Strona główna Dane adresowe Forum dyskusyjne Galeria Składki i opłaty 2015Grudzień 01 2015 22:52:47 
 
Nawigacja
Start
  Strona główna
  Dane adresowe
  Historia powstania
  Forum dyskusyjne
  Składki i opłaty 2015
  Cennik stanicy wędkarskiej Barkowice Mokre
  Miejsca dokonywania opłat
  Zarybienia w 2014 roku

Władze koła i okręgu
  Zarząd koła
  Sąd koleżeński
  Komisja Rewizyjna
  Zarząd Okręgu Piotrkowskiego PZW
  Zarząd Główny PZW
  Regulamin PZW
  Porozumienia 2015

Sport i rekreacja
  Kalendarz zawodów na rok 2015
  Klasyfikacja na najlepszego wędkarza-sportowca w 2015r.
  Galeria
  Kalendarz zawodów okręgowych na rok 2015
  Zasady organizacji sportu wędkarskiego

Archiwum wyników zawodów z 2009r.

Archiwum wyników zawodów z 2010r.

Archiwum wyników zawodów z 2011r.

Archiwum wyników zawodów z 2012r.

Archiwum wyników zawodów z 2013r.

Zawody Okręgowe 2013

Archiwum wyników zawodów z 2014r.

Zawody Okręgowe 2014

Wyników zawodów z 2015r.

Zawody Okręgowe 2015

Najbliższe zawody
Puchar Klubu Spławikowego 2000

Rzeka Pilica - Utrata
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Nasz Button
Umieść Nasz button na swojej stronie internetowej

Kod buttona :
III Puchar Klubu Spławikowego 2000
ZawodyW imieniu organizatora serdecznie zapraszamy wszystkich spławikowców na III zawody o Puchar Klubu Spławikowego 2000, które odbędą się w dniu 15.11.2015 w Tomaszowie Mazowieckim na rzece Pilicy (Utrata).

Wpisowe 50 PLN w całości ląduje w kopertach!

Posiłki (przed zawodami i po ich zakończeniu) oraz puchary dla najlepszych zapewnia organizator, limit miejsc: 30. Zbiórka o 7:30.

Sprawy organizacyjne:
Tomek Maciński - 608633504
Wojtek Wilanowski - 505015590

W związku z dość późnym terminem zastrzegamy sobie możliwość odwołania zawodów w przypadku bardzo złych warunków atmosferycznych (śnieg, ujemne temperatury w dzień). Oczywiście nikt w ostatniej chwili zawodów nie odwoła więc będziemy na bieżąco śledzić prognozy i decyzję podejmiemy w środę 11.11 w porozumieniu z zawodnikami.

Lista zawodników, wyniki i zdjęcia => Tutaj
Egzaminy sędziowskie - sesja jesienna
OgłoszeniaOkręgowe Kolegium Sędziowskie informuje. że w dniu 17.11.2015r. o godzinie 16.00 w siedzibie Biura Okręgu, Piotrków Tryb. ul. Karolinowska 19 odbędą się egzaminy z aktualnych przepisów dyscyplin wędkarskich:
- dla osób, które nie posiadają licencji sędziego - klasa podstawowa
- dla osób posiadających licencję sędziego klasy podstawowej, które chcą podwyższyć uprawnienia na klasę okręgową (po co najmniej dwóch latach od uzyskania klasy podstawowej)
Imienne zgłoszenia przyjmujemy w Biurze Okręgu. tel. 44 646 43 45 , fax 44 646 57 93.
e-mail : pzw-m.czerwinski@o2.pl
Zapraszamy!
Koniec sezonu 2015
ZawodySezon zawodów organizowanych przez nasze Koło w 2015 roku dobiegł właśnie końca. W tym roku udało się zrealizować wszystkie zaplanowane imprezy z wyjątkiem Podlodowych Mistrzostw Koła jednak na brak pokrywy lodowej nie mieliśmy niestety wpływu. W zamian zorganizowane zostały wiosenne zawody gruntowe więc można powiedzieć, że ilościowo wszystko poszło zgodnie z planem. Łącznie odbyło się 8 imprez w których wystartowało 195 zawodników co daje średnią ponad 24 osoby na jedne zawody. W końcowym rankingu sklasyfikowano 72 wędkarzy z naszego Koła, a najlepsza szóstka przedstawia się następująco:

