Strona główna Dane adresowe Forum dyskusyjne Galeria Składki i opłaty 2014Październik 20 2014 10:06:04 
 
Nawigacja
Start
  Strona główna
  Dane adresowe
  Historia powstania
  Forum dyskusyjne
  Składki i opłaty 2014
  Cennik stanicy wędkarskiej Barkowice Mokre
  Miejsca dokonywania opłat
  Zarybienia w 2012 roku

Władze koła i okręgu
  Zarząd koła
  Sąd koleżeński
  Komisja Rewizyjna
  Zarząd Okręgu Piotrkowskiego PZW
  Zarząd Główny PZW
  Regulamin PZW
  Porozumienia 2014

Sport i rekreacja
  Kalendarz zawodów na rok 2014
  Klasyfikacja na najlepszego wędkarza-sportowca w 2014r.
  Galeria
  Kalendarz zawodów okręgowych na rok 2014
  Zasady organizacji sportu wędkarskiego

Archiwum wyników zawodów z 2009r.

Archiwum wyników zawodów z 2010r.

Archiwum wyników zawodów z 2011r.

Archiwum wyników zawodów z 2012r.

Archiwum wyników zawodów w 2013r.

Zawody Okręgowe 2013

Wyniki zawodów w 2014r.

Zawody Okręgowe 2014

Najbliższe zawody
II Otwarte Zawody Spinningowe o Puchar Tomaszowa Maz.

Rzeka Pilica (Utrata)
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Nasz Button
Umieść Nasz button na swojej stronie internetowej

Kod buttona :
II Otwarte Zawody Spinningowe o Puchar Tomaszowa Maz.
ZawodySerdecznie zapraszamy wszystkich spinningistów na II Otwarte Zawody Spinningowe o Puchar Tomaszowa Mazowieckiego, które odbędą się w dniu 19 października (niedziela) na rzece Pilicy. Dobrowolna opłata na rzecz Koła dla startujących wynosi 50 PLN, organizator zapewnia ciepły posiłek oraz cenne nagrody rzeczowe. Zbiórka o 7:00 na Utracie przy źródełku. Zapisy przyjmujemy do piątku 17 października do godziny 17:00 w poniższych miejscach:
- siedziba Koła (ul. Grunwaldzka)
- sklep Wojtka Wilanowskiego (ul. Św. Antoniego)
- sklep Tomka Karolczyka (ul. Piekarska)
ZAPRASZAMY!
Puchar Prezesa 2014 - zaproszenie
ZawodyW niedzielę 12 października wyjątkowo na Drzewicy odbędą się spławikowe zawody o Puchar Prezesa naszego Koła. Planowo impreza miała odbyć się na Kotlinach jednak prace związane z przebudową stanowisk nie zostały jeszcze ukończone. Zawody zapowiadają się bardzo interesująco z uwagi na toczącą się walkę o prym w naszej rocznej klasyfikacji na najlepszego wędkarza-sportowca. 5 najlepszych zawodników dzieli jedynie 8 punktów więc Ci, którzy nie czują się mocno w spinningu - który tydzień później zakończy nasze zmagania - muszą już teraz postarać się o doskonały wynik. Zbiórka jak zwykle o 8:00, czas trwania zawodów 4 godziny (I tura). Młodzież zwolniona z opłaty cateringowej, pozostali 15 PLN od osoby. Zapisy przyjmujemy do piątku 10 października do godziny 17:00 w poniższych miejscach:
- siedziba Koła (ul. Grunwaldzka)
- sklep Wojtka Wilanowskiego (ul. Św. Antoniego)
- sklep Tomka Karolczyka (ul. Piekarska)
Do zobaczenia nad wodą!

Z przykrością informujemy, że zawody zostały odwołane w związku z brakiem odpowiedniej ilości chętnych!
Okręgowe Zawody – Drgająca Szczytówka
Sport21 września na Zalewie Sulejowskim (betony) odbędą się okręgowe zawody gruntowe. Zbiórka na Starej Wsi "na patelni" o godzinie 8:00. W ramach startowego które wynosi 40 PLN przewidziano dwa ciepłe posiłki (na zbiórce oraz tuż po zawodach). Zapraszamy wszystkich do licznego udziału - łowimy na swojej dobrze znanej nam wodzie. Na koniec przypominamy, że na zawodach okręgowych łowimy tylko na jedną wędkę! Zapisy w siedzibie Koła oraz w sklepie u Wojtka Wilanowskiego maksymalnie do środy 17 września.

