Strona główna Dane adresowe Forum dyskusyjne Galeria Składki i opłaty 2014Grudzień 22 2014 23:40:31 
 
Nawigacja
Start
  Strona główna
  Dane adresowe
  Historia powstania
  Forum dyskusyjne
  Składki i opłaty 2014
  Cennik stanicy wędkarskiej Barkowice Mokre
  Miejsca dokonywania opłat
  Zarybienia w 2012 roku

Władze koła i okręgu
  Zarząd koła
  Sąd koleżeński
  Komisja Rewizyjna
  Zarząd Okręgu Piotrkowskiego PZW
  Zarząd Główny PZW
  Regulamin PZW
  Porozumienia 2014

Sport i rekreacja
  Kalendarz zawodów na rok 2014
  Klasyfikacja na najlepszego wędkarza-sportowca w 2014r.
  Galeria
  Kalendarz zawodów okręgowych na rok 2014
  Zasady organizacji sportu wędkarskiego

Archiwum wyników zawodów z 2009r.

Archiwum wyników zawodów z 2010r.

Archiwum wyników zawodów z 2011r.

Archiwum wyników zawodów z 2012r.

Archiwum wyników zawodów w 2013r.

Zawody Okręgowe 2013

Wyniki zawodów w 2014r.

Zawody Okręgowe 2014

Najbliższe zawody
Nowy Rok

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Nasz Button
Umieść Nasz button na swojej stronie internetowej

Kod buttona :
II Puchar Klubu Spławikowego 2000
ZawodyW imieniu organizatora serdecznie zapraszamy wszystkich spławikowców na II zawody o Puchar Klubu Spławikowego 2000, które odbędą się w dniu 16.11.2014 w Tomaszowie Mazowieckim na rzece Pilicy (Utrata).

Wpisowe 50 PLN w całości ląduje w kopertach!

Gorące posiłki (przed zawodami i po ich zakończeniu) i napoje dla wszystkich oraz puchary dla najlepszych zapewnia organizator. Zbiórka o 8:00, limit miejsc: 30. Zapisy w sklepie u Wojtka Wilanowskiego lub telefonicznie:

Wojtek Wilanowski - 505015590
Tomek Maciński - 608633504

Zapraszamy do równie licznego udziału jak w ubiegłym roku!

W związku z dość późnym terminem zastrzegamy sobie możliwość odwołania zawodów w przypadku bardzo złych warunków atmosferycznych (śnieg, ujemne temperatury w dzień). Oczywiście nikt w ostatniej chwili zawodów nie odwoła więc będziemy na bieżąco śledzić prognozy i decyzję podejmiemy w środę 12.11 w porozumieniu z zawodnikami.

Wyniki zawodów oraz galeria zdjęć => Tutaj
Końcowy ranking 2014
Mamy już końcowy ranking na najlepszego wędkarza-sportowca w sezonie 2014. Pierwsza szóstka przedstawia się następująco:

1. Maciński Tomasz 94 pkt
2. Kujda Mateusz 90 pkt
3. Karaś Piotr 84 pkt
4. Porczyk Tomasz 75 pkt
5. Grałek Szymon 71 pkt
6. Henig Rafał 56 pkt

Pełne zestawienie poniżej. Dziękujemy za walkę do samego końca i zapraszamy do licznego udziału w naszych zawodach w przyszłym sezonie!

Ranking => Tutaj
II Otwarte Spinningowe Mistrzostwa Tomaszowa Mazowieckiego - relacja
II Otwarte Spinningowe Mistrzostwa Tomaszowa Mazowieckiego już za nami. Dopisała pogoda, frekwencja i ryba czyli wszystko potrzebne do przeprowadzenia udanych zawodów wędkarskich. 29 zawodników w tym 11 przyjezdnych stawiło się w niedzielny poranek na Utracie by powalczyć o cenne nagrody i trofea. Zwyciężył Tomasz Maciński, który łowiąc 72cm szczupaka i 2 okonie uzyskał 2010 punktów! Drugi był Marek Stachecki (szczupak 64cm i 1450 punktów), a trzeci Czarek Kaszuba (szczupak 56cm, 3 okonie i 1430 punktów). Imprezę trzeba uznać za niezwykle udaną pod względem sportowym (19 zawodników złowiło ryby - 3 szczupaki, jaź, kleń i ponad 30 okoni) jak i organizacyjnym. Dwa ciepłe posiłki oraz cenne nagrody zapewniły rekordową frekwencję jeśli chodzi o spinning w naszym Kole. Serdeczne podziękowania dla całej obsługi sędziowskiej, właścicieli sklepów wędkarskich: Wojtka Wilanowskiego i Tomka Karolczyka oraz kolegów Marka Stacheckiego i Michała Nolbrzaka - którzy dołożyli "coś od siebie" do puli nagród dla najlepszych. Trzeba przyznać, że sezon zawodów organizowanych w tym roku przez nasze Koło zakończyliśmy mocnym akcentem! Dziękujemy wszystkim i zapraszamy za rok na kolejną III już edycję imprezy!