1. Grałek Szymon 136 pkt
2. Karaś Piotr 131 pkt
3. Maciński Tomasz 128 pkt
4. Porczyk Tomasz 105 pkt
5. Henig Rafał 87 pkt
6. Chojnacki Piotr 78 pkt

Wyniki pierwszej trójki pokazują jak ciasno w tym roku było w czołówce, walka trwała do ostatniego sygnału w niedzielę o godzinie 15:00 na Pucharze Prezesa. Pełny ranking poniżej.
Na początku roku postanowiłem umieszczać w podsumowaniu sezonu listę zawodników, którzy wzięli udział we wszystkich zawodach organizowanych przez Koło. W tym roku była to tylko jedna osoba więc niech to pozostanie tajemnicą happy

Ranking => Tutaj
Puchar Prezesa 2015 - relacja
Po kilkunastu miesiącach przerwy spotkaliśmy się wreszcie na "wyremontowanych" Kotlinach by rozegrać ostatnie w tym roku zawody organizowane przez Koło czyli tradycyjnie Puchar Prezesa w wędkarstwie spławikowym. 22 zawodników w tym kilku zaproszonych gości rozpoczęło zmagania o godzinie 11:00 z nadziejami na obfite połowy, które jesienią na Kotlinach bywały wręcz normą. Treningi, które przeprowadzili niektórzy z nas w ostatnich dniach nie napawały optymizmem ale rzeczywistość okazała się niestety znacznie gorsza. Przekroczyć granicę 1000 pkt udało się jedynie zwycięzcy zawodów Piotrkowi Karasiowi, drugi był Tomek Maciński (615 pkt), a trzeci Szymek Grałek (320 pkt). Wyniki pierwszej trójki podaję z "dziennikarskiego" obowiązku, pozostałe można znaleźć w linku poniżej, bo aż strach pisać w tym miejscu happy

Zawody miały mieć duże znaczenie w układzie klasyfikacji na najlepszego wędkarza-sportowca w 2015 roku jednak główni faworyci spisali się na medal obstawiając zarówno podium zawodów jak i podium końcowej klasyfikacji (chociaż w nieco innej kolejności). Szczegółowa klasyfikacja ukaże się jutro choć już teraz mogę powiedzieć, że podium wygląda tak samo jak po poprzednich zawodach. Na koniec pragniemy serdecznie wszystkim podziękować za udział w tegorocznych zawodach organizowanych przez Koło. Dla większości z nas to jeszcze nie koniec sezonu, zostało jeszcze kilka imprez o których przeczytacie na naszej stronie internetowej!

Wyniki zawodów => Tutaj

Galeria => Tutaj
Puchar v-ce Prezesa ds. sportu
ZawodyW niedzielę 25 października na rzece Pilicy odbędą się okręgowe zawody spławikowe o Puchar v-ce Prezesa ds. sportu. Spotykamy się na Utracie o 8:00, opłata startowa 40 PLN, przewidywany ciepły posiłek po zawodach. Pilica o tej porze roku jest łowiskiem niezwykle rybnym co potwierdzają wyniki zawodów organizowanych o tej porze w latach ubiegłych. W tym roku mała zmiana organizacyjna, w zawodach mogą uczestniczyć także zawodnicy z innych Okręgów posiadający opłaty i zezwolenia na wędkowanie w Okręgu PZW Piotrków Tryb. Zapisy prowadzi kolega Wojtek Wilanowski (tel. 505015590). PS Trzy tygodnie później (15.11) zapraszamy na kolejne zawody o Puchar Klubu Spławikowego 2000, szczegóły już wkrótce w oddzielnym komunikacie.
Aktualizacja rankingu
Po Spinningowych Mistrzostwach Tomaszowa przeprowadziłem aktualizację rankingu na najlepszego wędkarza-sportowca w 2015 roku. Rywalizacja o podium w niedzielę na Kotlinach zapowiada się bardzo ciekawie!

