Strona g艂贸wna • Dane adresowe • Forum dyskusyjne • Galeria • Sk艂adki i op艂aty 2026Pa糳ziernika 08 2026 12:37:46 
 
Nawigacja
Start
  Strona g艂贸wna
  Dane adresowe
  Historia powstania
  Forum dyskusyjne
  Sk艂adki i op艂aty 2026
  Miejsca dokonywania op艂at

W艂adze ko艂a i okr臋gu
  Zarz膮d Ko艂a
  S膮d Kole偶e艅ski
  Komisja Rewizyjna
  Zarz膮d Okr臋gu Piotrkowskiego PZW
  Zarz膮d G艂贸wny PZW
  Regulamin PZW
  Porozumienia 2026

Sport i rekreacja
  Kalendarz zawod贸w na rok 2026
  Kalendarz zawod贸w okr臋gowych na rok 2026
  Klasyfikacja na najlepszego w臋dkarza-sportowca w 2019 roku
  Galeria
  Zasady organizacji sportu w臋dkarskiego
  Regulamin zawod贸w feederowych (okr臋gowych)

Archiwum wynik體 zawod體 z 2009r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2010r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2011r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2012r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2013r.

Zawody Okr阦owe 2013

Archiwum wynik體 zawod體 z 2014r.

Zawody Okr阦owe 2014

Archiwum wynik體 zawod體 z 2015r.

Zawody Okr阦owe 2015

Archiwum wynik體 zawod體 z 2016r.

Zawody Okr阦owe 2016

Archiwum wynik體 zawod體 z 2017r.

Archiwum wynik體 2018

Wyniki zawod體 2019

Najbli縮ze zawody
Mistrzostwa Ko艂a w w臋dkarstwie gruntowym

Zalew Sulejowski - Stara Wie艣
Logowanie
Nazwa U縴tkownika

Has硂

Zapami阾aj mnie



Rejestracja
Zapomniane has硂?
Nasz Button
Umie舵 Nasz button na swojej stronie internetowej

Kod buttona :
Sp砤wikowe Mistrzostwa Tomaszowa Maz. 2009
Otwarte Mistrzostwa Ko砤 w Sp砤wiku - Drzewica 24.05.2009r.
L.P.Nazwisko i Imi� Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 WILANOWSKI Wojciech31501050101
2 KAROLCZYK Tomasz12345034502
3 GO珼ZIK Pawe�14251525153
4 PORCZYK Tomasz 4231523154
5 KUCZERAWY Krzysztof17226522655
6 LEWANDOWSKI Cezary13212021206
7 WORW Maciej3192519257
8 GRABOWSKI kasz2191019108
9 KUBACKI Dariusz5163516359
10 WOJTALA Andrzej788588010
11 KACZMAREK Piotr1179579511
12 PERKA Mateusz868568512
13 CHOJANCKI Piotr2466066013
14 D蔅OWSKI Klaudiusz2865065014
15 HAMPEL Dariusz1964064015
16 LEWANDOWSKI Daniel3050050016
17 SZCZURTEK Pawe�2149549517
18 IECHOWICZ Marcin2049049018
19 IECHOWICZ Piotr946046019
20 STASZCZYK Krzysztof1046046020
21 BELICA Wojciech1844544521
22 NIEBIESZCZA裇KI Stanis砤w127527522
23 LEWANDOWSKI Konrad2523523523
24 SREBRZY裇KI Jan2720520524
25 BELICA kasz2215015025
26 JARECKI Andrzej26808026
27 WORW Stanis砤w150032
28 KACPRZYK Piotr290032
29 WAWRZY袰ZYK Krzysztof60032
30 NAWOTCZY裇KI Ryszard230032
31 KWIATKOWSKI S砤womir160032


Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj si�, 縠by m骳 dodawa� komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dost阷ne tylko dla zalogowanych U縴tkownik體.

Prosz� si� zalogowa� lub zarejestrowa�, 縠by m骳 dodawa� oceny.

Brak ocen.
�
Unikalnych wizyt: 4282952
Engine PHP-Fusion & EF Design by: Dustin Baccetti