Strona g艂贸wna Dane adresowe Forum dyskusyjne Galeria Sk艂adki i op艂aty 2022Lipiec 03 2022 11:24:14 
 
Nawigacja
Start
  Strona g艂贸wna
  Dane adresowe
  Historia powstania
  Forum dyskusyjne
  Sk艂adki i op艂aty 2022
  Miejsca dokonywania op艂at
  Zarybienia w 2020 roku

W艂adze ko艂a i okr臋gu
  Zarz膮d Ko艂a
  S膮d Kole偶e艅ski
  Komisja Rewizyjna
  Zarz膮d Okr臋gu Piotrkowskiego PZW
  Zarz膮d G艂贸wny PZW
  Regulamin PZW
  Porozumienia 2022

Sport i rekreacja
  Kalendarz zawod贸w na rok 2022
  Klasyfikacja na najlepszego w臋dkarza-sportowca w 2019 roku
  Galeria
  Kalendarz zawod贸w okr臋gowych na rok 2022
  Zasady organizacji sportu w臋dkarskiego
  Regulamin zawod贸w feederowych (okr臋gowych)

Archiwum wynik體 zawod體 z 2009r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2010r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2011r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2012r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2013r.

Zawody Okr阦owe 2013

Archiwum wynik體 zawod體 z 2014r.

Zawody Okr阦owe 2014

Archiwum wynik體 zawod體 z 2015r.

Zawody Okr阦owe 2015

Archiwum wynik體 zawod體 z 2016r.

Zawody Okr阦owe 2016

Archiwum wynik體 zawod體 z 2017r.

Archiwum wynik體 2018

Wyniki zawod體 2019

Najbli縮ze zawody
Mistrzostwa Ko艂a w w臋dkarstwie gruntowym

Zalew Sulejowski - Stara Wie艣
Logowanie
Nazwa U縴tkownika

Has硂

Zapami阾aj mnie



Rejestracja
Zapomniane has硂?
Nasz Button
Umie舵 Nasz button na swojej stronie internetowej

Kod buttona :
Sp砤wikowe Mistrzostwa Ko砤 2013
Mistrzostwa Ko砤 w w阣karstwie sp砤wikowym - KOTLINY 28.04.2013

kategoria U-14
L.P.Nazwisko i Imi Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 PRZYBYK Bart硂miej3340034001
2 KARA Jakub2218021802
3 BELICA oliwier1208020803


kategoria U-18
L.P.Nazwisko i Imi Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 KUBACKI Konrad5509550951
2 CZAK Olaf4288528852


kategoria 55+
L.P.Nazwisko i Imi Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 NOWOTCZY裇KI Ryszard31570057001
2 NOWAKOWSKI Kazimierz33565556552
3 SKONECZNY Zbigniew34461046103
4 NOWAKOWSKI Jerzy28429042904
5 WILANOWSKI W砤dys砤w30397539755
6 RUMI裇KI Roman27385038506
7 W蔊RZYNOWSKI Piotr35281028107
8 NIEBIESZCZA裇KI Stanis砤w29226522658
9 ADAMOWSKI Piotr32226522659


kategoria senior
L.P.Nazwisko i Imi Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 PERKA Patryk811725117251
2 GRAK Szymon21969596952
3 KUCZERAWY Krzysztof15817081703
4 KARA Piotr12814081404
5 KUBACKI Dariusz20788078805
6 MOUTYKA Dariusz17702570256
7 MACI裇KI Tomasz19677567757
8 SZCZURTEK Pawe14669066908
9 PORCZYK Tomasz7666566659
10 BELICA kasz116645664510
11 DARCZY裇KI Emil236245624511
12 WORW Stanis砤w255845584512
13 GRAK Grzegorz245605560513
14 RU Marcin224940494014
15 IECHOWICZ Piotr164795479515
16 SOCHA Dariusz103800380016
17 PRZYBY Janusz263735373517
18 KOMAR Norbert93690369018
19 S蔏 Wies砤w183575357519
20 HENIG Rafa133160316020
21 PCIENNIK Sebastian62135213521


Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj si, 縠by m骳 dodawa komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dost阷ne tylko dla zalogowanych U縴tkownik體.

Prosz si zalogowa lub zarejestrowa, 縠by m骳 dodawa oceny.

Brak ocen.
Unikalnych wizyt: 2800118
Engine PHP-Fusion & EF Design by: Dustin Baccetti