Wyniki zawodów => Tutaj

Galeria => Tutaj
II Otwarte Spinningowe Mistrzostwa Tomaszowa Mazowieckiego
ZawodySerdecznie zapraszamy wszystkich spinningistów na II Otwarte Spinningowe Mistrzostwa Tomaszowa Mazowieckiego, które odbędą się w dniu 19 października (niedziela) na rzece Pilicy. Dobrowolna opłata na rzecz Koła dla startujących wynosi 50 PLN, organizator zapewnia ciepły posiłek oraz cenne nagrody rzeczowe. Zbiórka o 7:00 na Utracie przy źródełku. Zapisy przyjmujemy do piątku 17 października do godziny 17:00 w poniższych miejscach:
- siedziba Koła (ul. Grunwaldzka)
- sklep Wojtka Wilanowskiego (ul. Św. Antoniego)
- sklep Tomka Karolczyka (ul. Piekarska)
ZAPRASZAMY!
Puchar Prezesa 2014 - zaproszenie
ZawodyW niedzielę 12 października wyjątkowo na Drzewicy odbędą się spławikowe zawody o Puchar Prezesa naszego Koła. Planowo impreza miała odbyć się na Kotlinach jednak prace związane z przebudową stanowisk nie zostały jeszcze ukończone. Zawody zapowiadają się bardzo interesująco z uwagi na toczącą się walkę o prym w naszej rocznej klasyfikacji na najlepszego wędkarza-sportowca. 5 najlepszych zawodników dzieli jedynie 8 punktów więc Ci, którzy nie czują się mocno w spinningu - który tydzień później zakończy nasze zmagania - muszą już teraz postarać się o doskonały wynik. Zbiórka jak zwykle o 8:00, czas trwania zawodów 4 godziny (I tura). Młodzież zwolniona z opłaty cateringowej, pozostali 15 PLN od osoby. Zapisy przyjmujemy do piątku 10 października do godziny 17:00 w poniższych miejscach:
- siedziba Koła (ul. Grunwaldzka)
- sklep Wojtka Wilanowskiego (ul. Św. Antoniego)
- sklep Tomka Karolczyka (ul. Piekarska)
Do zobaczenia nad wodą!

Z przykrością informujemy, że zawody zostały odwołane w związku z brakiem odpowiedniej ilości chętnych!
Okręgowe Zawody – Drgająca Szczytówka
Sport21 września na Zalewie Sulejowskim (betony) odbędą się okręgowe zawody gruntowe. Zbiórka na Starej Wsi "na patelni" o godzinie 8:00. W ramach startowego które wynosi 40 PLN przewidziano dwa ciepłe posiłki (na zbiórce oraz tuż po zawodach). Zapraszamy wszystkich do licznego udziału - łowimy na swojej dobrze znanej nam wodzie. Na koniec przypominamy, że na zawodach okręgowych łowimy tylko na jedną wędkę! Zapisy w siedzibie Koła oraz w sklepie u Wojtka Wilanowskiego maksymalnie do środy 17 września.

Zawody wygrał Piotr Karaś reprezentujący nasze Koło, szczegółowe wyniki podam wkrótce!
"Puchar Zalewu Sulejowskiego" w wędkarstwie gruntowym - wyniki
Doskonała frekwencja i jeszcze lepsze wyniki - tak w kilku słowach można podsumować niedzielne zawody na "betonach". Mimo niesprzyjającej pogody do walki o puchar stanęło aż 41 wędkarzy co jest najlepszym wynikiem jeśli chodzi o frekwencję w ostatnich latach. Zawody zdominował jak to często bywa Grałek lecz tym razem senior czyli Grzesiek, który łowiąc po mojej prawej stronie 18 leszczy ważących w sumie 12680g doprowadził mnie niemal do palpitacji serca happy. Gratulujemy doskonałego wyniku! II miejsce wywalczył Janusz przybył (8620g), a III Tomasz Porczyk (6745g). 29 zawodników złowiło ryby, 12 zeszło "na zero". Łączna waga złowionych ryb to ponad 76kg! 5 godzinnym zmaganiom towarzyszył przez prawie cały czas padający deszcz jednak wyniki wynagrodziły większości z nas kiepską pogodę. Kolejne zawody dopiero 12 października - wszystkich spławikowców zapraszamy na "Puchar Prezesa" który odbędzie się na nowych stanowiskach przygotowywanych właśnie na Zbiorniku Kotliny!

