niedzielę 21 sierpnia na betonach odbędzie się II tura Gruntowych Mistrzostw Koła. Zbiórka "na patelni" o 7:00 - łowimy 5 godzin na jedną wędkę według nowego regulaminu zawodów feederowych. Zapisów nie prowadzimy gdyż w zawodach mogą wziąć udział jedynie osoby, które zapisały się w czerwcu na obie tury.

Regulamin zawodów feederowych => Tutaj
(pomijamy punkt 1 dotyczący Mistrzostw Polski w których startują również drużyny, na naszych zawodach startujemy indywidualnie)

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
Aktualizacja rankingu
Po doliczeniu wyników z "Maratonu nocnego" i "Spławikowych Mistrzostw Tomaszowa Maz." nasza wewnętrzna klasyfikacja przedstawia się następująco:

Ranking => Tutaj
Spławikowe Mistrzostwa Tomaszowa Mazowieckiego 2016 - relacja
W słoneczną niedzielę 24 lipca spotkaliśmy się na Drzewicy by jak co roku powalczyć o tytuł spławikowego Mistrza Tomaszowa Mazowieckiego. Frekwencja niestety nie rzuciła na kolana - tylko 16 zawodników - sezon urlopowy w pełni ale rok temu o tej samej porze było nas znacznie więcej. Zawody wygrał faworyt - Szymon Grałek - który bezwzględnie wykorzystał pomyślne losowanie i z "jedynki" uzyskał 4130 pkt. Drugie miejsce na sąsiednim stanowisku zajął nasz coroczny gość z Koła numer 32 - Andrzej Wojtala - 2530 pkt. Trzecie miejsce na podium wywalczył Stanisław Worwąg z wynikiem 2465 pkt. Wyniki dość słabe ale rybka była bardzo drobna, najważniejsze że nie było zer i każdy sobie połowił. Dziękujemy wszystkim za udział i zapraszamy ponownie! Kolejne zawody pod koniec sierpnia na betonach - II tura Gruntowych Mistrzostw Koła.

Wyniki zawodów => Tutaj

Galeria => Tutaj
Maraton z Browningiem
Maraton nocny 2016 - wyniki
W sobota 9 lipca 2016 roku o godzinie 17:00 zebraliśmy się na końcu betonów by rozegrać coroczne zawody z cyklu "maraton nocny". 26 zawodników na starcie to nie był rekordowy wynik ale zważywszy na okres urlopowy - w miarę zadowalający. Od początku wiadomo było, że łowienie z gruntu utrudnione będzie przez gęstą roślinność i niestety tak też było na tegorocznych zawodach. Niektórzy odławiali uklejki spod nóg jednak by liczyć się na podium trzeba było nie tylko dobrać się do leszczy ale również przeciągnąć je jakoś bo brzegu przez zalegające wszędzie zielsko. Najlepiej robił to Wojtek Wilanowski, który praktycznie zdeklasował konkurencję z wynikiem 11000 pkt. Drugie miejsce z wynikiem 4475 pkt. zajął Szymon Grałek, a trzecie z wynikiem 3240 pkt. Łukasz Kołodziejczyk. Serdecznie dziękujemy zawodnikom oraz organizatorom i zapraszamy ponownie za rok!

Wyniki zawodów => Tutaj
Zawody gruntowe o Puchar sklepu Wojtka Wilanowskiego
ZawodyW imieniu kol. Wojtka Wilanowskiego zapraszamy na zawody wędkarskie o II Puchar jego sklepu wędkarskiego, które odbędą się w niedzielę 31 lipca na "betonach". Łowimy tylko i wyłącznie na grunt na dwie wędki. Zbiórka o godzinie 6:00 na "patelni", czas trwania zawodów 5 godzin. Wpisowe 50 PLN obejmuje ciepły posiłek, zapisy oczywiście w sklepie, więcej info pod numerem telefonu 505015590.
Spławikowe Mistrzostwa Tomaszowa Mazowieckiego 2016
ZawodyLipiec to miesiąc w którym od wielu lat organizujemy na Drzewicy Otwarte Mistrzostwa Tomaszowa Mazowieckiego w wędkarstwie spławikowym. Zapraszamy serdecznie wszystkich sympatyków tej najbardziej prestiżowej dyscypliny wędkarskiej do licznego udziału w imprezie! Zbiórka w niedzielę 24.07 o godzinie 8:00. Zawody zostaną rozegrane w jednej kategorii wiekowej (open) i będą trwały 4 godziny (I tura). Młodzież zwolniona jak zawsze z opłaty cateringowej, pozostali 15 PLN od osoby. Zapisy przyjmujemy do piątku 22 lipca do godziny 17:00 w poniższych miejscach:
- siedziba Koła (ul. Grunwaldzka)
- sklep Wojtka Wilanowskiego (ul. Św. Antoniego)
- sklep Tomka Karolczyka (ul. Piekarska)
Strona 1 z 19 1 2 3 4 > >>
 
Unikalnych wizyt: 894495
Engine PHP-Fusion & EF Design by: Dustin Baccetti Wykonanie Artur Greficz 2009-2013