Ranking => Tutaj
III Otwarte Spinningowe Mistrzostwa Tomaszowa Mazowieckiego - relacja
W niedzielny poranek 28 głodnych sukcesu zawodników stawiło się na Utracie by powalczyć o tytuł Spinningowego Mistrzostwa Tomaszowa Mazowieckiego w trzeciej już odsłonie tych zawodów. W tym roku aż 13 zawodników reprezentowało inne Koła PZW, a byli to koledzy z Piotrkowa Trybunalskiego, Drzewicy, Płocka oraz Koła nr 32 Tomaszów Maz. 6-godzinne zmagania rozpoczęły się o godzinie 7:45 i już po kilkudziesięciu minutach koledzy donosili o pierwszych okoniach czy szczupakach. Łącznie złowiono 32 ryb z czego aż 7 to szczupaki, resztę stanowiły wszędobylskie okonie. Wędkarze z Koła miejskiego nie byli w tym roku gościnni i obstawili 6 pierwszych miejsc łowiąc wszystkie 7 szczupaków. Najlepszy był Janusz Przybył z dwoma szczupakami (71 i 74 cm) i jednym okoniem, II był Czarek Kaszuba z dwoma szczupakami (51 i 55 cm), III Marcin Sęk z jednym szczupakiem (59 cm) i trzema okoniami, IV Tomek Maciński z jednym szczupakiem (54 cm) i okoniem, V Piotrek Krakowiak z jednym szczupakiem (52 cm) i VI Wojtek Wilanowski z 5 okoniami. Zawody odbyły się w koleżeńskiej atmosferze, którą umiliła piękna pogoda oraz dwa ciepłe posiłki zapewnione przez organizatorów. Serdeczne podziękowania dla całej ekipy sędziowskiej oraz sponsorów: Janusza Przybyła, Wojtka Wilanowskiego, Marka Stacheckiego i Michała Nolbrzaka którzy do okazałej puli nagród dołożyli coś "od siebie". Miłym akcentem kończącym zmagania była nagroda niespodzianka ufundowana przez kol. Tomka Karolczyka - wędzisko spinningowe o wartości 500 PLN. Do końca nie było wiadomo komu przypadnie bonusowa nagroda i dopiero po odpieczętowaniu koperty okazało się, że przypada ona Rafałowi Henigowi, który został sklasyfikowany na 11 miejscu, a właśnie przypada 11 rocznica otwarcia sklepu wędkarskiego kolegi Karolczyka. Dziękujemy wszystkim za udział i zapraszamy tym razem spławikowców, na kończące tegoroczne zmagania zawody o Puchar Prezesa w najbliższą niedzielę na Kotlinach!

Wyniki zawodów => Tutaj

Skromna galeria => Tutaj
Puchar Prezesa 2015 - zaproszenie
ZawodyW niedzielę 11 października wracamy po dłuższej przerwie na zbiornik Kotliny by zakończyć sezon zawodów organizowanych przez nasze Koło i powalczyć o Puchar Prezesa w wędkarstwie spławikowym. Kilku zawodników ma jeszcze realną szansę na stanięcie na podium naszej corocznej klasyfikacji na najlepszego wędkarza - sportowca, ostateczne rozstrzygnięcia zapadną właśnie na Kotlinach! Zbiórka jak zwykle o 8:00, czas trwania zawodów 4 godziny (I tura). Młodzież zwolniona z opłaty cateringowej, pozostali 15 PLN od osoby. Zapisy przyjmujemy do piątku 9 października do godziny 17:00 w poniższych miejscach:
- siedziba Koła (ul. Grunwaldzka)
- sklep Wojtka Wilanowskiego (ul. Św. Antoniego)
- sklep Tomka Karolczyka (ul. Piekarska)
Pragnę przypomnieć, że w ubiegłym roku zawody zostały odwołane z powodu braku wystarczającej ilości chętnych co w skali ostatnich lat było prawdziwym ewenementem i dużym zaskoczeniem. Zachęcam wszystkich do mobilizacji, to wstyd by w Kole liczącym niemal 1500 członków nie znalazło się 15 chętnych do sportowej rywalizacji.
Zawody gruntowe o Puchar sklepu Wojtka Wilanowskiego
ZawodyW imieniu kol. Wojtka Wilanowskiego zapraszamy na zawody wędkarskie o Puchar jego sklepu wędkarskiego, które odbędą się w niedzielę 18 października na "betonach". Łowimy tylko i wyłącznie na grunt na dwie wędki. Ilość miejsc ograniczona do 60 z uwagi na roślinność występującą na końcu betonów (te stanowiska będą wyłączone). Zbiórka o godzinie 7:00 na "patelni", czas trwania zawodów 5 godzin. Wpisowe 40 PLN obejmuje poranny ciepły posiłek, zapisy oczywiście w sklepie. Za pierwsze miejsce przewidziany jest rower o wartości ponad 1000 PLN, kolejne miejsca będą premiowane wartościowymi nagrodami w postaci sprzętu wędkarskiego związanego z metodą gruntową! Serdecznie zapraszamy, to już prawdopodobnie ostatnia okazja by zmierzyć się na "betonach" w tym roku!

