Strona główna Dane adresowe Forum dyskusyjne Galeria Składki i opłaty 2018Lipiec 21 2018 01:34:52 
 
Nawigacja
Start
  Strona główna
  Dane adresowe
  Historia powstania
  Forum dyskusyjne
  Składki i opłaty 2018
  Cennik stanicy wędkarskiej Barkowice Mokre
  Miejsca dokonywania opłat
  Zarybienia w 2017 roku

Władze koła i okręgu
  Zarząd koła
  Sąd koleżeński
  Komisja Rewizyjna
  Zarząd Okręgu Piotrkowskiego PZW
  Zarząd Główny PZW
  Regulamin PZW
  Porozumienia 2018

Sport i rekreacja
  Kalendarz zawodów na rok 2018
  Klasyfikacja na najlepszego wędkarza-sportowca w 2017 roku
  Galeria
  Kalendarz zawodów okręgowych na rok 2018
  Zasady organizacji sportu wędkarskiego
  Regulamin zawodów feederowych (okręgowych)

Archiwum wyników zawodów z 2009r.

Archiwum wyników zawodów z 2010r.

Archiwum wyników zawodów z 2011r.

Archiwum wyników zawodów z 2012r.

Archiwum wyników zawodów z 2013r.

Zawody Okręgowe 2013

Archiwum wyników zawodów z 2014r.

Zawody Okręgowe 2014

Archiwum wyników zawodów z 2015r.

Zawody Okręgowe 2015

Archiwum wyników zawodów z 2016r.

Zawody Okręgowe 2016

Archiwum wyników zawodów z 2017r.

Wyniki zawodów 2018

Najbliższe zawody
Otwarte Mistrzostwa Tomaszowa Maz. w wędkarstwie spławikowym

Zbiornik Drzewica
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Nasz Button
Umieść Nasz button na swojej stronie internetowej

Kod buttona :
Spławikowe Mistrzostwa Koła 2013
Mistrzostwa Koła w wędkarstwie spławikowym - KOTLINY 28.04.2013

kategoria U-14
L.P.Nazwisko i Imię Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 PRZYBYŁEK Bartłomiej3340034001
2 KARAŚ Jakub2218021802
3 BELICA oliwier1208020803


kategoria U-18
L.P.Nazwisko i Imię Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 KUBACKI Konrad5509550951
2 ŁUCZAK Olaf4288528852


kategoria 55+
L.P.Nazwisko i Imię Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 NOWOTCZYŃSKI Ryszard31570057001
2 NOWAKOWSKI Kazimierz33565556552
3 SKONECZNY Zbigniew34461046103
4 NOWAKOWSKI Jerzy28429042904
5 WILANOWSKI Władysław30397539755
6 RUMIŃSKI Roman27385038506
7 WĘGRZYNOWSKI Piotr35281028107
8 NIEBIESZCZAŃSKI Stanisław29226522658
9 ADAMOWSKI Piotr32226522659


kategoria senior
L.P.Nazwisko i Imię Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 PERKA Patryk811725117251
2 GRAŁEK Szymon21969596952
3 KUCZERAWY Krzysztof15817081703
4 KARAŚ Piotr12814081404
5 KUBACKI Dariusz20788078805
6 MOUTYKA Dariusz17702570256
7 MACIŃSKI Tomasz19677567757
8 SZCZURTEK Paweł14669066908
9 PORCZYK Tomasz7666566659
10 BELICA Łukasz116645664510
11 DARCZYŃSKI Emil236245624511
12 WORWĄG Stanisław255845584512
13 GRAŁEK Grzegorz245605560513
14 RUŚ Marcin224940494014
15 ŚMIECHOWICZ Piotr164795479515
16 SOCHA Dariusz103800380016
17 PRZYBYŁ Janusz263735373517
18 KOMAR Norbert93690369018
19 SĘK Wiesław183575357519
20 HENIG Rafał133160316020
21 PŁUCIENNIK Sebastian62135213521


Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
 
Unikalnych wizyt: 1444445
Engine PHP-Fusion & EF Design by: Dustin Baccetti Wykonanie Artur Greficz 2009-2013