Strona główna Dane adresowe Forum dyskusyjne Galeria Składki i opłaty 2015Październik 06 2015 03:44:20 
 
Nawigacja
Start
  Strona główna
  Dane adresowe
  Historia powstania
  Forum dyskusyjne
  Składki i opłaty 2015
  Cennik stanicy wędkarskiej Barkowice Mokre
  Miejsca dokonywania opłat
  Zarybienia w 2014 roku

Władze koła i okręgu
  Zarząd koła
  Sąd koleżeński
  Komisja Rewizyjna
  Zarząd Okręgu Piotrkowskiego PZW
  Zarząd Główny PZW
  Regulamin PZW
  Porozumienia 2015

Sport i rekreacja
  Kalendarz zawodów na rok 2015
  Klasyfikacja na najlepszego wędkarza-sportowca w 2014r.
  Galeria
  Kalendarz zawodów okręgowych na rok 2015
  Zasady organizacji sportu wędkarskiego

Archiwum wyników zawodów z 2009r.

Archiwum wyników zawodów z 2010r.

Archiwum wyników zawodów z 2011r.

Archiwum wyników zawodów z 2012r.

Archiwum wyników zawodów z 2013r.

Zawody Okręgowe 2013

Archiwum wyników zawodów z 2014r.

Zawody Okręgowe 2014

Wyników zawodów z 2015r.

Zawody Okręgowe 2015

Najbliższe zawody
III Otwarte Spinningowe Mistrzostwa Tomaszowa Mazowieckiego

rzeka Pilica (Utrata)
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Nasz Button
Umieść Nasz button na swojej stronie internetowej

Kod buttona :
Puchar Prezesa 2015 - zaproszenie
ZawodyW niedzielę 11 października wracamy po dłuższej przerwie na zbiornik Kotliny by zakończyć sezon zawodów organizowanych przez nasze Koło i powalczyć o Puchar Prezesa w wędkarstwie spławikowym. Kilku zawodników ma jeszcze realną szansę na stanięcie na podium naszej corocznej klasyfikacji na najlepszego wędkarza - sportowca, ostateczne rozstrzygnięcia zapadną właśnie na Kotlinach! Zbiórka jak zwykle o 8:00, czas trwania zawodów 4 godziny (I tura). Młodzież zwolniona z opłaty cateringowej, pozostali 15 PLN od osoby. Zapisy przyjmujemy do piątku 9 października do godziny 17:00 w poniższych miejscach:
- siedziba Koła (ul. Grunwaldzka)
- sklep Wojtka Wilanowskiego (ul. Św. Antoniego)
- sklep Tomka Karolczyka (ul. Piekarska)
Pragnę przypomnieć, że w ubiegłym roku zawody zostały odwołane z powodu braku wystarczającej ilości chętnych co w skali ostatnich lat było prawdziwym ewenementem i dużym zaskoczeniem. Zachęcam wszystkich do mobilizacji, to wstyd by w Kole liczącym niemal 1500 członków nie znalazło się 15 chętnych do sportowej rywalizacji.
Zawody gruntowe o Puchar sklepu Wojtka Wilanowskiego
ZawodyW imieniu kol. Wojtka Wilanowskiego zapraszamy na zawody wędkarskie o Puchar jego sklepu wędkarskiego, które odbędą się w niedzielę 18 października na "betonach". Łowimy tylko i wyłącznie na grunt na dwie wędki. Ilość miejsc ograniczona do 60 z uwagi na roślinność występującą na końcu betonów (te stanowiska będą wyłączone). Zbiórka o godzinie 7:00 na "patelni", czas trwania zawodów 5 godzin. Wpisowe 40 PLN obejmuje poranny ciepły posiłek, zapisy oczywiście w sklepie. Za pierwsze miejsce przewidziany jest rower o wartości ponad 1000 PLN, kolejne miejsca będą premiowane wartościowymi nagrodami w postaci sprzętu wędkarskiego związanego z metodą gruntową! Serdecznie zapraszamy, to już prawdopodobnie ostatnia okazja by zmierzyć się na "betonach" w tym roku!
Odszedł nasz kolega!


Z przykrością informujemy, że w dniu dzisiejszym po długiej i ciężkiej chorobie zmarł nasz kolega Stanisław Niebieszczański. Wieloletni działacz w strukturach PZW, były Prezes naszego Koła, czy Członek Honorowy PZW to tylko niektóre z zasług i dokonań nieodżałowanego kolegi Stanisława, który odszedł w wieku 94 lat. Niemal do końca oddawał się swojej największej pasji, jeszcze w ubiegłym roku można było zobaczyć jego nazwisko na listach startowych zawodów organizowanych przez Koło nr 30! Nabożeństwo żałobne wraz z pogrzebem odbędzie się w sobotę 26 września 2015 o godzinie 12:00 na cmentarzu przy ulicy Dąbrowskiej.

