Strona g艂贸wna • Dane adresowe • Forum dyskusyjne • Galeria • Sk艂adki i op艂aty 2026Pa糳ziernika 08 2026 12:10:55 
 
Nawigacja
Start
  Strona g艂贸wna
  Dane adresowe
  Historia powstania
  Forum dyskusyjne
  Sk艂adki i op艂aty 2026
  Miejsca dokonywania op艂at

W艂adze ko艂a i okr臋gu
  Zarz膮d Ko艂a
  S膮d Kole偶e艅ski
  Komisja Rewizyjna
  Zarz膮d Okr臋gu Piotrkowskiego PZW
  Zarz膮d G艂贸wny PZW
  Regulamin PZW
  Porozumienia 2026

Sport i rekreacja
  Kalendarz zawod贸w na rok 2026
  Kalendarz zawod贸w okr臋gowych na rok 2026
  Klasyfikacja na najlepszego w臋dkarza-sportowca w 2019 roku
  Galeria
  Zasady organizacji sportu w臋dkarskiego
  Regulamin zawod贸w feederowych (okr臋gowych)

Archiwum wynik體 zawod體 z 2009r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2010r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2011r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2012r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2013r.

Zawody Okr阦owe 2013

Archiwum wynik體 zawod體 z 2014r.

Zawody Okr阦owe 2014

Archiwum wynik體 zawod體 z 2015r.

Zawody Okr阦owe 2015

Archiwum wynik體 zawod體 z 2016r.

Zawody Okr阦owe 2016

Archiwum wynik體 zawod體 z 2017r.

Archiwum wynik體 2018

Wyniki zawod體 2019

Najbli縮ze zawody
Mistrzostwa Ko艂a w w臋dkarstwie gruntowym

Zalew Sulejowski - Stara Wie艣
Logowanie
Nazwa U縴tkownika

Has硂

Zapami阾aj mnie



Rejestracja
Zapomniane has硂?
Nasz Button
Umie舵 Nasz button na swojej stronie internetowej

Kod buttona :
Sp砤wikowe Mistrzostwa Ko砤 2014
Mistrzostwa Ko砤 w w阣karstwie sp砤wikowym - KOTLINY 13.04.2014

kategoria U-14
L.P.Nazwisko i Imi� Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 PRZYBYK Agata2001
2 OLEJNIK Krzysztof1002


kategoria U-18
L.P.Nazwisko i Imi� Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 PRZYBYK Bart硂miej365651


kategoria U-23
L.P.Nazwisko i Imi� Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 KUJDA Mateusz43503501
2 PERKA Mateusz540402


kategoria 55+
L.P.Nazwisko i Imi� Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 NOWOTCZY裇KI Ryszard277957951
2 SKONECZNY Zbigniew2295952
3 NOWAKOWSKI Kazimierz2475753
4 RUMI裇KI Roman2555554
5 W蔊RZYNOWSKI Piotr23006
6 NIEBIESZCZA裇KI Stanis砤w26006


kategoria senior
L.P.Nazwisko i Imi� Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 PORCZYK Tomasz14187518751
2 KARA� Piotr174304302
3 CHOJNACKI Piotr82752753
4 HENIG Rafa�151901904
5 GRAK Grzegorz191651655
6 PERKA Patryk71251256
7 MATYKA Dariusz61201207
8 MACI裇KI Tomasz111101108
9 WORW Stanis砤w1885859
10 DARCZY裇KI Emil20505010
11 PCIENNIK Sebastian16353511
12 GRAK Szymon9202012
13 WILANOWSKI Wojciech10202012
14 PRZYBY� Janusz210015
15 JESIONEK Tomasz120015


Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj si�, 縠by m骳 dodawa� komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dost阷ne tylko dla zalogowanych U縴tkownik體.

Prosz� si� zalogowa� lub zarejestrowa�, 縠by m骳 dodawa� oceny.

Brak ocen.
�
Unikalnych wizyt: 4282936
Engine PHP-Fusion & EF Design by: Dustin Baccetti