Strona g艂贸wna • Dane adresowe • Forum dyskusyjne • Galeria • Sk艂adki i op艂aty 2026Pa糳ziernika 08 2026 11:17:58 
 
Nawigacja
Start
  Strona g艂贸wna
  Dane adresowe
  Historia powstania
  Forum dyskusyjne
  Sk艂adki i op艂aty 2026
  Miejsca dokonywania op艂at

W艂adze ko艂a i okr臋gu
  Zarz膮d Ko艂a
  S膮d Kole偶e艅ski
  Komisja Rewizyjna
  Zarz膮d Okr臋gu Piotrkowskiego PZW
  Zarz膮d G艂贸wny PZW
  Regulamin PZW
  Porozumienia 2026

Sport i rekreacja
  Kalendarz zawod贸w na rok 2026
  Kalendarz zawod贸w okr臋gowych na rok 2026
  Klasyfikacja na najlepszego w臋dkarza-sportowca w 2019 roku
  Galeria
  Zasady organizacji sportu w臋dkarskiego
  Regulamin zawod贸w feederowych (okr臋gowych)

Archiwum wynik體 zawod體 z 2009r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2010r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2011r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2012r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2013r.

Zawody Okr阦owe 2013

Archiwum wynik體 zawod體 z 2014r.

Zawody Okr阦owe 2014

Archiwum wynik體 zawod體 z 2015r.

Zawody Okr阦owe 2015

Archiwum wynik體 zawod體 z 2016r.

Zawody Okr阦owe 2016

Archiwum wynik體 zawod體 z 2017r.

Archiwum wynik體 2018

Wyniki zawod體 2019

Najbli縮ze zawody
Mistrzostwa Ko艂a w w臋dkarstwie gruntowym

Zalew Sulejowski - Stara Wie艣
Logowanie
Nazwa U縴tkownika

Has硂

Zapami阾aj mnie



Rejestracja
Zapomniane has硂?
Nasz Button
Umie舵 Nasz button na swojej stronie internetowej

Kod buttona :
Konkurs sp砤wikowo-gruntowy "Maraton Nocny" 2013
Zalew Sulejowski - koniec "beton體" 08.06.2013
L.P.Nazwisko i Imi� Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 Kuczerawy Krzysztof69774577451
2 Szczurtek Pawe�93230523052
3 Kara� Piotr77226522653
4 Kubacki Dariusz75173017304
5 Krzciuk Sebastian70164016405
6 S阫 Wies砤w96154015406
7 Gra砮k Szymon85136013607
8 Stachecki Marek87108010808
9 P硊ciennik Sebastian869059059
10 Nowakowski Kazimierz7477577510
11 Piotrowski Tomasz8068568511
12 Kosakowski Rafa�8459559512
13 Dutkiewicz Edward8859059013
14 Maci駍ki Tomasz8152052014
15 W骿cik Zbigniew7646546515
16 czak Olaf9238538516
17 Gra砮k Grzegorz7235535517
18 Henig Rafa�8328528518
19 Kubacki Konrad8219519519
20 Wojtan Tomasz8916016020
21 Socha Dariusz7815515521
22 Mazurek Sylwester9412512522
23 Has Rafa�95757523
24 W阦rzynowski Piotr90707024
25 Iwanicki Jacek910027
26 Skierski Grzegorz730027
27 痚rek Szymon790027


Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj si�, 縠by m骳 dodawa� komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dost阷ne tylko dla zalogowanych U縴tkownik體.

Prosz� si� zalogowa� lub zarejestrowa�, 縠by m骳 dodawa� oceny.

Brak ocen.
�
Unikalnych wizyt: 4282908
Engine PHP-Fusion & EF Design by: Dustin Baccetti