Strona główna Dane adresowe Forum dyskusyjne Galeria Składki i opłaty 2016Sierpień 24 2016 12:07:59 
 
Nawigacja
Start
  Strona główna
  Dane adresowe
  Historia powstania
  Forum dyskusyjne
  Składki i opłaty 2016
  Cennik stanicy wędkarskiej Barkowice Mokre
  Miejsca dokonywania opłat
  Zarybienia w 2014 roku

Władze koła i okręgu
  Zarząd koła
  Sąd koleżeński
  Komisja Rewizyjna
  Zarząd Okręgu Piotrkowskiego PZW
  Zarząd Główny PZW
  Regulamin PZW
  Porozumienia 2016

Sport i rekreacja
  Kalendarz zawodów na rok 2016
  Klasyfikacja na najlepszego wędkarza-sportowca w 2016r.
  Galeria
  Kalendarz zawodów okręgowych na rok 2016
  Zasady organizacji sportu wędkarskiego
  Regulamin zawodów feederowych (okręgowych)

Archiwum wyników zawodów z 2009r.

Archiwum wyników zawodów z 2010r.

Archiwum wyników zawodów z 2011r.

Archiwum wyników zawodów z 2012r.

Archiwum wyników zawodów z 2013r.

Zawody Okręgowe 2013

Archiwum wyników zawodów z 2014r.

Zawody Okręgowe 2014

Archiwum wyników zawodów z 2015r.

Zawody Okręgowe 2015

Wyników zawodów z 2016r.

Zawody Okręgowe 2016

Najbliższe zawody
Mistrzostwa Koła w wędkarstwie gruntowym (II tura)

Zalew Sulejowski - Stara Wieś
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Nasz Button
Umieść Nasz button na swojej stronie internetowej

Kod buttona :
Gruntowe Mistrzostwa Koła - II tura
ZawodyW niedzielę 21 sierpnia na betonach odbędzie się II tura Gruntowych Mistrzostw Koła. Zbiórka "na patelni" o 7:00 - łowimy 5 godzin na jedną wędkę według nowego regulaminu zawodów feederowych. Zapisów nie prowadzimy gdyż w zawodach mogą wziąć udział jedynie osoby, które zapisały się w czerwcu na obie tury.

Regulamin zawodów feederowych => Tutaj
(pomijamy punkt 1 dotyczący Mistrzostw Polski w których startują również drużyny, na naszych zawodach startujemy indywidualnie)

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
Aktualizacja rankingu
Po doliczeniu wyników z "Maratonu nocnego" i "Spławikowych Mistrzostw Tomaszowa Maz." nasza wewnętrzna klasyfikacja przedstawia się następująco:

Ranking => Tutaj
Spławikowe Mistrzostwa Tomaszowa Mazowieckiego 2016 - relacja
W słoneczną niedzielę 24 lipca spotkaliśmy się na Drzewicy by jak co roku powalczyć o tytuł spławikowego Mistrza Tomaszowa Mazowieckiego. Frekwencja niestety nie rzuciła na kolana - tylko 16 zawodników - sezon urlopowy w pełni ale rok temu o tej samej porze było nas znacznie więcej. Zawody wygrał faworyt - Szymon Grałek - który bezwzględnie wykorzystał pomyślne losowanie i z "jedynki" uzyskał 4130 pkt. Drugie miejsce na sąsiednim stanowisku zajął nasz coroczny gość z Koła numer 32 - Andrzej Wojtala - 2530 pkt. Trzecie miejsce na podium wywalczył Stanisław Worwąg z wynikiem 2465 pkt. Wyniki dość słabe ale rybka była bardzo drobna, najważniejsze że nie było zer i każdy sobie połowił. Dziękujemy wszystkim za udział i zapraszamy ponownie! Kolejne zawody pod koniec sierpnia na betonach - II tura Gruntowych Mistrzostw Koła.