Zawody wygrał Piotr Karaś reprezentujący nasze Koło, szczegółowe wyniki podam wkrótce!
Aktualny ranking
Po ostatnich zawodach przeprowadzona została aktualizacja rankingu na najlepszego wędkarza-sportowca w sezonie 2014. Rywalizacja o czołowe lokaty zapowiada się bardzo ciekawie!

Ranking => Tutaj
"Puchar Zalewu Sulejowskiego" w wędkarstwie gruntowym - wyniki
Doskonała frekwencja i jeszcze lepsze wyniki - tak w kilku słowach można podsumować niedzielne zawody na "betonach". Mimo niesprzyjającej pogody do walki o puchar stanęło aż 41 wędkarzy co jest najlepszym wynikiem jeśli chodzi o frekwencję w ostatnich latach. Zawody zdominował jak to często bywa Grałek lecz tym razem senior czyli Grzesiek, który łowiąc po mojej prawej stronie 18 leszczy ważących w sumie 12680g doprowadził mnie niemal do palpitacji serca happy. Gratulujemy doskonałego wyniku! II miejsce wywalczył Janusz przybył (8620g), a III Tomasz Porczyk (6745g). 29 zawodników złowiło ryby, 12 zeszło "na zero". Łączna waga złowionych ryb to ponad 76kg! 5 godzinnym zmaganiom towarzyszył przez prawie cały czas padający deszcz jednak wyniki wynagrodziły większości z nas kiepską pogodę. Kolejne zawody dopiero 12 października - wszystkich spławikowców zapraszamy na "Puchar Prezesa" który odbędzie się na nowych stanowiskach przygotowywanych właśnie na Zbiorniku Kotliny!

Wyniki zawodów => Tutaj

Galeria => Tutaj
"Puchar Zalewu Sulejowskiego" w wędkarstwie gruntowym - zaproszenie
ZawodySerdecznie zapraszamy na kolejne zawody gruntowe o "Puchar Zalewu Sulejowskiego". Zbiórka na Starej Wsi na tzw. "patelni" czyli tam gdzie w ubiegłych latach w niedzielę 24 sierpnia o 7:00. Ryba w ostatnim czasie dopisuje więc liczymy na liczny udział naszych wędkarzy. Łowimy tradycyjnie na 2 wędki, a zmagania trwają 5 godzin! Opłata cateringowa wynosi jak zwykle 15 PLN (młodzież zwolniona z opłaty). Zapisy przyjmujemy do piątku 22 sierpnia do godziny 17:00 w stałych miejscach:
- siedziba Koła (ul. Grunwaldzka)
- sklep Wojtka Wilanowskiego (ul. Św. Antoniego)
- sklep Tomka Karolczyka (ul. Piekarska)
Do zobaczenia nad wodą!
Maraton nocny 2014 - relacja
Tak udanego maratonu nie pamięta chyba żaden z jego tegorocznych uczestników. Wykazać się mogli zarówno spławikowcy jak i gruntowcy! Złowiono mnóstwo leszczy (niestety stanowiskowo), krąpi oraz setki uklei. Najwięcej tych pierwszych bo aż 16 sztuk złowił Mateusz Kujda co pozwoliło mu na pewne zwycięstwo z wynikiem 13530 pkt. Drugie miejsce zajął Edward Dutkiewicz z wynikiem 9625 pkt, a trzecie Szymek Grałek z wynikiem 8960 pkt. Należy wspomnieć również o największej rybie zawodów - leszcz Rafała Heniga ważył 2430g i prezentował się bardzo okazale, a co najważniejsze mimo naszych obaw wrócił w doskonałej kondycji do wody! Zawody odbyły się w koleżeńskiej atmosferze, którą umiliły nam dwa ciepłe posiłki zaserwowane wieczorem oraz wczesnym rankiem. Pogoda również dopisała - początkowo postraszyło burzą jednak chmury się rozeszły i ciepłą noc można było śmiało spędzić w podkoszulkach i spodenkach. Kolejne zawody również na "betonach", spotykamy się w niedzielę 24 sierpnia by powalczyć o gruntowy "Puchar Zalewu Sulejowskiego"!

