Strona główna Dane adresowe Forum dyskusyjne Galeria Składki i opłaty 2016Luty 07 2016 11:14:18 
 
Nawigacja
Start
  Strona główna
  Dane adresowe
  Historia powstania
  Forum dyskusyjne
  Składki i opłaty 2016
  Cennik stanicy wędkarskiej Barkowice Mokre
  Miejsca dokonywania opłat
  Zarybienia w 2014 roku

Władze koła i okręgu
  Zarząd koła
  Sąd koleżeński
  Komisja Rewizyjna
  Zarząd Okręgu Piotrkowskiego PZW
  Zarząd Główny PZW
  Regulamin PZW
  Porozumienia 2016

Sport i rekreacja
  Kalendarz zawodów na rok 2016
  Klasyfikacja na najlepszego wędkarza-sportowca w 2015r.
  Galeria
  Kalendarz zawodów okręgowych na rok 2016
  Zasady organizacji sportu wędkarskiego

Archiwum wyników zawodów z 2009r.

Archiwum wyników zawodów z 2010r.

Archiwum wyników zawodów z 2011r.

Archiwum wyników zawodów z 2012r.

Archiwum wyników zawodów z 2013r.

Zawody Okręgowe 2013

Archiwum wyników zawodów z 2014r.

Zawody Okręgowe 2014

Wyników zawodów z 2015r.

Zawody Okręgowe 2015

Najbliższe zawody
Zebranie sprawozdawcze

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Nasz Button
Umieść Nasz button na swojej stronie internetowej

Kod buttona :
Zebranie sprawozdawcze za rok 2015 (relacja)
31 stycznia 2016 roku w sali konferencyjnej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Jana Pawła II w Tomaszowie Maz. (samochodówka) odbyło się zebranie sprawozdawcze Koła za 2015 rok. Porządek zebrania przewidywał jak zwykle sprawozdania z działalności Zarządu, Sądu Koleżeńskiego i Komisji Rewizyjnej, omówienie działalności sportowej oraz zatwierdzenie planu imprez i konkursów na rok 2016. Pucharami i statuetkami wyróżniono najlepszą szóstkę wędkarzy startujących w zawodach organizowanych przez nasze Koło. Delegat Okręgu Piotrków Tryb. - Prezes Mieczysław Centka - wręczył dyplomy, medale i odznaczenia dla tych, którzy wyróżnili się największym wkładem pracy w ramach naszej społeczności. Kolega Jan Srebrzyński odznaczony został Złotą Odznaką z Wieńcami natomiast Krzysztof ("Dziadek") Kuczerawy - Srebrną Odznaką PZW.

Na wniosek zgromadzonych zatwierdzono również możliwość organizacji wycieczki wędkarskiej nad rzekę Nidę - wkrótce opublikujemy na stronie i w sklepach stosowne ogłoszenia w tej sprawie. Poruszono także temat siejących pustkę na Pilicy Kormoranów i związanymi z nimi stratami w rybostanie na tzw. "Lodowcu".
W przerwie zgodnie z naszą doroczną tradycją zaserwowano dla wszystkich gorące kiełbaski. Dziękujemy wszystkim obecnym za przybycie i zapraszamy w przyszłym roku!

Skromna galeria => Tutaj

Wkrótce dodam większą ilość zdjęć!
Podlodowe Mistrzostwa Koła 2015 - zaproszenie
ZawodyPo kilkumiesięcznej przerwie zapraszamy na otwierające bieżący sezon zawody o Mistrzostwo Koła nr 30 w wędkarstwie podlodowym, które w tym roku rozegrane zostaną w dwóch turach. I tura odbędzie się w sobotę 6 lutego, a II w niedzielę 7 lutego nad Zalewem Sulejowskim. Zbiórka o godzinie 8:00 na końcu "betonów". Zawody odbędą się w kategorii wiekowej senior, łowimy przez 3 godziny, a metoda połowu to jak zwykle mormyszka. Po wniesieniu opłaty cateringowej w wysokości 30 PLN (za obie tury) organizator zapewnia ciepły i smaczny posiłek w każdym dniu zawodów. Zapisy przyjmujemy do czwartku (04.02) do godziny 17:00 w stałych miejscach:
- siedziba Koła (ul. Grunwaldzka)
- sklep Wojtka Wilanowskiego (ul. Św. Antoniego)
- sklep Tomka Karolczyka (ul. Piekarska)

Zgodnie z przewidywaniami ze względu na brak odpowiedniej grubości pokrywy lodowej zawody zostają odwołane.
Mamy jeszcze rezerwowy termin 20-21.02 ale póki co na zimę się nie zanosi więc będzie ciężko.
Usługi ksero
OgłoszeniaPragniemy poinformować, że od kilkunastu tygodni w siedzibie Koła przy Grunwaldzkiej 6 znajduje się kserokopiarka. Usługi ksero do formatu A4 dla członków naszego Koła wykonywane są nieodpłatnie w godzinach "urzędowania" naszego skarbnika. Dotyczy to oczywiście spraw drobnych, a nie całych książek czy kilkudziesięciu stron dokumentów happy

ZAPRASZAMY
Zawody 2016
Na wczorajszym zebraniu Zarządu Koła zatwierdzono terminarz zawodów na 2016 rok. Mistrzostwa Koła w spławiku planujemy ponownie w dwóch turach (kategoria senior). Wszystkie kategorie wiekowe spotykają się 24 kwietnia na Drzewicy natomiast seniorzy II turę rozegrają na "betonach" 3 maja. Nowością w tym roku są rozgrywane również w dwóch turach Gruntowe Mistrzostwa Koła. Łącznie w tym roku planujemy przeprowadzić 12 zawodów wędkarskich, szczegóły znajdziecie poniżej. Zapraszamy do licznego udziału!

