Strona g艂贸wna • Dane adresowe • Forum dyskusyjne • Galeria • Sk艂adki i op艂aty 2026Pa糳ziernika 08 2026 11:27:32 
 
Nawigacja
Start
  Strona g艂贸wna
  Dane adresowe
  Historia powstania
  Forum dyskusyjne
  Sk艂adki i op艂aty 2026
  Miejsca dokonywania op艂at

W艂adze ko艂a i okr臋gu
  Zarz膮d Ko艂a
  S膮d Kole偶e艅ski
  Komisja Rewizyjna
  Zarz膮d Okr臋gu Piotrkowskiego PZW
  Zarz膮d G艂贸wny PZW
  Regulamin PZW
  Porozumienia 2026

Sport i rekreacja
  Kalendarz zawod贸w na rok 2026
  Kalendarz zawod贸w okr臋gowych na rok 2026
  Klasyfikacja na najlepszego w臋dkarza-sportowca w 2019 roku
  Galeria
  Zasady organizacji sportu w臋dkarskiego
  Regulamin zawod贸w feederowych (okr臋gowych)

Archiwum wynik體 zawod體 z 2009r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2010r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2011r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2012r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2013r.

Zawody Okr阦owe 2013

Archiwum wynik體 zawod體 z 2014r.

Zawody Okr阦owe 2014

Archiwum wynik體 zawod體 z 2015r.

Zawody Okr阦owe 2015

Archiwum wynik體 zawod體 z 2016r.

Zawody Okr阦owe 2016

Archiwum wynik體 zawod體 z 2017r.

Archiwum wynik體 2018

Wyniki zawod體 2019

Najbli縮ze zawody
Mistrzostwa Ko艂a w w臋dkarstwie gruntowym

Zalew Sulejowski - Stara Wie艣
Logowanie
Nazwa U縴tkownika

Has硂

Zapami阾aj mnie



Rejestracja
Zapomniane has硂?
Nasz Button
Umie舵 Nasz button na swojej stronie internetowej

Kod buttona :
Sp砤wikowe Mistrzostwa Tomaszowa Maz. 2012
Sp砤wikowe Mistrzostwa Tomaszowa Maz. - Drzewica 08.07.2012r.
L.P.Nazwisko i Imi� Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 MACI裇KI Tomasz5687068701
2 PERKA Patryk6571057102
3 D蔅OWSKI Klaudiusz1454545453
4 CHOJNACKI Piotr2384038404
5 IECHOWICZ Piotr4298529855
6 WORW Stanis砤w7296029606
7 STACHECKI Marek9283528357
8 KARA� Piotr8268026808
9 KACIK Lucjan15256525659
10 WILANOWSKI Wojciech122405240510
11 SZULCZYK Mariusz161800180011
12 KUCZERAWY Krzysztof171425142512
13 WORW Maciej101085108513
14 PRZYBY� Janusz1497597514
15 KOSAKOWSKI Rafa�1370570515
16 NIEBIESZCZA裇KI Stanis砤w1833033016
17 ZYBURA Arkadiusz1929529517
18 W蔊RZYNOWSKI Piotr316516518
19 DREMLIK Kacper1112512519


Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj si�, 縠by m骳 dodawa� komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dost阷ne tylko dla zalogowanych U縴tkownik體.

Prosz� si� zalogowa� lub zarejestrowa�, 縠by m骳 dodawa� oceny.

Brak ocen.
�
Unikalnych wizyt: 4282913
Engine PHP-Fusion & EF Design by: Dustin Baccetti