Wyniki zawodów => Tutaj

Galeria => Tutaj
Mistrzostwa Tomaszowa Maz. w wędkarstwie spławikowym - relacja
W upalną niedzielę 20 lipca spotkaliśmy się na Drzewicy by rozegrać kolejne Otwarte Mistrzostwa Tomaszowa Maz. w wędkarstwie spławikowym. Podium zostało obstawione przez zawodników "Klubu Spławikowego 2000". Niespodzianki nie było i zawody wygrał Szymon Grałek z wynikiem 6435 pkt, drugi był Andrzej Wojtala z wynikiem 5050 pkt, a trzeci Piotr Karaś - 4860 pkt. Większość wyników oscylowało w granicach 2-3 kg także jak na tę porę roku szału nie było ale generalnie prawie każdy coś połowił. Jak co roku znacznie łatwiej o dobry rezultat było na płytkiej wodzie więc szczęśliwa ręka również miała jakieś znaczenie ale musiało to być poparte dobrymi umiejętnościami. Kolejne zawody już w najbliższą sobotę - "Maraton nocny" czyli 14 godzin zmagań na Zalewie Sulejowskim. Serdecznie zapraszamy!

Wyniki zawodów => Tutaj

Galeria => Tutaj
Maraton nocny 2014
ZawodyWszystkich miłośników nocnych połowów zapraszamy serdecznie na "Maraton nocny" - coroczne zawody spławikowo-gruntowe cieszące się dużą popularnością wśród wędkarzy. Spotykamy się w sobotę 26 lipca o godzinie 17:00 na betonach (na środku, okolice stanowisk 34-35). Łowimy jak zwykle z gruntu lub na spławik, na dwie wędki jednocześnie. Zawody będą trwały 14 godzin (18:00-8:00). Młodzież tradycyjnie zwolniona z opłaty cateringowej, pozostali 20 PLN od osoby (zapewniamy dwa posiłki - wieczorem i rano). Zapisy przyjmujemy do piątku 25 lipca do godziny 17:00 w stałych miejscach:
- siedziba Koła (ul. Grunwaldzka)
- sklep Wojtka Wilanowskiego (ul. Św. Antoniego)
- sklep Tomka Karolczyka (ul. Piekarska)
Otwarte Mistrzostwa Tomaszowa Maz. w wędkarstwie spławikowym - zaproszenie
ZawodyW niedzielę 20 lipca na zbiorniku Drzewica odbędą się kolejne Otwarte Mistrzostwa Tomaszowa Maz. w wędkarstwie spławikowym. Zapraszamy serdecznie wszystkich członków tomaszowskich Kół PZW do licznego startu w imprezie! Zbiórka tradycyjnie o godzinie 8:00. Zawody zostaną rozegrane w jednej kategorii wiekowej (open) i będą trwały 4 godziny (I tura). Młodzież zwolniona jak zawsze z opłaty cateringowej, pozostali 15 PLN od osoby. Zapisy przyjmujemy do piątku 18 lipca do godziny 17:00 w poniższych miejscach:
- siedziba Koła (ul. Grunwaldzka)
- sklep Wojtka Wilanowskiego (ul. Św. Antoniego)
- sklep Tomka Karolczyka (ul. Piekarska)
Spinningowe Mistrzostwa Koła 2014 - relacja
ZawodyW pochmurny niedzielny poranek 15 czerwca spotkaliśmy się na stanicy wędkarskiej "Barkowice Mokre" w celu odbycia Spinningowych Mistrzostw Koła, które po raz pierwszy odbyły się ze środków pływających. Punktualnie o godzinie 8:00 piętnastu zawodników na ośmiu łódkach wyruszyło "na zalew" w poszukiwaniu drapieżników. Niestety ryba tego dnia nie dopisała i trafiały się jedynie okonki z przypadku. 4 zawodników złowiło 5 sztuk, pozostali spłynęli bez ryby. Najlepszy okazał się Marcin Prożek, któremu ponad 30cm okoń dał 290 punktów i tytuł Mistrza Koła. Kolejne miejsca to odpowiednio: Krzysztof Buczyński (130 pkt - 2 miejsce), Daniel Grzywacz (50 pkt - 3 miejsce), Tomasz Maciński (50 pkt - 4 miejsce). Mimo słabych wyników trzeba nadmienić, że formuła zawodów ze środków pływających sprawdziła się i będziemy chcieli kontynuować ją w przyszłych latach. Kolejne zawody organizowane przez Koło to Otwarte Mistrzostwa Tomaszowa Maz. w wędkarstwie spławikowym, które odbędą się 20.07 na Drzewicy. Już teraz serdecznie wszystkich zapraszamy!

Wyniki zawodów => Tutaj
Strona 1 z 13 1 2 3 4 > >>
 
Unikalnych wizyt: 350965
Engine PHP-Fusion & EF Design by: Dustin Baccetti Wykonanie Artur Greficz 2009-2013