Terminarz zawodów 2016 => Tutaj
Zawody Okręgowe 2016
ZawodyW dniu 05.01.2016 odbyło się zebranie Okręgowego Kapitanatu Sportowego, którego celem było zaplanowanie terminarza zawodów wędkarskich na rok 2016. Nowością w tym roku są II-turowe Feederowe Mistrzostwa Okręgu, regulamin tych zawodów pojawi się wkrótce na naszej stronie. Mamy też kilka zmian w spławiku - jedna z tur zawodów zostanie rozegrana na zbiorniku Bugaj, a nowa pozycja w terminarzu to jesienne Zawody o Puchar Burmistrza Drzewicy. Poniżej znajdują się szczegółowe informacje, a wkrótce ustalony i opublikowany zostanie terminarz zawodów organizowanych przez nasze Koło. Poniższy terminarz nie jest oficjalny i oczekuje na zatwierdzenie przez Prezydium Okręgu.

Terminarz zawodów okręgowych => Tutaj
Zebranie sprawozdawcze za rok 2015
OgłoszeniaInformujemy, że zebranie sprawozdawcze Koła nr 30 PZW za rok 2015 odbędzie się w dniu 31 stycznia 2016 roku o godz. 9:00 (drugi termin godz. 9:30) w sali konferencyjnej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Jana Pawła II w Tomaszowie Maz. ul. Legionów 47. Porządek zebrania przewiduje m.in: sprawozdanie Zarządu Koła z działalności za rok 2015, omówienie konkursów i imprez wędkarskich na 2016 rok. Zapraszamy!
Szczęśliwego Nowego Roku!
Życzenia Świąteczne
III Puchar Klubu Spławikowego 2000
ZawodyW imieniu organizatora serdecznie zapraszamy wszystkich spławikowców na III zawody o Puchar Klubu Spławikowego 2000, które odbędą się w dniu 15.11.2015 w Tomaszowie Mazowieckim na rzece Pilicy (Utrata).

Wpisowe 50 PLN w całości ląduje w kopertach!

Posiłki (przed zawodami i po ich zakończeniu) oraz puchary dla najlepszych zapewnia organizator, limit miejsc: 30. Zbiórka o 7:30.

Sprawy organizacyjne:
Tomek Maciński - 608633504
Wojtek Wilanowski - 505015590

W związku z dość późnym terminem zastrzegamy sobie możliwość odwołania zawodów w przypadku bardzo złych warunków atmosferycznych (śnieg, ujemne temperatury w dzień). Oczywiście nikt w ostatniej chwili zawodów nie odwoła więc będziemy na bieżąco śledzić prognozy i decyzję podejmiemy w środę 11.11 w porozumieniu z zawodnikami.

Lista zawodników, wyniki i zdjęcia => Tutaj
Egzaminy sędziowskie - sesja jesienna
OgłoszeniaOkręgowe Kolegium Sędziowskie informuje. że w dniu 17.11.2015r. o godzinie 16.00 w siedzibie Biura Okręgu, Piotrków Tryb. ul. Karolinowska 19 odbędą się egzaminy z aktualnych przepisów dyscyplin wędkarskich:
- dla osób, które nie posiadają licencji sędziego - klasa podstawowa
- dla osób posiadających licencję sędziego klasy podstawowej, które chcą podwyższyć uprawnienia na klasę okręgową (po co najmniej dwóch latach od uzyskania klasy podstawowej)
Imienne zgłoszenia przyjmujemy w Biurze Okręgu. tel. 44 646 43 45 , fax 44 646 57 93.
e-mail : pzw-m.czerwinski@o2.pl
Zapraszamy!
Koniec sezonu 2015
ZawodySezon zawodów organizowanych przez nasze Koło w 2015 roku dobiegł właśnie końca. W tym roku udało się zrealizować wszystkie zaplanowane imprezy z wyjątkiem Podlodowych Mistrzostw Koła jednak na brak pokrywy lodowej nie mieliśmy niestety wpływu. W zamian zorganizowane zostały wiosenne zawody gruntowe więc można powiedzieć, że ilościowo wszystko poszło zgodnie z planem. Łącznie odbyło się 8 imprez w których wystartowało 195 zawodników co daje średnią ponad 24 osoby na jedne zawody. W końcowym rankingu sklasyfikowano 72 wędkarzy z naszego Koła, a najlepsza szóstka przedstawia się następująco:

1. Grałek Szymon 136 pkt
2. Karaś Piotr 131 pkt
3. Maciński Tomasz 128 pkt
4. Porczyk Tomasz 105 pkt
5. Henig Rafał 87 pkt
6. Chojnacki Piotr 78 pkt

Wyniki pierwszej trójki pokazują jak ciasno w tym roku było w czołówce, walka trwała do ostatniego sygnału w niedzielę o godzinie 15:00 na Pucharze Prezesa. Pełny ranking poniżej.
Na początku roku postanowiłem umieszczać w podsumowaniu sezonu listę zawodników, którzy wzięli udział we wszystkich zawodach organizowanych przez Koło. W tym roku była to tylko jedna osoba więc niech to pozostanie tajemnicą happy

Ranking => Tutaj
Strona 1 z 17 1 2 3 4 > >>
 
Unikalnych wizyt: 634289
Engine PHP-Fusion & EF Design by: Dustin Baccetti Wykonanie Artur Greficz 2009-2013