Wyniki zawodów => Tutaj

Galeria => Tutaj
"Puchar Zalewu Sulejowskiego" w wędkarstwie gruntowym - zaproszenie
ZawodySerdecznie zapraszamy na kolejne zawody gruntowe o "Puchar Zalewu Sulejowskiego". Zbiórka na Starej Wsi na tzw. "patelni" czyli tam gdzie w ubiegłych latach w niedzielę 24 sierpnia o 7:00. Ryba w ostatnim czasie dopisuje więc liczymy na liczny udział naszych wędkarzy. Łowimy tradycyjnie na 2 wędki, a zmagania trwają 5 godzin! Opłata cateringowa wynosi jak zwykle 15 PLN (młodzież zwolniona z opłaty). Zapisy przyjmujemy do piątku 22 sierpnia do godziny 17:00 w stałych miejscach:
- siedziba Koła (ul. Grunwaldzka)
- sklep Wojtka Wilanowskiego (ul. Św. Antoniego)
- sklep Tomka Karolczyka (ul. Piekarska)
Do zobaczenia nad wodą!
Maraton nocny 2014 - relacja
Tak udanego maratonu nie pamięta chyba żaden z jego tegorocznych uczestników. Wykazać się mogli zarówno spławikowcy jak i gruntowcy! Złowiono mnóstwo leszczy (niestety stanowiskowo), krąpi oraz setki uklei. Najwięcej tych pierwszych bo aż 16 sztuk złowił Mateusz Kujda co pozwoliło mu na pewne zwycięstwo z wynikiem 13530 pkt. Drugie miejsce zajął Edward Dutkiewicz z wynikiem 9625 pkt, a trzecie Szymek Grałek z wynikiem 8960 pkt. Należy wspomnieć również o największej rybie zawodów - leszcz Rafała Heniga ważył 2430g i prezentował się bardzo okazale, a co najważniejsze mimo naszych obaw wrócił w doskonałej kondycji do wody! Zawody odbyły się w koleżeńskiej atmosferze, którą umiliły nam dwa ciepłe posiłki zaserwowane wieczorem oraz wczesnym rankiem. Pogoda również dopisała - początkowo postraszyło burzą jednak chmury się rozeszły i ciepłą noc można było śmiało spędzić w podkoszulkach i spodenkach. Kolejne zawody również na "betonach", spotykamy się w niedzielę 24 sierpnia by powalczyć o gruntowy "Puchar Zalewu Sulejowskiego"!

Wyniki zawodów => Tutaj

Galeria => Tutaj
Mistrzostwa Tomaszowa Maz. w wędkarstwie spławikowym - relacja
W upalną niedzielę 20 lipca spotkaliśmy się na Drzewicy by rozegrać kolejne Otwarte Mistrzostwa Tomaszowa Maz. w wędkarstwie spławikowym. Podium zostało obstawione przez zawodników "Klubu Spławikowego 2000". Niespodzianki nie było i zawody wygrał Szymon Grałek z wynikiem 6435 pkt, drugi był Andrzej Wojtala z wynikiem 5050 pkt, a trzeci Piotr Karaś - 4860 pkt. Większość wyników oscylowało w granicach 2-3 kg także jak na tę porę roku szału nie było ale generalnie prawie każdy coś połowił. Jak co roku znacznie łatwiej o dobry rezultat było na płytkiej wodzie więc szczęśliwa ręka również miała jakieś znaczenie ale musiało to być poparte dobrymi umiejętnościami. Kolejne zawody już w najbliższą sobotę - "Maraton nocny" czyli 14 godzin zmagań na Zalewie Sulejowskim. Serdecznie zapraszamy!

Wyniki zawodów => Tutaj

Galeria => Tutaj
Maraton nocny 2014
ZawodyWszystkich miłośników nocnych połowów zapraszamy serdecznie na "Maraton nocny" - coroczne zawody spławikowo-gruntowe cieszące się dużą popularnością wśród wędkarzy. Spotykamy się w sobotę 26 lipca o godzinie 17:00 na betonach (na środku, okolice stanowisk 34-35). Łowimy jak zwykle z gruntu lub na spławik, na dwie wędki jednocześnie. Zawody będą trwały 14 godzin (18:00-8:00). Młodzież tradycyjnie zwolniona z opłaty cateringowej, pozostali 20 PLN od osoby (zapewniamy dwa posiłki - wieczorem i rano). Zapisy przyjmujemy do piątku 25 lipca do godziny 17:00 w stałych miejscach:
- siedziba Koła (ul. Grunwaldzka)
- sklep Wojtka Wilanowskiego (ul. Św. Antoniego)
- sklep Tomka Karolczyka (ul. Piekarska)
Strona 1 z 13 1 2 3 4 > >>
 
Unikalnych wizyt: 370555
Engine PHP-Fusion & EF Design by: Dustin Baccetti Wykonanie Artur Greficz 2009-2013