Sytuacja z roślinnością znacznie się poprawiła więc limit miejsc został zwiększony do ilości stanowisk na betonach. W tej chwili na liście mamy już prawie 80 osób - zapowiadają się bardzo ciekawe zawody!

Poranne opady deszczu wystraszyły część zawodników i na zbiórce ostatecznie zameldowały się 72 osoby co i tak jak na tę porę roku trzeba uznać za doskonałą frekwencję. W trakcie samych zawodów na szczęście już nie padało ale wyniki - jak to na betonach w tym roku - nie rzuciły na kolana. Zawody wygrał Andrzej Wojtala, który sprytnie wykorzystał lukę w regulaminie i odłowił spod nóg 1805 g ryb praktycznie deklasując pozostałych. Drugie miejsce zajął Jakub Hoffer z wynikiem 740 pkt, który w dużej mierze ustanowiła ponad półkilogramowa płoć. Trzeci był nasz kolega z Koła Grzesiek Grałek z jednym leszczem dającym 515 pkt. Pozostali połowili nieco słabiej, by załapać się w dziesiątki wystarczyło niewiele ponad 300 pkt, a rybą która zdominowała zawody był wszędobylski jazgarz. Zwycięzca odjechał z zawodów (choć nie dosłownie) nowym rowerem, a pierwsza dziesiątka otrzymała wędziska gruntowe. Ogólnie nagrodzonych zostało 50 startujących. W imieniu Wojtka serdecznie wszystkim dziękuję oraz zapraszam ponownie za rok, na kolejną edycję pucharu sklepu!
Odszedł nasz kolega!


Z przykrością informujemy, że w dniu dzisiejszym po długiej i ciężkiej chorobie zmarł nasz kolega Stanisław Niebieszczański. Wieloletni działacz w strukturach PZW, były Prezes naszego Koła, czy Członek Honorowy PZW to tylko niektóre z zasług i dokonań nieodżałowanego kolegi Stanisława, który odszedł w wieku 94 lat. Niemal do końca oddawał się swojej największej pasji, jeszcze w ubiegłym roku można było zobaczyć jego nazwisko na listach startowych zawodów organizowanych przez Koło nr 30! Nabożeństwo żałobne wraz z pogrzebem odbędzie się w sobotę 26 września 2015 o godzinie 12:00 na cmentarzu przy ulicy Dąbrowskiej.

Spoczywaj w spokoju kolego!
III Otwarte Spinningowe Mistrzostwa Tomaszowa Mazowieckiego
ZawodySerdecznie zapraszamy wszystkich spinningistów na kolejną, trzecią już edycję Otwartych Spinningowych Mistrzostw Tomaszowa Mazowieckiego, które odbędą się w dniu 4 października (niedziela) na rzece Pilicy. Dobrowolna opłata na rzecz Koła dla startujących wynosi 50 PLN, organizator zapewnia ciepły posiłek oraz cenne nagrody rzeczowe. Zbiórka o 7:00 na Utracie przy źródełku. Ubiegłoroczna edycja spotkała się z dużym zainteresowaniem szczególnie przyjezdnych wędkarzy więc liczymy na wysoką frekwencję również w tym roku. Zapisy przyjmujemy do piątku 2 października do godziny 17:00 w poniższych miejscach:
- siedziba Koła (ul. Grunwaldzka)
- sklep Wojtka Wilanowskiego (ul. Św. Antoniego)
- sklep Tomka Karolczyka (ul. Piekarska)
Zawody odbędą się na żywej rybie więc prosimy wszystkich o zabranie siatek do przechowywania ryb! Do zobaczenia nad Pilicą!
Strona 1 z 16 1 2 3 4 > >>
 
Unikalnych wizyt: 575382
Engine PHP-Fusion & EF Design by: Dustin Baccetti Wykonanie Artur Greficz 2009-2013