Wyniki zawodów => Tutaj

Galeria => Tutaj
Maraton z Browningiem
Maraton nocny 2016 - wyniki
W sobota 9 lipca 2016 roku o godzinie 17:00 zebraliśmy się na końcu betonów by rozegrać coroczne zawody z cyklu "maraton nocny". 26 zawodników na starcie to nie był rekordowy wynik ale zważywszy na okres urlopowy - w miarę zadowalający. Od początku wiadomo było, że łowienie z gruntu utrudnione będzie przez gęstą roślinność i niestety tak też było na tegorocznych zawodach. Niektórzy odławiali uklejki spod nóg jednak by liczyć się na podium trzeba było nie tylko dobrać się do leszczy ale również przeciągnąć je jakoś bo brzegu przez zalegające wszędzie zielsko. Najlepiej robił to Wojtek Wilanowski, który praktycznie zdeklasował konkurencję z wynikiem 11000 pkt. Drugie miejsce z wynikiem 4475 pkt. zajął Szymon Grałek, a trzecie z wynikiem 3240 pkt. Łukasz Kołodziejczyk. Serdecznie dziękujemy zawodnikom oraz organizatorom i zapraszamy ponownie za rok!

Wyniki zawodów => Tutaj
Zawody gruntowe o Puchar sklepu Wojtka Wilanowskiego
ZawodyW imieniu kol. Wojtka Wilanowskiego zapraszamy na zawody wędkarskie o II Puchar jego sklepu wędkarskiego, które odbędą się w niedzielę 31 lipca na "betonach". Łowimy tylko i wyłącznie na grunt na dwie wędki. Zbiórka o godzinie 6:00 na "patelni", czas trwania zawodów 5 godzin. Wpisowe 50 PLN obejmuje ciepły posiłek, zapisy oczywiście w sklepie, więcej info pod numerem telefonu 505015590.
Spławikowe Mistrzostwa Tomaszowa Mazowieckiego 2016
ZawodyLipiec to miesiąc w którym od wielu lat organizujemy na Drzewicy Otwarte Mistrzostwa Tomaszowa Mazowieckiego w wędkarstwie spławikowym. Zapraszamy serdecznie wszystkich sympatyków tej najbardziej prestiżowej dyscypliny wędkarskiej do licznego udziału w imprezie! Zbiórka w niedzielę 24.07 o godzinie 8:00. Zawody zostaną rozegrane w jednej kategorii wiekowej (open) i będą trwały 4 godziny (I tura). Młodzież zwolniona jak zawsze z opłaty cateringowej, pozostali 15 PLN od osoby. Zapisy przyjmujemy do piątku 22 lipca do godziny 17:00 w poniższych miejscach:
- siedziba Koła (ul. Grunwaldzka)
- sklep Wojtka Wilanowskiego (ul. Św. Antoniego)
- sklep Tomka Karolczyka (ul. Piekarska)
Spinningowe Mistrzostwa Koła 2016 - wyniki
W niedzielę 26 czerwca spinningiści z Koła Miejskiego stawili się w liczbie 15 zawodników na zatoce w Treście by powalczyć o tytuł mistrzowski. Zapowiadał się upalny dzień, a po południu nadawano gwałtowne burze więc po sprawnym losowaniu początek tury wyznaczono na 7:00, a koniec na 12:00 czyli 5 godzin wędkowania. Po pierwszej godzinie słychać już było o pojedynczych okonkach więc zapowiadało się nieźle w porównaniu do lat ubiegłych. No i faktycznie było nieźle bo łącznie złowione 21 okoni to wynik bardzo przyzwoity (dla przypomnienia w 2015 złowiono 2 okonie, a w 2014 - 4 okonie). Rybę złowiło 9 zawodników, 6 oddało czyste karty startowe.

Mistrzem Koła na rok 2016 został Tomek Maciński łowiąc 5 okoni i uzyskując 1250 punktów (największy okoń miał prawie 35 cm). II miejsce przypadło Jankowi Przybyłowi (3 okonie i 750 punktów), a III Czarkowi Kaszubie (4 okonie i 720 punktów). Mówiąc krótko "Białobrzegi" zajęły całe podium happy
Podziękowania dla organizatorów i obsługi sędziowskiej za sprawne przeprowadzenie zawodów i smacznego kurczaka happy
Do zobaczenia w sobotę na "Maratonie nocnym"!