Spoczywaj w spokoju kolego!
III Otwarte Spinningowe Mistrzostwa Tomaszowa Mazowieckiego
ZawodySerdecznie zapraszamy wszystkich spinningistów na kolejną, trzecią już edycję Otwartych Spinningowych Mistrzostw Tomaszowa Mazowieckiego, które odbędą się w dniu 4 października (niedziela) na rzece Pilicy. Dobrowolna opłata na rzecz Koła dla startujących wynosi 50 PLN, organizator zapewnia ciepły posiłek oraz cenne nagrody rzeczowe. Zbiórka o 7:00 na Utracie przy źródełku. Ubiegłoroczna edycja spotkała się z dużym zainteresowaniem szczególnie przyjezdnych wędkarzy więc liczymy na wysoką frekwencję również w tym roku. Zapisy przyjmujemy do piątku 2 października do godziny 17:00 w poniższych miejscach:
- siedziba Koła (ul. Grunwaldzka)
- sklep Wojtka Wilanowskiego (ul. Św. Antoniego)
- sklep Tomka Karolczyka (ul. Piekarska)
Zawody odbędą się na żywej rybie więc prosimy wszystkich o zabranie siatek do przechowywania ryb! Do zobaczenia nad Pilicą!
Okręgowe Zawody – Drgająca Szczytówka
Zawody27 września na Zalewie Sulejowskim (betony) odbędą się okręgowe zawody gruntowe. Zbiórka na Starej Wsi "na patelni" o godzinie 8:00. W ramach startowego które wynosi 40 PLN przewidziano dwa ciepłe posiłki (na zbiórce oraz tuż po zawodach). Zapraszamy wszystkich do licznego udziału - łowimy na swojej dobrze znanej nam wodzie choć w ostatnim czasie bardzo kapryśnej i nieprzewidywalnej. Na koniec przypominamy, że na zawodach okręgowych łowimy tylko na jedną wędkę! Zapisy w siedzibie Koła oraz w sklepie u Wojtka Wilanowskiego maksymalnie do środy 23 września.

W zawodach wystartowało 36 zawodników z całego Okręgu. Zwyciężył Krzysztof Lasota (Koło 32) z wynikiem 2855 pkt., II był Grzesiek Grałek (Koło 30) z wynikiem 2735 pkt., III był Jakub Olczyk (Koło 27) z wynikiem 2445 pkt. Wyniki może nie powalają na kolana ale aż 28 zawodników złowiło rybę co w porównaniu do kilku ostatnich zawodów odbywających się na betonach jest na prawdę niezłym rezultatem. Mamy nadzieję, że na kończących sezon zawodach u Wojtka Wilanowskiego będzie jeszcze lepiej. Dziękujemy za liczny udział i do zobaczenia nad wodą!
Sukces naszych spinningistów!
ZawodySpinningiści z naszego Koła startujący w barwach sekcji spinningowej WKS CYKADA Tomaszów Maz. odnieśli ogromny sukces zdobywając 4 miejsce na Klubowych Spinningowych Mistrzostwach Polski! Zawody odbywały się w dniach 21-23 sierpnia na jeziorach Dziećkowice oraz Paprocany (woj. śląskie). Drużynę reprezentowali Wojtek Wilanowski (I miejsce w sektorze w 2 dniu z kompletem okoni), Michał Nolbrzak (III miejsce w sektorze w 1 dniu z kompletem okoni) oraz Czarek Kaszuba (V miejsce w sektorze w 3 dniu z kompletem okoni). Trenerem ekipy był Marek Stachecki. Zarówno po pierwszym jak i po drugim dniu zmagań koledzy zajmowali II miejsce i niewiele brakowało do podium, które stracili w ostatnim dniu ale mimo wszystko serdecznie gratulujemy i życzymy jeszcze lepszych wyników w przyszłości!
"Puchar Zalewu Sulejowskiego" w wędkarstwie gruntowym - relacja
Kolejne zawody gruntowe o "Puchar Zalewu Sulejowskiego" przeszły do historii. Niestety nie po raz pierwszy w tym roku zalew okazał się wrednym łowiskiem i to co się działo na betonach nie miało wiele wspólnego ze sportową rywalizacją. Dość powiedzieć, że tylko 8 zawodników z 23 startujących złowiło cokolwiek, a do zwycięstwa wystarczył niecały kilogram ryb (a właściwie ryby, bo zwycięzca złowił 1 sztukę leszcza). Skoro już o zwycięzcy mowa to został nim Mateusz Kujda (850 pkt.), drugi był Piotrek Karaś (720 pkt.), a trzeci Romek Rumiński (405 pkt.). Zestawienie reszty mizernych wyników (w większości zerowych) znajdziecie w poniższej tabeli. Treningi przeprowadzane przez wielu z nas "na tygodniu" napawały optymizmem ale po raz kolejny okazało się, że zawody to jednak zawody. Dopisała przynajmniej pogoda bo przez całe zmagania było słonecznie ale na szczęście nie upalnie co w ostatnich tygodniach było wręcz normą. W kolejnych zawodach organizowanych przez Koło przenosimy się na Pilicę i zmieniamy metodę na spinning ale to dopiero na początku października. Wcześniej, bo pod koniec września znów betony, czyli Okręgowe Zawody "Drgająca Szczytówka". Szczegóły podam w przyszłym tygodniu.

