Strona g艂贸wna • Dane adresowe • Forum dyskusyjne • Galeria • Sk艂adki i op艂aty 2026Pa糳ziernika 08 2026 12:57:53 
 
Nawigacja
Start
  Strona g艂贸wna
  Dane adresowe
  Historia powstania
  Forum dyskusyjne
  Sk艂adki i op艂aty 2026
  Miejsca dokonywania op艂at

W艂adze ko艂a i okr臋gu
  Zarz膮d Ko艂a
  S膮d Kole偶e艅ski
  Komisja Rewizyjna
  Zarz膮d Okr臋gu Piotrkowskiego PZW
  Zarz膮d G艂贸wny PZW
  Regulamin PZW
  Porozumienia 2026

Sport i rekreacja
  Kalendarz zawod贸w na rok 2026
  Kalendarz zawod贸w okr臋gowych na rok 2026
  Klasyfikacja na najlepszego w臋dkarza-sportowca w 2019 roku
  Galeria
  Zasady organizacji sportu w臋dkarskiego
  Regulamin zawod贸w feederowych (okr臋gowych)

Archiwum wynik體 zawod體 z 2009r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2010r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2011r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2012r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2013r.

Zawody Okr阦owe 2013

Archiwum wynik體 zawod體 z 2014r.

Zawody Okr阦owe 2014

Archiwum wynik體 zawod體 z 2015r.

Zawody Okr阦owe 2015

Archiwum wynik體 zawod體 z 2016r.

Zawody Okr阦owe 2016

Archiwum wynik體 zawod體 z 2017r.

Archiwum wynik體 2018

Wyniki zawod體 2019

Najbli縮ze zawody
Mistrzostwa Ko艂a w w臋dkarstwie gruntowym

Zalew Sulejowski - Stara Wie艣
Logowanie
Nazwa U縴tkownika

Has硂

Zapami阾aj mnie



Rejestracja
Zapomniane has硂?
Nasz Button
Umie舵 Nasz button na swojej stronie internetowej

Kod buttona :
Puchar Prezesa Ko砤 nr 30 - Kotliny 2011
Konkurs W阣karski - Zawody Sp砤wikowe o Puchar Prezesa Ko砤 NR.30 - Kotliny 2011.10.02
L.P.Nazwisko i Imi� Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 SZCZURTEK Pawe�7907090701
2 PERKA Mateusz2760576052
3 WILANOWSKI Wojciech10734573453
4 KARA� Piotr11666066604
5 WORW Maciej15659565955
6 GRAK Szymon25449044906
7 PORCZYK Tomasz21419541957
8 KUBACKI Dariusz26418541858
9 CHOJNACKI Piotr14398039809
10 BELICA Wojciech53905390510
11 MACI裇KI Tomasz93895389511
12 KACPRZYK Piotr63570357012
13 GO珼ZIK Pawe�132960296013
14 KUCZERAWY Krzystof32940294014
15 TRYGUBOWICZ Eliasz172915291515
16 KAROLCZYK Tomasz192720272016
17 STACHECKI Marek222655265517
18 KOPI裇KI Wies砤w42065206518
19 BELICA kasz122060206019
20 IECHOWICZ Piotr202055205520
21 DARCZY裇KI Emil11950195021
22 SKONECZNY Zbigniew81930193022
23 GRAK Grzegorz231750175023
24 MICHALAK kasz181685168524
25 D蔅OWSKI Klaudiusz241555155525
26 SIEKIERSKI Piotr161425142526
27 WORW Stanis砤w2744544527


Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj si�, 縠by m骳 dodawa� komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dost阷ne tylko dla zalogowanych U縴tkownik體.

Prosz� si� zalogowa� lub zarejestrowa�, 縠by m骳 dodawa� oceny.

Brak ocen.
�
Unikalnych wizyt: 4282957
Engine PHP-Fusion & EF Design by: Dustin Baccetti