Wyniki zawodów => Tutaj
Maraton nocny 2016
ZawodyPrzed nami kolejna edycja jednych z najpopularniejszych zawodów organizowanych przez nasze Koło czyli "Maratonu nocnego". Wszystkich miłośników nocnych połowów zapraszamy serdecznie na "koniec betonów", zbiórka w sobotę 9 lipca o godzinie 17:00. Łowimy jak zwykle z gruntu lub na spławik, na dwie wędki jednocześnie. Zawody będą trwały 14 godzin (18:00-8:00). Młodzież tradycyjnie zwolniona z opłaty cateringowej, pozostali 20 PLN od osoby (zapewniamy dwa posiłki - wieczorem i rano). Zapisy przyjmujemy do piątku 8 lipca do godziny 17:00 w stałych miejscach:
- siedziba Koła (ul. Grunwaldzka)
- sklep Wojtka Wilanowskiego (ul. Św. Antoniego)
- sklep Tomka Karolczyka (ul. Piekarska)
Mając nadzieję, że ryby wreszcie dopiszą zapraszamy wszystkich do licznego udziału w zawodach!
Gruntowe Mistrzostwa Koła - wyniki I tury
ZawodyW niedzielę 12 czerwca na końcu betonów odbyła się pierwsza tura Gruntowych Mistrzostw Koła. Były to z niestety zawody, o których wszyscy uczestnicy i organizatorzy będą chcieli jak najszybciej zapomnieć. A wszystko to przez wyniki - zdecydowanie najgorsze jakie pamiętam w kilkuletniej historii moich startów w zawodach. Nie dość że tylko 11 zawodników złowiło cokolwiek, to do I miejsca które przyszło mi zdobyć wystarczyły 2 płocie o łącznej wadze 130 gram. II miejsce ex aequo przypadło Mateuszowi Kujdzie i Tomkowi Piotrowskiemu, którzy złowili po 105 gram ryb. Dalszych wyników nie wymieniam bo aż strach wspominać - szczegóły poniżej. II tura zawodów - miejmy nadzieję bardziej obfita w ryby - odbędzie się na betonach ale tym razem głębokich w dniu 21 sierpnia. W najbliższą niedzielę natomiast powalczymy z łódek o tytuł Spinningowego Mistrza Koła. Widzimy się na Treście o 6:00, do zobaczenia!

Wyniki I tury => Tutaj
Spinningowe Mistrzostwa Koła - zaproszenie
ZawodySerdecznie zapraszamy wszystkich spinningistów na Mistrzostwa Koła, które rozegrane zostaną na Zalewie Sulejowskim. Trzeci rok z rzędu wędkować będziemy ze środków pływających - łódki, wiosła i kapoki zapewnia organizator. Opcjonalnie możemy zabrać własne silniki elektryczne lub spalinowe, akumulatory oraz echosondy. Do łódek okręgowych można montować silniki o maksymalnej mocy 5KM. W tym roku spotykamy się na Treście i zgodnie z sugestiami zawodników przesuwamy termin zbiórki na 6:00. Termin: niedziela 26 czerwca. Wypływamy o 7:00 i łowimy 6-7 godzin (do ustalenia na odprawie). Zawody zostaną rozegrane w kategoriach wiekowych junior (16-18 lat) oraz senior. Serdecznie zapraszamy do licznego udziału mając nadzieję na obfite połowy!

Młodzież zwolniona z opłaty cateringowej, pozostali 15 PLN od osoby.
W związku z koniecznością rezerwacji łódek zapisy przyjmujemy tylko do wtorku 21.06 do godziny 18:00 w stałych miejscach:
- siedziba Koła (ul. Grunwaldzka)
- sklep Wojtka Wilanowskiego (ul. Św. Antoniego)
- sklep Tomka Karolczyka (ul. Piekarska)
Strona 1 z 19 1 2 3 4 > >>
 
Unikalnych wizyt: 860552
Engine PHP-Fusion & EF Design by: Dustin Baccetti Wykonanie Artur Greficz 2009-2013