Wyniki zawodów => Tutaj

Galeria => Tutaj
"Puchar Zalewu Sulejowskiego" w wędkarstwie gruntowym - zaproszenie
ZawodySerdecznie zapraszamy na kolejne zawody gruntowe o "Puchar Zalewu Sulejowskiego". Zbiórka na Starej Wsi na tzw. "patelni" czyli tam gdzie w ubiegłych latach w niedzielę 23 sierpnia o 7:00. Łowimy tradycyjnie na 2 wędki, a tura zawodów trwa 5 godzin! Opłata cateringowa wynosi jak zwykle 15 PLN (młodzież zwolniona z opłaty). Zapisy przyjmujemy do piątku 21 sierpnia do godziny 17:00 w stałych miejscach:
- siedziba Koła (ul. Grunwaldzka)
- sklep Wojtka Wilanowskiego (ul. Św. Antoniego)
- sklep Tomka Karolczyka (ul. Piekarska)
Do zobaczenia nad wodą i zapraszamy do licznego udziału!
Aktualizacja rankingu
Po Spławikowych Mistrzostwach Tomaszowa przeprowadziłem aktualizację rankingu na najlepszego wędkarza-sportowca w 2015 roku.

Ranking => Tutaj
Zawody o Puchar Centrum Fabryka
ZawodyW imieniu kol. Wojtka Wilanowskiego zapraszamy na kolejne zawody wędkarskie o puchar Centrum Fabryka które odbędą się w niedzielę 16 sierpnia na "betonach". Impreza pojawia się w kalendarzu cyklicznie od wielu lat więc nikomu nie trzeba nawet wspominać, że jak zawsze możemy spodziewać się bardzo cennych nagród oraz 80-90 startujących zawodników. Łowimy na grunt lub spławik, dwie wędki jednocześnie, maksymalna dopuszczalna długość wędki to 8 metrów. Zbiórka o godzinie 6:00 na "patelni", czas trwania zawodów 5 godzin. Wpisowe 40 PLN obejmuje dwa posiłki, a można je wpłacać jak zawsze w sklepie wędkarskim Wojtka Wilanowskiego. W tym roku nowość, każdy startujący otrzyma bon na zakupy w w/w sklepie uprawniający do jednorazowych zakupów ze zniżką 10%. Bon dotyczy całego asortymentu jednak należy go zrealizować do końca sierpnia 2015. Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia nad wodą! Tydzień później nasze Koło przeprowadza w tym samym miejscu zawody o Puchar Zalewu Sulejowskiego więc przy okazji mamy świetną okazję do treningu!
Otwarte Mistrzostwa Tomaszowa Maz. w wędkarstwie spławikowym - relacja
Aż 28 spławikowców - w tym 12 zaproszonych gości z innych Kół PZW - zebrało się w niedzielny poranek na Drzewicy by powalczyć o tytuł Mistrza Tomaszowa Mazowieckiego w wędkarstwie spławikowym. Przyszło nam walczyć w bardzo ciężkich warunkach gdyż praktycznie przez całe zawody wiało jak nad morzem przez co łowiący batami byli praktycznie bez szans. Wielu próbowało ratować wynik odległościówką jednak pogoda bardzo to utrudniała - wręcz uniemożliwiała. Wyniki również nie powalały na kolana (tylko 8 osób przekroczyło 1000g, a 7 osób wyzerowało) na i jak to na Drzewicy by powalczyć o podium trzeba było mieć nieco szczęścia w losowaniu. Po kilku latch kolejnych zwycięstw spławikowców z Koła nr 30 w tym roku byliśmy bardziej gościnni i pierwsze miejsce "oddaliśmy" w ręce przyjezdnych, a konkretnie kolegi Romana Mirosława z zaprzyjaźnionego Koła nur 6 PZW Nowy Glinnik. Wynik 5410 pkt. w rakich warynkach budzi uznanie, gratulujemy! Drugi był nasz faworyt Szymon Grałek (4935 pkt.), a trzeci Andrzej Wojtala (3890 pkt.). W tym miejscu pragniemy serdecznie podziękować zaproszonym gościom za tak liczne przybycie mając nadzieję, że zobaczymy się ponownie za rok. Dziękujemy również wędkarzom z naszego Koła oraz całej obsłudze sędziowskiej za perfekcyjne przygotowanie i przeprowadzenie zawodów! Kolejne zawody za niespełna miesiąc, odkładamy spławikówki i widzimy się na "betonach" by powalczyć z dużymi leszczami metodą gruntową. Szczegóły w komunikacie w przyszłym tygodniu.

Wyniki zawodów => Tutaj

Skromna galeria => Tutaj
Strona 1 z 16 1 2 3 4 > >>
 
Unikalnych wizyt: 529206
Engine PHP-Fusion & EF Design by: Dustin Baccetti Wykonanie Artur Greficz 2009-2013